Jump to content

Jak komuś skrzypi deska...

ppmarian
 Share

Recommended Posts

Jak komuś skrzypi deska rozdzielcza to wystarczy wyciągnąć licznik. Rozpolowic i i złożyć ją z powrotem na na sylikon taki do smarowania uszczelek ewentualnie na WD40.

Robota na max 20min

wysłane z tel.

Godzinę temu, ppmarian napisał:

Jak komuś skrzypi deska rozdzielcza to wystarczy wyciągnąć licznik. Rozpolowic i i złożyć ją z powrotem na na sylikon taki do smarowania uszczelek ewentualnie na WD40.

Robota na max 20min

wysłane z tel.

Możesz bardziej sprecyzować gdzie u Ciebie skrzypiało, bo deska rozdzielcza jest duża. A z tymi 20 minutami to trochę przesadziłeś chyba??? Wyciągnąć licznik i potem to złożyć to raczej się nie da w 20 min. U mnie też coś z tą deską się dzieje ale to bardziej takie odgłosy jakby ktoś paznokciami tak pykał w deskę rozdzielczą - nie jest to głośne ale irytuje mnie to jak holera, jest to raczej tak po środku deski , bo jak ręką przycisnę w czasie jazdy to trochę milknie ten odgłos. Nie zawsze to słychać, zależy to chyba od pogody i wilgotności powietrza. Dobrze, że radio sprawne :) 

Możesz bardziej sprecyzować gdzie u Ciebie skrzypiało, bo deska rozdzielcza jest duża. A z tymi 20 minutami to trochę przesadziłeś chyba??? Wyciągnąć licznik i potem to złożyć to raczej się nie da w 20 min. U mnie też coś z tą deską się dzieje ale to bardziej takie odgłosy jakby ktoś paznokciami tak pykał w deskę rozdzielczą - nie jest to głośne ale irytuje mnie to jak holera, jest to raczej tak po środku deski , bo jak ręką przycisnę w czasie jazdy to trochę milknie ten odgłos. Nie zawsze to słychać, zależy to chyba od pogody i wilgotności powietrza. Dobrze, że radio sprawne  

U mnie stukalo po prawej a skrzypialo (zawsze z rana) po lewej.

Wyciągnięcie liczników max 5min. To sa 4 śruby i daszek na klipsach. RoZkręcenie licznika na dwie polowy max 10min. Przy składaniu posmarować wszyskie połączenia sylikonem. Naprawdę całość nie zajęła więcej niż 20-25min

Teraz jest cisza. Także okazało że odgłosy z liczników niosły się po całej desce.

To nie mój pomysł. To pomysl kumpla z forum PTcruser

wysłane z tel.

U mnie stukalo po prawej a skrzypialo (zawsze z rana) po lewej.

Wyciągnięcie liczników max 5min. To sa 4 śruby i daszek na klipsach. RoZkręcenie licznika na dwie polowy max 10min. Przy składaniu posmarować wszyskie połączenia sylikonem. Naprawdę całość nie zajęła więcej niż 20-25min

Teraz jest cisza. Także okazało że odgłosy z liczników niosły się po całej desce.

To nie mój pomysł. To pomysl kumpla z forum PTcruser

wysłane z tel.

Jak jeszcze opiszesz gdzie są te śruby to będę wdzięczny, bo ja jakoś nie mogę ich znaleźć - pewnie najpierw trzeba coś zdjąć co jest ma zatrzaskach ??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Robota na max 20min

wysłane z tel.

Dla potomnych:

2ac57ff61c03a2f9c98b3f24bd38284f.jpg

5a3cfa687652eef2513f0a548a70bae4.jpg

6ee90cb3443d3fa137f87f528ab467b1.jpg

wysłane z tel.