Skocz do zawartości

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać w Plejadach ?


beben

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać na Plejadach ? :)  

227 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel
W dniu 5.5.2018 o 10:00, OBK CVT napisał:

Natomiast uważam się za FRAJERA, bo traktowałem przepisy i regulaminy poważnie.

Żona z koleżanką bywały na Plejadach, wyłącznie towarzysko-imprezowo i nawet do głowy im nie przyszło startować bo obie mają licencje.

Pozwolę sobie przypomnieć, że ograniczenie dot. licencji dotyczy wyłącznie trasy szosowej. Nic więc nie stało na przeszkodzie, aby p.t Małżonka & koleżanka brały udział w Zlocie ( ten fakt zapewne umknął Pańskiej uwadze ).

Kolejny punkt to to ( o czym zapewne również większość dyskutantów zapomniała ), że klasa "Outlaw"  , a o tej właśnie rozmawiamy, powstała z inicjatywy Forum ( podobnie jak wiele innych  elementów naszej działalności ). Wydaje się więc logicznym, że to właśnie Forum powinno mieć wpływ na to, jak kształtować, czy też interpretować / dopuszczać wyjątki w tej "Forumowej" klasie :).

W końcu demokracja polega nie tylko na przestrzeganiu obowiązujących praw / przepisów / regulaminów ( sam też jestem jak najbardziej za ich przestrzeganiem), ale także na ich demokratycznym kształtowaniu ( tu : głosowanie, które się przecież odbywa ). A że mamy w tym przypadku do czynienia z demokracją bezpośrednią, a nie przedstawicielską, to .... może i dobrze :)

W dniu 5.5.2018 o 10:00, OBK CVT napisał:

Finalnie wyniosłem z tej całej dyskusji kolejną cenną nauczkę - nie jestem swój i nie należę do wspaniałej rodziny subaru, jestem zwykłym frajerem do wydojenia.

W moim przekonaniu takie wnioski są błędne. Nie ma tu podziałów na "swój" i "obcy". Są Forumowicze z różnych krajów, o różnych przekonaniach a nawet ( o zgrozo ! :) ) w ogóle nie posiadający Subaru :biglol:

Możemy mieć różne zdanie na różne tematy, ale nawet jeżeli nasze zdanie różni się od ( przytłaczającej) większości, to w żadnym wypadku nie oznacza to wykluczenia przynależności do "wspaniałej rodziny" ( nota bene - bardzo miłe określenie !).

Reasumując - tutaj nie ma podziałów na gorszy i lepszy sort :)

Przynajmniej tutaj - wystarczająco dużo tych podziałów naokoło nas ...

 

Pozdrowienia 

 

 

  • Super! 8
  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, pisałem już to co najmniej 2-3 razy w tym wątku ale żeby była jasność powtórzę po raz kolejny. Nie uważam osób które głosowały na NIE za napiętych, zawistników, frajerów i co tam jeszcze padło w tym temacie. Macie odrębne zdanie i dla mnie jest ok, byłoby nudno i sztucznie gdyby wynik ankiety był 150:0. Proporcje, choćby 27:1 wyglądają realniej ;) 

 

Z drugiej strony chyba nie przez wszystkich zostałem dobrze zrozumiany. Z niektórych wypowiedzi wynika jakbym chciał zrobić nie wiadomo jaki przekręt. Wręcz przeciwnie, chciałem za wszelką cenę uniknąć "gadania" za plecami.  Szanuję regulaminy i prawo (no może drogowe troszkę naginam ;) ) dlatego zapytałem czy w tej sytuacji jest możliwe, w mojej ocenie drobne odstępstwo od regulaminu, czy nie ? Dyrekcja wyraziła się już jasno jak to wygląda od strony organizatora, forumowicze mam wrażenie również w sposób nie budzący wątpliwości dali nam zielone światło ....  czasem

 

Może trochę naiwnie myślę ale kto wie może nasz case będzie przyczynkiem do korekty tego punktu regulaminu na kolejne lata ???

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • chojny zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...