Skocz do zawartości

Disla felgi


Contor

Rekomendowane odpowiedzi

To cena może odzwierciedlać jakość, czyli będą miękkie.

Ja trochę porozmawiałem z osobami, które felgami zajmują się profesjonalnie i mówili że lepsze używane oryginały niż nowe zamienniki budżetowych marek.

Zamiennik - niby nowe, ale strasznie miękkie i potrafią się giąć. Sam to ćwiczyłem w poprzednim aucie na Enzo - uderzenie w naciek lodu z wiaduktu zgięło ją tak, że zeszło powietrze z opony - felga do naprawy i nawet spawania. Oryginał - walnięcie w krawężnik na niższym profilu (oryginalna 17-tka Legacy, Enzo 16-tka) też zeszło powietrze, bo opona pękła na całej wysokości po boku, a felga nawet się nie skrzywiła...

Dlatego teraz kupiłem używane oryginały, wierząc szczerze, że jak dają fakturę to nie są kradzione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak się zdecyduję, przetestuję osobiście i podzielę się opinią. Tu nawet nie chodzi o cenę a o fakt że nawet kiedy felga ulegnie zniszczeniu to mam producenta u którego mogę kupić jedną sztukę, a w przypadku felg używanych jednak jest problem, obecnie przerabiam to z limitowaną serią felg Rinspeed, których nie ma.

Poza tym może ukraińskie pochodzenie być zaletą biorąc pod uwagę stan ich dróg to może robią mocne felgi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.05.2018 o 23:00, Contor napisał:

Jednak się zdecyduję, przetestuję osobiście i podzielę się opinią. Tu nawet nie chodzi o cenę a o fakt że nawet kiedy felga ulegnie zniszczeniu to mam producenta u którego mogę kupić jedną sztukę, a w przypadku felg używanych jednak jest problem, obecnie przerabiam to z limitowaną serią felg Rinspeed, których nie ma.

Poza tym może ukraińskie pochodzenie być zaletą biorąc pod uwagę stan ich dróg to może robią mocne felgi.

 

No i gdzie ta opinia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po około 14 000 km , mogę je śmiało polecić, żadnych śladów użytkowania, czarny lakier trzyma się na każdej z felg, nie są może specjalnie katowane na szutrach i dziurach, ale w codziennym użytkowaniu miejskim, trzymają się świetnie.

Pozdrawiam

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 1.08.2019 o 20:30, Contor napisał:

Po około 14 000 km , mogę je śmiało polecić, żadnych śladów użytkowania, czarny lakier trzyma się na każdej z felg, nie są może specjalnie katowane na szutrach i dziurach, ale w codziennym użytkowaniu miejskim, trzymają się świetnie.

Pozdrawiam

 

Wchodzą na zacisk czterotłoczkowy z GT-ka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...