Skocz do zawartości

Ile pali wrx sti 2018


eniu26

Rekomendowane odpowiedzi

Zagazować, wstawić magnetyzery, ruszać z 2giego biegu i wrzucać luz z górki, nie wozić pasażerów a na stacji lać paliwo tylko za 20zyla (jeszcze mniej wtedy pali, paliwo też swoje waży) i będzie tak:thumbup:

ło matko:blink::facepalm:

  • Super! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

Od 8 do 30 ;)

Te 8 litrów wychodzi tylko na trasie przy delikatniej jeździe -_-

 

Godzinę temu, carfit napisał:

średnio 14-16l z 20 tys. km

Porównując do mojej wolnossąca padliny to nie jest dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kiedyś udało mi się coś takiego. 7l. Średnia z ok. 100 km po DK8. Ale to nie ma sensu. Nie po to kupuje się STi. Teraz z 10 000 km od wyjazdu z salonu mam 13l. W czwartek jadę na dwa dni jazdy na Kielce. Jak nie zapomnę to zrobię fotę po. :-) 

received_1472746799437446.jpeg

Edytowane przez Bobej
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, carfit napisał:

średnio 14-16l z 20 tys. km

Czyli tyle co Rav4 Hybrid na trasie (tempomat ustawiony na 160km/h )... do tego zbiornik 45l i tankowanie co chwila ... przyjemności 0 (słownie: zero) ... wniosek ... brać STI .... spalanie podobne .... napęd 4x4 lepszy .... przyjemność z jazdy OGROMNA ;)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem zrobiłem foto po Kielcach,  niestety jakiś błąd mi wywala i nie mogę dodać do posta. Dwa dni jazdy, 160 km przejechanych po torze, stopień 2+ albo 3 różnie to nazywają, generalnie ostre upalanie z MTS-em (dzięki Grażynka za organizację). Wyszło 37,6 z komputera :-) Nie żałuję ani jednego litra przepalonego w ten sposób. Podejrzewam, że można przekroczyć 40, bo na początku trochę oszczędzałem auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor Słomczyn parę lat temu a dokładniej na pierwszej edycji adrenaliny sti 06 seria przejechałem łącznie po torze 50 km i wlałem 30l pb98 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2018 o 16:39, eniu26 napisał:

Witam myśle nad kupnem wrx sti 2018 tylko zastanawia mnie jak stoi ze spalaniem :/ ( przy normalnej jeździe i przy takiej szybszej )

Kupuj ale nie licz, że będzie oszczędny. Na taksówkę nie nadaje się to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Izotom napisał:

Kupuj ale nie licz, że będzie oszczędny. Na taksówkę nie nadaje się to auto.

 

OT: skoro awaryjny FRS sie nadaje, to niby czemu STI ma sie nie nadawac? ;):P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam teraz przejechane teraz 10 tys. km. W zeszłym tygodniu na trasie pierwsze 100 km w górach podwójna ciągła i ciągle sznurek aut przede mną  (3 osoby + bagaż) udało się zejść do 7,8 litra. Później na autostradzie kolejne 150 km skoczyło do 10,8 (prędkość między (140-180 km/h) i tak zostało. Po Katowicach krótkie trasy ok. 3 km do pracy w jedną stronę, średnio 12 litrów. Nie ma nawet szans się zagrzać silnik:/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...