Jump to content

Chcę zdemontować tylny zderzak...

Orear
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry! 
Jak w temacie, zaczęło się lato więc sprawdzam jak autko wygląda pod plastikiem i walczę z ogniskami rdzy. Mam teraz dużo czasu podczas weekendu majowego zatem wczoraj zająłem się przodem, co było przyjemne. We wtorek chcę zdemontować tył. No i po dzisiejszym oglądaniu nie bardzo mam pomysł jak się za to zabrać. Po znalezieniu różnych informacji w internecie, wiem, że na pewno należy zdjąć oświetlenie tylne. Ale wolałbym dostać informacje z jakiegoś przyjaznego manuala, albo od kogoś, kto już to robił. Jeżeli nie znajdzie się nic takiego, będę skazany na metodę prób i błędów. :P 
Pozdrawiam!

Dopóki nie wiadomo jakie to konkretnie auto to powiem krotko- spinki pod zderzakiem i pewnie zejdzie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Godzinę temu, Orear napisał:

Auto mam pod avatarem opisane. :) Ale jest to Legacy IV kombi. :)

Przeglądając forum przez tapatalka nie widać tego co pod avatarem (przynajmniej ja nie widzę). W załączniku fragment manuala, co prawda do MY05, ale powinno być tak samo.

2005RearBumper.pdf

Edited by raci

Godzinę temu, raci napisał:

Przeglądając forum przez tapatalka nie widać tego co pod avatarem (przynajmniej ja nie widzę). W załączniku fragment manuala, co prawda do MY05, ale powinno być tak samo.

2005RearBumper.pdf

Dzięki wielkie. ;) 
Zabrałem się za to w sumie zanim zobaczyłem tego manuala. Tak więc u mnie było 6 kołków pod spodem, po jednym pod światłami, po dwie śruby kręcone do błotników od boków i szereg zatrzasków, które z początku nie chciały wyskoczyć, na szczycie zderzaka tuż pod klapą bagażnika. ;)