Skocz do zawartości

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać w Plejadach ?


beben

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać na Plejadach ? :)  

227 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Andremil napisał:

Według zapisu "lub w ostatnich trzech latach nie brała udziału w zawodach samochodowych jakiegokolwiek szczebla" prawdopodobnie kilkanaście osób mogłoby nie spełnić tego warunku (włączając to pewnie moją osobę) :biglol:.

W zasadzie to trasa szosowa jest rozgrywana na zasadach KJS... co można uznać, za zawody samochodowe jakiegokolwiek szczebla :) Czyli... szosowa tylko dla świeżaków :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aflinta napisał:

szosowa tylko dla świeżaków

 

Kluczowy jest tu spójnik "lub" ;) 

 

1 godzinę temu, aflinta napisał:

w ostatnich trzech latach nie brała udziału w zawodach samochodowych jakiegokolwiek szczebla

 

Można by w regulaminie zamiast "latach" napisać "miesiącach" i bębnowy dylemat zostałby rozwiązany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ja najbardziej za!!!

I mam nadzieję, że ten precedens otworzy furtkę dla innych "zawodników".

Chodzi mi o nie tych czynnych, tylko takich: ...kiedyś miałem wielką przygodę, zrobiłem licencję...a to dawno i nie prawda ;)

A teraz nie mogę się z Wami bawić :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aflinta napisał:

zmienia całkowicie brzmienie tej alternatywy

 

30 minut temu, beben napisał:

To było poniżej pasa

 

A może by tak jeszcze bardziej zmienić brzmienie tej alternatywy i w zlotowym regulaminie punkt 3.1.2 skonstruować tak:

 

3.1.2. Kierowcą może być osoba, która nie posiada aktualnej licencji sportu samochodowego lub w ostatnich trzech latach nie brała udziału w zawodach samochodowych jakiegokolwiek szczebla bądź uzyskała indywidualną zgodę organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wiechu100 napisał:

mozliwosc zobaczenia i posluchania na zywo takich aut jak yeti to chyba mega przyjemnosc dla kazdego fana samochodow/marki/rajdow

 

Oczywiście :D

 

5 minut temu, wiechu100 napisał:

i chyba o to w tym chodzi

 

ale w tym wątku chodzi o coś innego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carfit @Urabus swoimi postami robicie niedźwiedzią przysługę Bębnowi, który uczciwie opisał problem i podał powody.

Od razu przyznam, ze zaraz po poście Carfita zagłosowałem nie i nadal nie uważam się za osobę spiętą i mega sfrustrowaną.

Zagłosowałem nie, bo zaliczyliście mnie do forumowej czerni, która ma klaskać i nie przeszkadzać w zabawie szlachcie.

Przynajmniej szczerze i oficjalnie ;)  @beben bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, OBK CVT napisał:

swoimi postami robicie niedźwiedzią przysługę Bębnowi

 

Nie wiem jak @carfit, ale ja się nie poczuwam do tego, że moje posty są niedźwiedzią przysługą ;) 

 

Po pierwsze dlatego, że uważam start Kasi i Bębna za obowiązkowy, o czym napisałem na wstępie:  

Po drugie dlatego, że sprawę trzeba uregulować oficjalnie o czym świadczy to, że @beben i @Dyrekcja są "po słowie" co zostało wyraźnie napisane w pierwszym poście:

Po trzecie wreszcie dlatego, że rozumiem ducha rywalizacji, o czym dawno temu napisałem w artykule:

22 minuty temu, OBK CVT napisał:

Zagłosowałem nie

I kto tu robi niedźwiedzią przysługę :question: vel krecią robotę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2018 o 20:18, Ayo napisał:

Jak dobrze pamietam to Chojne w zeszlym roku z racji tego tylko Apaczowali.

 

 

Zwyczajnie dla świętego spokoju tak zrobiliśmy, czując że zapis regulaminowy w roku 2017 się nas jak najbardziej dotyczy.  ;) 

 

Była licencja, były starty, nie ma nad czym dyskutować. Coś za coś. 

 

 

 

3.1.2. Kierowcą może być osoba, która nie posiada aktualnej licencji sportu samochodowego lub w ostatnich trzech latach nie brała udziału w zawodach samochodowych jakiegokolwiek szczebla.

 

 

Zapis regulaminowy o aktualnej licencji jest dla bezpieczeństwa samych zawodników ale o 3 latach wstecz dotyczący zawodów samochodowych jakiegokolwiek szczebla eliminuje z automatu pewnie z 30% zlotowiczów. ;)

 

KJSy, Ułęże, Power Stage Bednary, SuperOes Kielce, SuperOes Poznań, Tychy, Piła, Modlin, TDI Track Day Łódź, YoungTimer Party, AB cup, Supersprint Podlaski, Konkurs Zręczności Kierowców, Górski Rallysprint, Wrak Race, Motomajówka, Drive Cup Kielce, Super Sprint Rudniki, AVALON EXTREME Race Day CUP,  Motodrom Challenge Łódź... wystarczy rzucić okiem kto z Plejadowiczów gdzie bywa ale w końcu mamy się rozwijać, zwiększać swoje umiejętności za kierownicą i dbać o swoje bezpieczeństwo a gdzie robić to lepiej jak nie na zorganizowanych zawodach, czy to amatorskich czy trochę wyższego albo i najwyższego szczebla? ;) 

 

 

O Bębna się nie ma co bać i tak pewnie znajdzie zgodnie z tradycją jakiś śmietnik do zaparkowania, studzienkę do przyhaczenia, krawężnik do wyrżnięcia albo płot do zdemolowania.... gdyby Kasia prowadziła to by trzeba się było poważnie zastanowić czy nie przyblokować regulaminowo tej ostrej zawodniczki :P  

 

 

Licencja łucznicza... tu bym też się zastanowił, jest to jednak kluczowa konkurencja, która od lat ustala Plejady, przynajmniej tak słyszałem od tych co im słabiej jazda poszła :D

 

Nie wiem jaki wpływ ma licencja na lepienie ciastek czy lanie wody wiadrem do dziurawej rury ale tego nie było na szkoleniu ani egzaminie :twisted:

 

 

  • Dzięki! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, chociaż  - wydaje mi się, że ankieta nie ma raczej sensu. Dlaczego ? Plejady to chyba przede wszystkim zabawa, jeśli nawet rywalizacja - to w zdrowym tego słowa rozumieniu.

 

W tym konkretnym przypadku wiadomo bowiem, w jakim celu została zrobiona licencja i raczej nie ma za dużo wspólnego z profesjonalnym ściganiem ( nie znam Cię Bęben i mam nadzieję, że Cię tym nie uraziłem  - włożeniem do worka z nie-profesjonalnymi ścigantami ).

 

Udanego ścigania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdy sam myślałem nad licencją rozmawiałem z Dyrekcją na temat udziału w plejadach. Z tego co pamietam to ten zapis jest po to żeby z plejad nie zrobił się rajd, z teamami i wyscigiem zbrojeń ( i tak się zrobił ale nie w tym rzecz ;) )

Dyrekcja poinformowała mnie, że w przypadku takiego amatora jak ja, który ma w planach rzadkie, okazjonalne starty dla przyjemności, to jeżeli plejadowicze nie mieli by nic przeciwko, to nie ma problemu. To plejadowicze udzielą mi odstępstwa od regulaminu i organizator to uszanuje. 

Jak inaczej można zapytać plejadowiczów, jak nie przez ankietę na Forum Subaru. Tak tez Bęben zrobił i nie ma co tego komplikować dziwnymi przemyśleniami. 

- Tak, jestem za tym aby Bęben mógł wystartować i ewentualnie pozbawić mnie nagrody.

- Nie, poszedł w rajdy, stracił możliwość udziału w plejadach.

Tyle.

 

Jeżeli uczestnicy zlotu się nie zgodzą, to Bęben nie pojedzie i raczej nie będzie miał żalu.

Jeżeli uczestnicy powiedzą "Tak" to pojedzie, a organizator nie będzie musiał brać pod uwagę ewentualnych protestów, bo trzeba było wyrazić swoje zdanie w ankiecie. :) 

 

Tak to z tego co wiem wygląda ;) 

Edytowane przez Premo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musza jechać :) a na imprezie kończącej zdysklasyfikujemy Ich :P Myśle ze ludziska za bardzo napalają się na nagrody, dla Bębna przypuszczam nie maja one znaczenia i w przypadku wygranej mógłby je oddać na jakis cel a od kilku lat mamy cel wątku hazardowego. Gdzie jest Carlos ? :) najważniejsze jest móc wejść na scenę i tego Im życzę i nie zabronię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Premo napisał:

Jeżeli uczestnicy powiedzą "Tak" to pojedzie, a organizator nie będzie musiał brać pod uwagę ewentualnych protestów, bo trzeba było wyrazić swoje zdanie w ankiecie. :) 

Pod warunkiem, niemożliwym do spełnienia, że wszyscy uczestnicy outlaw wezmą w niej udział ;)

 

Nie wszyscy są Forumowiczami lub od dawna są nieaktywni ;)

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...