Skocz do zawartości

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać w Plejadach ?


beben

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać na Plejadach ? :)  

227 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Rozrabiara napisał:

Oczywiście, bezsprzecznie, bezapelacyjnie TAK!

 

Przecież wszyscy wiedzą, że yeti się spektakularnie rozkraczy. ;)

 

 

Teraz jest wreszcie we właściwych rękach, leczenie trwa ale w razie czego inżynier światła @Premo będzie na Plejadach ;)

 

 

IMG-20110624-00021.jpg

 

 

#Beznapinki a będzie dobrze, można się zasadzać na Siemankę, Słobodziana, SPRT ale bądźmy szczerzy... na @Jumpman'a w OBK, LPG, N/A powered by the Force... trzeba być realistą i mierzyć siły na zamiary :P 

 

 

 

 

 

dikkere ballen.jpg

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdy sam myślałem nad licencją rozmawiałem z Dyrekcją na temat udziału w plejadach. Z tego co pamietam to ten zapis jest po to żeby z plejad nie zrobił się rajd, z teamami i wyscigiem zbrojeń ( i tak się zrobił ale nie w tym rzecz  )
Dyrekcja poinformowała mnie, że w przypadku takiego amatora jak ja, który ma w planach rzadkie, okazjonalne starty dla przyjemności, to jeżeli plejadowicze nie mieli by nic przeciwko, to nie ma problemu. To plejadowicze udzielą mi odstępstwa od regulaminu i organizator to uszanuje. 
Jak inaczej można zapytać plejadowiczów, jak nie przez ankietę na Forum Subaru. Tak tez Bęben zrobił i nie ma co tego komplikować dziwnymi przemyśleniami. 
- Tak, jestem za tym aby Bęben mógł wystartować i ewentualnie pozbawić mnie nagrody.
- Nie, poszedł w rajdy, stracił możliwość udziału w plejadach.
Tyle.
 
Jeżeli uczestnicy zlotu się nie zgodzą, to Bęben nie pojedzie i raczej nie będzie miał żalu.
Jeżeli uczestnicy powiedzą "Tak" to pojedzie, a organizator nie będzie musiał brać pod uwagę ewentualnych protestów, bo trzeba było wyrazić swoje zdanie w ankiecie.  
 
Tak to z tego co wiem wygląda  


Nie wierze ze to napiszę, ale tak zgadzam się praktycznie z każdym napisanym przez Premo powyżej słowem (następny raz jak się z tobą zgodzę statystycznie przypadnie za min rok ;) )

Pytanie i odpowiedzi są proste, argumentacja też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Aga napisał:

Pod warunkiem, niemożliwym do spełnienia, że wszyscy uczestnicy outlaw wezmą w niej udział ;)

 

Nie wszyscy są Forumowiczami lub od dawna są nieaktywni ;)

 

 

zgadzam sie z Pania,

ta ankieta tak naprawde nic nie zalatwia i nikomu nie pomaga

bylaby wystarczajacym powodem, zeby sobie odpuscic w przypadku negatywnego wyniku,

ale przy pozytywnym wyniku nikomu tylka nie chroni i nie jest zadnym usprawiedliwieniem czy argumentem na odrzucenie prostestu.

 

imho jedynym rozwiazaniem jest oficjalne dopuszczenie zalogi do plejad przez dyrekcje i za takie rozwiazanie trzymam kciuki - zwlaszcza, ze wynik ankiety jednoznacznie wskazuje, ze sa ku temu powody.

 

zdaje sobie sprawe, ze to gdybanie, ale nikt nie wykluczy sytuacji o ktorej pisalem wczesniej, beben jest na pudle, ktos jest 4`ty , prostestuje bebna i sam wskakuje na pudlo.

 

Edytowane przez Ayo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musza jechać  a na imprezie kończącej zdysklasyfikujemy Ich  Myśle ze ludziska za bardzo napalają się na nagrody, dla Bębna przypuszczam nie maja one znaczenia i w przypadku wygranej mógłby je oddać na jakis cel a od kilku lat mamy cel wątku hazardowego. Gdzie jest Carlos ?  najważniejsze jest móc wejść na scenę i tego Im życzę i nie zabronię 


Sebakian, nic się nie martw, wszystko pod kontrolą. Gdyby udało się szczęśliwie być na pudle, a wcześniej być w ogóle dopuszczonym do klasyfikacji, to będę wiedział co zrobić z nagrodami ;)

Dzięki za głos :)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, beben napisał:

 


Nie wierze ze to napiszę, ale tak zgadzam się praktycznie z każdym napisanym przez Premo powyżej słowem (następny raz jak się z tobą zgodzę statystycznie przypadnie za min rok ;) )

Pytanie i odpowiedzi są proste, argumentacja też.

 

 

Co nie zmienia faktu, że wszystkich gorąco namawiam do głosowania na "NIE"

ot tak żeby Bębnowi na złość zrobić :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 22.4.2018 o 20:29, beben napisał:

niech tu wypowie się ktoś bardziej kompetentny, ten zapis miał w zamyśle prawdziwych zawodników a nie osoby które zrobiły sobie weekendowy kurs dla sztuki.

Co do regulaminu .. to chyba ja.

Zapis powstał istotnie dokładnie z tej przyczyny. Szczególnie w zaraniach istnienia Plejad ( nie było jeszcze wtedy Outlaw ) chodziło o to, aby ew. zawodnicy nie zabierali szans "cywilom". Licencje nota bene były wówczas trudniejsze do zdobycia ( = kwalifikacje posiadaczy w porównaniu do amatorów z założenia większe ).

 

Osobiście z klasyfikacji generalnej miałbym z tym problem. W Outlaw - nie.

Ponadto - gdy nawet Konstytucję można sobie interpretować do woli,  czemu nie interpretować zapisu regulaminu Zlotu :biglol:

A że w myśl starej zasady vox populi vox dei zamierzam respektować wyniki ankiety :) ( w której sam zagłosowałem na tak ).

 

Pozdrowienia

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Premo napisał:

 

Chyba Alex jeszcze nie głosował, a to może wywrócić wyniki ankiety do gory nogami :D 

 

 

Jak to było? :huh:

 

20 godzin temu, Premo napisał:

Absens carens ;) Nikt, nikomu nie broni być aktywnym i decydować o sobie :) 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem Kasi i Bebnowi na zlosc, specjalnie i podle jak to mam w zwyczaju i zaglosowalem na 2xTAK [ja i zona]. A niech ma - co tylko my mamy ganiac po jakis wsiach, dziurach i miastach zamiast isc w czwartek na procesje [jak dobra zmiana] a w piatek wylegiwac sie na dzialce a w sobote dobrze sie uwalic by trzezwiec w niedziele. Jak rownosc to rownosc. Kasia i Beben - marsza na Plejady. Pozdrawiam.

Edytowane przez pchelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Premo napisał:

Chyba Alex jeszcze nie głosował, a to może wywrócić wyniki ankiety do gory nogami :D 

@ALEX-a wcięło na dobre po tym, jak był razem na urlopie z @carfit-em :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...