Skocz do zawartości

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać w Plejadach ?


beben

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać na Plejadach ? :)  

227 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, JulKa napisał:

Nadal nie wiem, ale jak dla mnie może jechać :D

wygooglalem, ze to jakis typ ktory ciagle jest drugi i chyba szuka oficjalnej wymowki, zeby nie jechac

.

 

Godzinę temu, Premo napisał:

Objechać profesjonalnego zawodnika z licencją... hmmm ładnie to brzmi, chyba się skuszę ;) 

dżentelemen nie kopie lezacego ;-)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak chodzilo na rajdy czekało się aż 20 kiepow przejedzie żeby zobaczyć choć jeden ciekawy egzemplarz. Skoro taki jest to czemu go nie wpuścić. Z drugiej strony zawsze jest lepiej gonic lepsze auto lub z nim przegrać wiedząc o ile  niż chwalić sie zwycięstwem nad kolejnym kiepem z gatunku brak kata i remap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Crazy_Ivan napisał:

Hah. Fajnie ułożona ankieta :D "Czy  chcecie żeby regulamin nas nie dotyczył w problematycznym punkcie, bo o marchewkę nie pojedziemy, a jak nie chcecie, to znaczy, że nie chcecie personalnie nas". Nice!

 

W ankiecie nic takiego nie ma, albo ja jestem ślepy. Jest "tak" lub "nie". Jeśli tak Ci pasuje to wybierasz "nie" i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak całkiem serio - to ta ankieta ma wyraz demokratycznego forumowego referendum nad pytaniami:

1) czy trzeba zmienić regulamin? (jaki był cel tego zapisu i czy cel się zdezaktualizował)

2) czy też Forum dopuszcza pozaregulaminowe, dedykowane wyjątki  i w jakim trybie?

 

a wyjątkiem może stać się każdy, kto zdobędzie licencję w takim czy innym celu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, ktoś posiadający licencję, a nie używający jej na codzień, nie zarobkujący za jej ponocą może spokojnie wystartować w Plejadach! 

Samo posiadanie dokumentu nie świadczy też o tym, że jest lepszym kierowcą...

@beben zabieraj Kasię i przyjeżdżaj!!!

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Crazy_Ivan napisał:

Hah. Fajnie ułożona ankieta :D "Czy  chcecie żeby regulamin nas nie dotyczył w problematycznym punkcie, bo o marchewkę nie pojedziemy, a jak nie chcecie, to znaczy, że nie chcecie personalnie nas". Nice!

 

Chyba musiałeś się bardzo postarać żeby tak odebrać pytanie w ankiecie. Twoje zdanie szanuję, zdecydowanie powinieneś się nie krępować i zagłosować. Nie chodzi o klepanie się po plecach tylko o poznanie zdanie pozostałych uczestników. 

 

Ośmieliłem się zadać to pytanie , jako pierwszy chyba w historii, a podobno uczestnikami bywały już osoby z licencją, z dwóch powodów.

Po pierwsze nasze odstępstwo uważam za symboliczne, czysto formalne, nie zmieniające szans ale to jest oczywiście do dyskusji. Jeszcze raz powiem że moim zdaniem, ale niech tu wypowie się ktoś bardziej kompetentny, ten zapis miał w zamyśle prawdziwych zawodników a nie osoby które zrobiły sobie weekendowy kurs dla sztuki. 

Po drugie, Plejadom bliżej do pikniku fanów marki niż do WRC więc uznałem że w tego typu imprezie można o coś takiego zapytać. Może się myliłem, może nie. 

 

24 minuty temu, MM555 napisał:

To może zerówka też będzie klasyfikowana w outlaw i po sprawie :biglol: nikt nie będzie miał wtedy problemu kto wygrał :drinks:

 

Nie miałbym nic przeciwko. Wielokrotnie o tym mówiłem, nie tylko zresztą ja !!! czasówka takich załóg zdecydowanie podniosła by rywalizację. Zresztą, osobiście, większą frajdę sprawiło mi pokonanie na 2-3 próbach Siemanko siedzącego w rajdówce niż wygrane w Plejadach. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beben , czytając niektóre komentarze .......... mam nieodparte wrażenie że niektórzy forumowicze ( mam tylko nadzieje że nie byli nigdy na Plejadach ) kompletnie nie czują  o co w tym chodzi . I jak to dobrze ująłeś

34 minuty temu, beben napisał:

Plejadom bliżej do pikniku fanów marki niż do WRC więc uznałem że w tego typu imprezie można o coś takiego zapytać. Może się myliłem, może nie. 

ale jak widać , nie myliłeś sie niestety , będą zawsze niestety osoby które będą mieć problem ze wszystkim , łącznie ze zrobieniem ankiety...... :o a jeszcze chwila i zaczną Ci tu cytować wyroki NSA .... ;)

Weż poprostu olej temat , i jedź jako zero , dwa zera , czy przecierak , z pomiarem czasu , i rywalizuj np. z Słobodzianem z SPRT bo pewnie pojedzie , i tego sie trzymaj .

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie jedziemy ... , bo moja Druga Połówka ma zamknięcie miesiąca ...  jestem na TAK. Dla mnie byłby zaszczyt, że  takie osoby są na Plejadach.

 

Mam nadzieje, że w przyszłym roku ta wspaniała impreza będzie w środku miesiąca.

 

Pozdrawiam i bawcie się dobrze :) 

 

PS: może w przyszłym roku Wielkopolska, bo nie wiem czy moja padlina dojedzie :) 

 

 

 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beben - Nie głosowałem, bo uważam, że dorosły, konkretny z Ciebie facet i nie potrzebujesz mojej opinii do podjęcia decyzji ;) To sprawa ma 2 strony - Ciebie i organizatora i ważne, żeby to wasze interpretacje regulaminu były zgodne. Ja jadąc na szosową w Wiśle seryjnym legacem + przelot też miałem problem, bo ten nic nieznaczący przelot powodował, że teoretycznie lądowałem w Outlaw, a nie w turbo. Jakąś decyzję podjąłem i tyle. Plejady to nie walka o złote kalesony.

 

Z kolei co do samego wątku, to pozwolę sobie podtrzymać opinię którą wcześniej napisałem ;) Bęben i Kasia mogą pojechać na Plejady, to jasne! Tylko, że pytanie tak naprawdę jest o to, czy pojedziecie w klasie "gość" czy normalnej klasyfikacji.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przemekka napisał:

Skoro @beben ma wątpliwości, to może niech Kasia kieruje, a on pilotuje.

Może wynik będzie lepszy.  :D;)

 

Byłoby pięknie, ale Kasia też ma podobno jakąś licencję ;)

 

Ja to nawet licencjatu nie mam  :rolleyes:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z tą licencją jak z tym zabieraniem prawka na miejscu po przekroczeniu +50 w zabudowanym? "Nie mam przy sobie papierka i co mi Pan zrobisz?"  Licencja w szufladzie - Bęben i Kasia na Plejadach :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kriskristoffers napisał:

 Licencja w szufladzie - Bęben i Kasia na Plejadach :biglol:

 

W sumie wyjąłeś mi to z klawiatury - co z oczu to z serca - a z drugiej strony licencją się nie jeździ jak również jej posiadanie automatycznie nie wskazuje, że jest się zawodnikiem startującym regularnie np. w RSMP. :D

Według zapisu "lub w ostatnich trzech latach nie brała udziału w zawodach samochodowych jakiegokolwiek szczebla" prawdopodobnie kilkanaście osób mogłoby nie spełnić tego warunku (włączając to pewnie moją osobę) :biglol:.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Aga napisał:

Byłoby pięknie, ale Kasia też ma podobno jakąś licencję ;)

 

Ja to nawet licencjatu nie mam  :rolleyes:

Zapewne to świetna zabawa ... dla mnie ludzie, miejsce, świetna zabawa ... wieczorki ahhh ... zdaje sobie sprawę, że jest rywalizacja ... ale do tak pięknych chwil żyjemy :)

 

Po prostu zazdroszczę uczestnikom Plejad :) ... ale pozytywnie :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...