Jump to content

Tłumik do 2.5XT SG - zamiennik czy oryginał

wozwo
 Share

Recommended Posts

Witam

Kończy mi się tłumik końcowy i proszę o doradę: na co zamienić aby wszystko zostało jak w serii.

Chodzi mi o to czy jest jakiś zamiennik tłumika końcowego i jaki dostawca? lub czy lepiej kupić oryginał (nowy lub używany). czy ktoś wie jaka jest cena nowego?

Jeszcze raz zaznaczę, chodzi mi o tłumik który jak najbardziej nie róźniłby się od serii i który nie spowodowałby zmiany (utraty) parametrów silnika.

Pozdrawiam

Wojtek

1. Jak masz dziury w 'tłumniku' , to wytnij to diaksą i wspawaj se nową blachę.

2.  Kup od rozbieraczy starych subarów angielskich w takiej wsi pod warszawą oni tam na bank maja używki oryginalne do twojego forestera, znajdziesz ich stronkę na necie.

3. Jak masz grubo kasy w skarpecie to kupuj nówkę oryginał w ASO.

Znalazlem w castoramie rozwiazanie twojego problemu za 13,99pln, klej termiczny i tasmomata do 'tłumnikow' . Tym to zregenerujesz  w 5 minut.

Klej_termiczny_Technicqll_70_ml-102603-1

Edited by Zbyszek_

A od STI będzie pasować tłumik do forka  z 2007roku 2.5xt?
Jeżeli od Forka STI to tak :)
Jeżeli od Imprezy STI to niestety do przeróbki wieszaki i końcówka będzie schowana w zderzaku (zakładając, że seria wymaga takich samych operacji jak aftermarketowe backboxy)

tak chodzilo mi o impreze, nierecyzyjnie sie wypowiedzialem :( szkoda bo sąsiad mówił, że ma nówke, może by oddał w dobrych pieniądzach :/