Skocz do zawartości

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać w Plejadach ?


beben

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać na Plejadach ? :)  

227 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, 

Plejady tuż tuż a my z Kasią nie jesteśmy pewni na jakich warunkach weźmiemy udział w Plejadach. Wątpliwości związane są z posiadanymi przez nas licencjami sportu samochodowego, konkretnie jest to licencja wyścigowa. 

Jestem "po słowie" z Dyrekcją i tu sprawa wydaje się być jasna ale ustaliliśmy że głos decydujący powinien należeć do was czyli do innych plejadowiczów.

 

W czym problem ?

Z jednej strony regulamin mówi o tym że w Plejadach nie mogą brać udziału osoby posiadające jakąkolwiek licencję czyli z tej perspektywy pozamiatane - NIE JEDZIEMY

Z drugiej strony, wydaje nam się że nie takich "zawodników" jak My autor miał na myśli więc może jest szansa  . Wielu z was wie po co nam ten dokument, dla reszty sędziów w dwóch zdaniach wyjaśnię. Zrobiliśmy go z Kasią żeby spełnić nasze małe motoryzacyjne marzenie czyli start w Barbórce. W zeszłym roku się udało i pewnie w kolejnych latach też będziemy chcieli wziąć w niej udział. I tyle . To jedyny w roku moment gdy wyjmiemy je z szuflady. 

 

Nie ukrywam że chcielibyśmy wziąć udział w Plejadach na normalnych zasadach ale ponieważ jeszcze bardziej ważny jest regulamin i nie chcę żeby wyszedł z tego powód do protestów czy obgadywania nas po kątach stąd decydująca ankieta. Od was zależy czy pojedziemy jako apacze lub goście czy dacie nam szanse się pościgać. 

 

 

Głosujcie !!!! 

 

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przez taki start nie mozna sobie w PZM pozamiatac troche ?

Jak dobrze pamietam to Chojne w zeszlym roku z racji tego tylko Apaczowali.

Zycze Wam jak najlepiej, ale nie liczylbym, ze ktos tu napisze, zebyscie nie jechali bo Was podkabluje

... nie zdziwilbym sie gdybyscie byli na pudle i ktos zlozyl prostest, zeby z 4tego wskoczyc na pudlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayo, ankieta jest anonimowa, tak przynajmniej miało być (niech admini to ewentualnie sprawdza czy nie pomyliłem czegoś) . Jeśli ktoś uważa ze nie powinnismy jechać to niech tak zagłosuje. Ja naprawdę nie będę miał z tym problemu. Liczę na szczere odpowiedzi

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zagłosowałem na bramkę nr.3 , bo jako Apacz , chciałbym wreszcie poznać Kasie i Bębna , a wtedy będzie większa szansa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beben napisał:

Na to trzeba zasłużyć ;) dowiaduj się, może spotka cię ten zaszczyt ;)

Naprawdę liczę na to ;)

Ale tak całkiem serio , jak już ten temat został podjęty , to mówiąc szczerze , aż dziw mnie bierze że w tej ankiecie już 2 osoby wyraziły opinie na " nie " . Są to osoby moim zdaniem Mega spięte , lub sfrustrowane i nie były na podium Plejad ........

@ALEX pisałem Ci , w tym roku nie możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc w pilotowaniu Ciebie , ale żeby tak głosować ? :biglol::biglol::biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beben ty tu nie agituj :D  

Może lepiej byś tradycyjnie naklejki z auta ogarnął :P

 

3 minuty temu, carfit napisał:

aż dziw mnie bierze że w tej ankiecie już 2 osoby wyraziły opinie na " nie "

 

3 minuty temu, carfit napisał:

@ALEX pisałem Ci , w tym roku nie możesz liczyć na moją profesjonalną pomoc w pilotowaniu Ciebie

@carfit mówisz 2 osoby na "nie"...    :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tapatalk nie widzę żadnej ankiety, ale dobrze że Beben zapytałeś....

Ja tak bym się nawet ucieszył, gdyby na Plejady przyjechali w roli zawodników wszyscy z RSMP. Takie zwycięstwo lepiej smakuje

Oczywiście ja nie mam nic przeciwko!

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ALEX napisał:

Na Tapatalk nie widzę żadnej ankiety, ale dobrze że Beben zapytałeś....

Ja tak bym się nawet ucieszył, gdyby na Plejady przyjechali w roli zawodników wszyscy z RSMP. Takie zwycięstwo lepiej smakuje emoji16.png

Oczywiście ja nie mam nic przeciwko!

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Nawet dwa Sebastiany mogą przyjechać z WRC i tak w mojej klasie outlaw G nie pojadą bo program nie puszcza :D

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, carfit napisał:

aż dziw mnie bierze że w tej ankiecie już 2 osoby wyraziły opinie na " nie " . Są to osoby moim zdaniem Mega spięte , lub sfrustrowane i nie były na podium Plejad ........

 

Stawiam na Prema ;)  pewnie głosował na dwie ręce ;)

 

Poważnie mówiąc, Edwin nie ma co w ten sposób do tego podchodzić. Każdy ma prawo do swojej opinii i ja to szanuję. Tak jak Aga napisała w wątku plejadowym, przede wszystkim chcę uniknąć gadania za plecami że był nielegal 

 

Poza tym może się zdarzyć że ta ankieta jest bez znaczenia bo póki co Samsonas eliminuje nas z walki, walczymy o termin na nową skrzynię u innego bardziej poważnego producenta. Na Litwie pachnie w kwestii skrzyń totalną amatorką :( Straciliśmy cierpliwość i przy okazji sporo $$$$

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ALEX napisał:


Ja tak bym się nawet ucieszył, gdyby na Plejady przyjechali w roli zawodników wszyscy z RSMP. Takie zwycięstwo lepiej smakuje emoji16.png
 

 

Myślałem o tym kiedyś i wyszło mi dokładnie tak samo :biglol:. Pamiętam, że chyba w Dźwirzynie, kiedy jechałem sobie rozrywkowo terenową jako pilot, żałowałem, że jednak nie pocisnąłem szosówki, bo tam było takie "niespotykane" podium chyba - kombinezony i w ogóle... kuszące ;).

Podsumowując - jestem za usunięciem tego punktu o licencji z regulaminu zlotu.

No i też bym chętnie poznał Kasię i Bębna :rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, beben napisał:

Czy Kasia i Bęben mogą pojechać w Plejadach ?

 

Kasia i Bęben muszą pojechać w Plejadach :) 

Plejady bez Kasi i Bębna byłyby jak 2.5T bez UPG, jak hazard bez ryzyka, jak kolorowe drinki bez alkoholu, jak PKC bez zegara, jak kierowca bez pilota i jak dzida bez napinki ;) 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Ale tak całkiem serio , jak już ten temat został podjęty , to mówiąc szczerze , aż dziw mnie bierze że w tej ankiecie już 2 osoby wyraziły opinie na " nie " . Są to osoby moim zdaniem Mega spięte , lub sfrustrowane i nie były na podium Plejad ........


Ten wątek bezpośrednio mnie nie dotyczy, bo niestety nie będę brał udziału w zlocie - budżet nie guma. Ale do meritum - wydaje mi się, że kolega po to założył wątek, żeby każdy mógł się wyrazić. Regulamin jest jasny, kolega pyta się czy uczestnicy będą mieli coś przeciw odstępstwu a dyrekcja wpada i stygmatyzuje każdego kto ma odmienne zdanie niż ona sama. Trochę to nieeleganckie.
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 osób głosowało, w takim tempie za tydzień będzie więcej głosów niż uczestników Zlotu ;)

 

Godzinę temu, Zodiak napisał:

dyrekcja wpada

@carfit to nie dyrekcja ... chociaż może nie jestem na bieżąco :blink::lol:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zodiak napisał:

dyrekcja wpada i stygmatyzuje każdego kto ma odmienne zdanie niż ona sama. Trochę to nieeleganckie.

 

Nie da się ukryć że Carfit to istotna persona na subarakowej mapie Polski ale Dyrekcją, póki co ;) , nie jest . Edwin ma taką przypadłość że mówi co myśli i tyle, można przywyknąć i nawet polubić :) 

 

Ten wątek dotyczy bezpośrednio naszej załogi ale być może zapoczątkuje on szerszą dyskusję nt tego punktu regulaminu dlatego zapraszam obie strony do wyrażania swoich racji. Ciekaw jestem argumentacji za i przeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...