Skocz do zawartości

Zaślepienie dziur w zderzaku


Lipton

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem. Po wyjęciu starych czujników cofania (zaczęły się rozpadać i zacieki się na zderzaku robiły coraz większe) zostały mi w zderzaku dwie dziury wielkości nakrętek od nestea. Chciałbym to jakoś ukryć, zaślepic, ma ktoś jakiś pomysł co mógłbym tam zamontować, albo jak to inaczej ukryć?

 

Jakies dziwne naklejki itp. nie wchodzą w grę. Chce żeby to nie było nic kolacego w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe już były jak kupiłem samochod. Nie wiem czemu te stare ktoś zostawił a nowe zrobił obok, mniejsze 4 sztuki. Po kilku latach guma wokół nich sparciała i stad zaczęło dziwnie zaciekac i postanowiłem się ich pozbyć, niestety dziura okazała się duzo większa niż zakładałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, Lipton napisał:

Nowe już były jak kupiłem samochod. Nie wiem czemu te stare ktoś zostawił a nowe zrobił obok, mniejsze 4 sztuki. Po kilku latach guma wokół nich sparciała i stad zaczęło dziwnie zaciekac i postanowiłem się ich pozbyć, niestety dziura okazała się duzo większa niż zakładałem...

Masz jakieś foty jak to wygladą, może wtedy więcej inspiracji się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lipton napisał:

Nowe już były jak kupiłem samochod. Nie wiem czemu te stare ktoś zostawił a nowe zrobił obok, mniejsze 4 sztuki. Po kilku latach guma wokół nich sparciała i stad zaczęło dziwnie zaciekac i postanowiłem się ich pozbyć, niestety dziura okazała się duzo większa niż zakładałem...

Mata szklana + żywica epoksydowa + podkład do plastików + nabite w mieszalni puszki lakieru - baza + klar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2018 o 21:15, WOJO napisał:

Mata szklana + żywica epoksydowa + podkład do plastików + nabite w mieszalni puszki lakieru - baza + klar.

Większej glupoty  juz dawno nie czytalem. Zderzak jest najprawdopodobniej z  PP więc jedynie tym materialem nalezy zaspawac dziury. Zaszpachlowac jesli konieczne szpachlowka do tworzyw i dalsze operacje przeprowadzic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andre82 napisał:

Większej glupoty  juz dawno nie czytalem. Zderzak jest najprawdopodobniej z  PP więc jedynie tym materialem nalezy zaspawac dziury. Zaszpachlowac jesli konieczne szpachlowka do tworzyw i dalsze operacje przeprowadzic. 

Widzisz znawco. Całe życie musisz się dokształcać. :D

Nie wszyscy są omnibusami, ale tylko niektórzy potrafią nie rozwiać wątpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, Lipton napisał:

Zdjęcia zrobię.

 

Szukam szybkiego i taniego rozwiązania na zasłonięcie tych otworów. Nie chce bawić się w lakierowanie zderzaka, spawanie itp.

Zanim fotki się pojawią to przychodzą jeszcze na myśl zaślepki (chyba do dostania w meblarskim albo innym casto i spray w kolor) budżetowo i może nawet jakiś tam wygląd ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Dziedzic—> Mój jest w lepszym stanie niż takie, które sprzedają za ponad 300 zł. To już wole zaspawał te dziury i przelakierowac zderzak, ale do czasu jak będę miał na to wolne fundusze to chciałbym znaleźć jakieś pośrednie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, WOJO napisał:

Widzisz znawco. Całe życie musisz się dokształcać. :D

Nie wszyscy są omnibusami, ale tylko niektórzy potrafią nie rozwiać wątpliwości...

Nie masz pojecia jak dokonac prawidlowo naprawy to nie doradzaj. No chyba ze pisanie glupot to twoje hobby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lipton napisał:

Pan Dziedzic—> Mój jest w lepszym stanie niż takie, które sprzedają za ponad 300 zł. To już wole zaspawał te dziury i przelakierowac zderzak, ale do czasu jak będę miał na to wolne fundusze to chciałbym znaleźć jakieś pośrednie rozwiązanie.

 

To jak Ci przeszkadzają tak te dziury, a nie masz teraz budżetu na zrobienie poważnie, to może... nalepki?

Zwykłe chamskie nalepki, mogą być Subarowate, a powinny doczekać do naprawy, jeśli nie planujesz jej na 2035 rok? Oczywiście przy myciu trzeba uważać z myjką ciśnieniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...