Skocz do zawartości

Chcę zdemontować tylny zderzak...


Orear

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! 
Jak w temacie, zaczęło się lato więc sprawdzam jak autko wygląda pod plastikiem i walczę z ogniskami rdzy. Mam teraz dużo czasu podczas weekendu majowego zatem wczoraj zająłem się przodem, co było przyjemne. We wtorek chcę zdemontować tył. No i po dzisiejszym oglądaniu nie bardzo mam pomysł jak się za to zabrać. Po znalezieniu różnych informacji w internecie, wiem, że na pewno należy zdjąć oświetlenie tylne. Ale wolałbym dostać informacje z jakiegoś przyjaznego manuala, albo od kogoś, kto już to robił. Jeżeli nie znajdzie się nic takiego, będę skazany na metodę prób i błędów. :P 
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orear napisał:

Auto mam pod avatarem opisane. :) Ale jest to Legacy IV kombi. :)

Przeglądając forum przez tapatalka nie widać tego co pod avatarem (przynajmniej ja nie widzę). W załączniku fragment manuala, co prawda do MY05, ale powinno być tak samo.

2005RearBumper.pdf

Edytowane przez raci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, raci napisał:

Przeglądając forum przez tapatalka nie widać tego co pod avatarem (przynajmniej ja nie widzę). W załączniku fragment manuala, co prawda do MY05, ale powinno być tak samo.

2005RearBumper.pdf

Dzięki wielkie. ;) 
Zabrałem się za to w sumie zanim zobaczyłem tego manuala. Tak więc u mnie było 6 kołków pod spodem, po jednym pod światłami, po dwie śruby kręcone do błotników od boków i szereg zatrzasków, które z początku nie chciały wyskoczyć, na szczycie zderzaka tuż pod klapą bagażnika. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...