Skocz do zawartości

Jak komuś skrzypi deska...


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ppmarian napisał:

Jak komuś skrzypi deska rozdzielcza to wystarczy wyciągnąć licznik. Rozpolowic i i złożyć ją z powrotem na na sylikon taki do smarowania uszczelek ewentualnie na WD40.

 

Robota na max 20min

 

wysłane z tel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możesz bardziej sprecyzować gdzie u Ciebie skrzypiało, bo deska rozdzielcza jest duża. A z tymi 20 minutami to trochę przesadziłeś chyba??? Wyciągnąć licznik i potem to złożyć to raczej się nie da w 20 min. U mnie też coś z tą deską się dzieje ale to bardziej takie odgłosy jakby ktoś paznokciami tak pykał w deskę rozdzielczą - nie jest to głośne ale irytuje mnie to jak holera, jest to raczej tak po środku deski , bo jak ręką przycisnę w czasie jazdy to trochę milknie ten odgłos. Nie zawsze to słychać, zależy to chyba od pogody i wilgotności powietrza. Dobrze, że radio sprawne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz bardziej sprecyzować gdzie u Ciebie skrzypiało, bo deska rozdzielcza jest duża. A z tymi 20 minutami to trochę przesadziłeś chyba??? Wyciągnąć licznik i potem to złożyć to raczej się nie da w 20 min. U mnie też coś z tą deską się dzieje ale to bardziej takie odgłosy jakby ktoś paznokciami tak pykał w deskę rozdzielczą - nie jest to głośne ale irytuje mnie to jak holera, jest to raczej tak po środku deski , bo jak ręką przycisnę w czasie jazdy to trochę milknie ten odgłos. Nie zawsze to słychać, zależy to chyba od pogody i wilgotności powietrza. Dobrze, że radio sprawne  

U mnie stukalo po prawej a skrzypialo (zawsze z rana) po lewej.

Wyciągnięcie liczników max 5min. To sa 4 śruby i daszek na klipsach. RoZkręcenie licznika na dwie polowy max 10min. Przy składaniu posmarować wszyskie połączenia sylikonem. Naprawdę całość nie zajęła więcej niż 20-25min

Teraz jest cisza. Także okazało że odgłosy z liczników niosły się po całej desce.

To nie mój pomysł. To pomysl kumpla z forum PTcruser



wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie stukalo po prawej a skrzypialo (zawsze z rana) po lewej.

Wyciągnięcie liczników max 5min. To sa 4 śruby i daszek na klipsach. RoZkręcenie licznika na dwie polowy max 10min. Przy składaniu posmarować wszyskie połączenia sylikonem. Naprawdę całość nie zajęła więcej niż 20-25min

Teraz jest cisza. Także okazało że odgłosy z liczników niosły się po całej desce.

To nie mój pomysł. To pomysl kumpla z forum PTcruser



wysłane z tel.

Jak jeszcze opiszesz gdzie są te śruby to będę wdzięczny, bo ja jakoś nie mogę ich znaleźć - pewnie najpierw trzeba coś zdjąć co jest ma zatrzaskach ??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś skrzypi deska rozdzielcza to wystarczy wyciągnąć licznik. Rozpolowic i i złożyć ją z powrotem na na sylikon taki do smarowania uszczelek ewentualnie na WD40.
 
Robota na max 20min
 
wysłane z tel.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dla potomnych:

2ac57ff61c03a2f9c98b3f24bd38284f.jpg

5a3cfa687652eef2513f0a548a70bae4.jpg

6ee90cb3443d3fa137f87f528ab467b1.jpg

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...