Skocz do zawartości

Lista naklejkowa Plejady - 2018


Czarne_Koronkowe

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Platon napisał:

a naszych ciągle brak :( 

A bo mieszkacie na jakichś pipidówach :P 

 

Ogłoszenie parafialne, żeby nie odpisywać każdemu z osobna:

1) KAŻDY przelew dotarł

2) WSZYSTKIE listy wysłałem w czwartek 24.05 na Poczcie Głównej we Wrocławiu przesyłką priorytetową

 

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

A bo mieszkacie na jakichś pipidówach :P 

Pewnie na cle zatrzymali zanim do Wolnego Miasta Gdańska przepuszczą taką przesyłkę. :biglol:

Kopsnę się dzisiaj na pocztę chyba. Listonosza spotkałem to nic dla nas nie miał. 

Jak ja nie lubię PP. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Platon napisał:

Pewnie na cle zatrzymali zanim do Wolnego Miasta Gdańska przepuszczą taką przesyłkę. :biglol:

Kopsnę się dzisiaj na pocztę chyba. Listonosza spotkałem to nic dla nas nie miał. 

Jak ja nie lubię PP. :angry:

Najlepsze jest to, że priorytet między miastami wojewódzkimi ma być na drugi dzień (pomijam to, że w sobotę powinno być doręczenie bo to miasto powyżej 100.000 mieszkańców), ale reklamację możesz złożyć dopiero po 14 dniach...

 

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pan Dziedzic napisał:

Może kolega podałby nr.przesyłki to można by to było zlokalizować.

Tak jak wspomniałem w pierwszym poście NIE wysyłałem tego poleconym, abyście nie ugrzęźli z awizo. Wysyłka zwykłym listem poleconym. Przepraszam Was, ale nie spodziewałem się, że poczta może to tyle przeciągnąć... Jeśli jutro do 11 zrobicie mi listę kto jeszcze nie otrzymał to mogę spróbować zamówić u mnie lokalnie takie naklejki, a tamte ew będziecie mieli na przyszły rok.

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też jeszcze nie doszło. 

Niestety poczta ostatnio leci w kulki z priorytetami. Niedawno wysłaliśmy dokumenty paczką, za radą pani na poczcie, żeby doszły na drugi dzień. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też nie dotarło

 

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Tak jak wspomniałem w pierwszym poście NIE wysyłałem tego poleconym, abyście nie ugrzęźli z awizo. Wysyłka zwykłym listem poleconym. Przepraszam Was, ale nie spodziewałem się, że poczta może to tyle przeciągnąć... Jeśli jutro do 11 zrobicie mi listę kto jeszcze nie otrzymał to mogę spróbować zamówić u mnie lokalnie takie naklejki, a tamte ew będziecie mieli na przyszły rok.

 

To ja moge od razu zamówic zestaw z odbiorem i rozliczeniem na Plejadach, zawsze sie przyda :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...