Jump to content

Ile pali wrx sti 2018

eniu26
 Share

Recommended Posts

Od 8 do 30 ;)

Godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

A to są jeszcze w sprzedaży? ;)

Kluczowa sprawa a spalanie to nieistotna zmienna ;)

Zagazować, wstawić magnetyzery, ruszać z 2giego biegu i wrzucać luz z górki, nie wozić pasażerów a na stacji lać paliwo tylko za 20zyla (jeszcze mniej wtedy pali, paliwo też swoje waży) i będzie tak:thumbup:

ło matko:blink::facepalm:

• Like 2
  • Haha 4

3 godziny temu, chojny napisał:

Od 8 do 30 ;)

Te 8 litrów wychodzi tylko na trasie przy delikatniej jeździe -_-

Godzinę temu, carfit napisał:

średnio 14-16l z 20 tys. km

Porównując do mojej wolnossąca padliny to nie jest dużo. 

Kiedyś udało mi się coś takiego. 7l. Średnia z ok. 100 km po DK8. Ale to nie ma sensu. Nie po to kupuje się STi. Teraz z 10 000 km od wyjazdu z salonu mam 13l. W czwartek jadę na dwa dni jazdy na Kielce. Jak nie zapomnę to zrobię fotę po. :-) 

received_1472746799437446.jpeg

Edited by Bobej
  • Haha 2
  • Upvote 1

Pytanie (temat) brzmi ile pali ? A olej ? z Subaru które znam mają małe miski olejowe ... . Inne marki mieszczą po 6, 7 ... litrów .... . 

Edited by llkuba

4 godziny temu, carfit napisał:

średnio 14-16l z 20 tys. km

Czyli tyle co Rav4 Hybrid na trasie (tempomat ustawiony na 160km/h )... do tego zbiornik 45l i tankowanie co chwila ... przyjemności 0 (słownie: zero) ... wniosek ... brać STI .... spalanie podobne .... napęd 4x4 lepszy .... przyjemność z jazdy OGROMNA ;)

• Like 2

Tak jak mówiłem zrobiłem foto po Kielcach,  niestety jakiś błąd mi wywala i nie mogę dodać do posta. Dwa dni jazdy, 160 km przejechanych po torze, stopień 2+ albo 3 różnie to nazywają, generalnie ostre upalanie z MTS-em (dzięki Grażynka za organizację). Wyszło 37,6 z komputera :-) Nie żałuję ani jednego litra przepalonego w ten sposób. Podejrzewam, że można przekroczyć 40, bo na początku trochę oszczędzałem auto. 

Tor Słomczyn parę lat temu a dokładniej na pierwszej edycji adrenaliny sti 06 seria przejechałem łącznie po torze 50 km i wlałem 30l pb98 :D

W dniu 28.04.2018 o 16:39, eniu26 napisał:

Witam myśle nad kupnem wrx sti 2018 tylko zastanawia mnie jak stoi ze spalaniem :/ ( przy normalnej jeździe i przy takiej szybszej )

Kupuj ale nie licz, że będzie oszczędny. Na taksówkę nie nadaje się to auto.

7 minut temu, Izotom napisał:

Kupuj ale nie licz, że będzie oszczędny. Na taksówkę nie nadaje się to auto.

OT: skoro awaryjny FRS sie nadaje, to niby czemu STI ma sie nie nadawac? ;):P

• 4 weeks later...

Ja mam teraz przejechane teraz 10 tys. km. W zeszłym tygodniu na trasie pierwsze 100 km w górach podwójna ciągła i ciągle sznurek aut przede mną  (3 osoby + bagaż) udało się zejść do 7,8 litra. Później na autostradzie kolejne 150 km skoczyło do 10,8 (prędkość między (140-180 km/h) i tak zostało. Po Katowicach krótkie trasy ok. 3 km do pracy w jedną stronę, średnio 12 litrów. Nie ma nawet szans się zagrzać silnik:/

• Haha 1