Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie/okolicach można "pojeździć"??


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

w Wawie jestem od niedawna, a z hipermarketowych placy już mnie zdążyli przegonić- gdzie tu jeździć, poćwiczyć ( pierwsze auto AWD ) ?? Na pewno macie jakieś miejscówki gdzie można by pojeździć trochę bez zbędnego stresu (czyli nie parking przy SGGW :P )

Dajcie please znać, bo zima się kończy a ja jeszcze dobrze nie pojeździłem...

 

 

 

Ps.Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że przy wymianie opon z zimówek na zimówki (sic!) poznałem gościa ze szkoły doskonalenia jazdy. Dogadaliśmy się i powiedział, że będzie można wpaść do niego pojeździć, a może i coś pokaże, w sensie nauczy, chociaż on sam chętnie na AWD pojeździ. Gość "urzęduje" w Nowym Mieście nad Pilicą-lotnisko. Mówił , że teraz nie ma tam warunków do jazdy (brak dojazdu), ale za jakiś czas, jak doprowadzą pas do stanu używalności (ok 2 tyg) to da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: w piasecznie przy imoli, wjazd 5zl lub jak nie ma panow pilnujacych to zapewne darmo ;)TUTAJ mapka

 

:arrow: jest tez jakis duzy plac w Legionowie. mapka jest w W-wa Spoty Forumowe, na ktorejs z ostatnich stron

 

:arrow: mozna tez pojezdzic TUTAJ placyk obok SPC. czasami sporo osob sobie cwiczy(np. devlin )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

(sic!) poznałem gościa ze szkoły doskonalenia jazdy. Dogadaliśmy się i powiedział, że będzie można wpaść do niego pojeździć, a może i coś pokaże, w sensie nauczy, chociaż on sam chętnie na AWD pojeździ. Gość "urzęduje" w Nowym Mieście nad Pilicą-lotnisko. Mówił , że teraz nie ma tam warunków do jazdy (brak dojazdu), ale za jakiś czas, jak doprowadzą pas do stanu używalności (ok 2 tyg) to da znać.

 

Daj znać jak się odezwie - pojedziemy obadamy te lotnisko zanim je przebuduja na międzynarodowe (to w końcu ok. 100 km od W-wy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...