Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2009 GH Diesel Boxer 150km Problem z klimą


Krzysztof Benedyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z klimatyzacją, nie załącza się wentylator od niej i nie wiem gdzie szukać przyczyny. Bezpieczniki niby dobre , wentylator też da się odpalić ze złącza z lewej strony w plastikach. Klima chłodzi aż do momentu aż się dobrze nagrzeje przewód od niej oraz nabija duże ciśnienie na wężach może ktoś miał coś podobnego? 

Edytowane przez Krzysztof Benedyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy podłączam wtyczkę serwisową (zielone kostki z lewej)do testowania, czy co ona tam robi to oba się odpalają 

sprawdzałem jeszcze dziś pod komputerem zero błędów, kręciłem go do 98 stopni celcjusza i wentylator chłodnicy też się nie odpala 

Edytowane przez Krzysztof Benedyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem u mnie z wentylatorami. Raz jeden działał szybko, raz drugi nie załączał się dopiero po dotknięciu go ręką. Przegrzebałem cała instalację, bezpieczniki, zmieniałem przekaźniki a wina była w wentylatorach. Gdy kupiłem inne dopiero dowiedziałem się jaką prawidłową prędkość obrotową powinny mieć sprawne wiatraki. W Imprezie MY02 bezpieczniki i przekaźniki są pod maską w komorze silnika.

Po podłączeniu kostek serwisowych zielonych pod kierownicą, też mi wentylatory załączał się, mimo że nie działały poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...