Skocz do zawartości

Wakacje dla młodzieży - kolonie, obozy itp.


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku zastanawiam się co zrobić z dzieckiem w wakacje, mam nastoletnią córkę i nie chcę z nią spędzać całych wakacji ;)

 

Kiedyś jeździła na obozy harcerskie, konne, językowe ... ale od jakiegoś czasu co roku mam problem gdzie ją wysłać...

 

Może macie jakieś sprawdzone biura, które organizują fajne i bezpieczne wyjazdy dla nastolatków? Ze swojej strony nie polecam Angloville ... córka była rok temu na obozie w Irlandii i wróciła mocno niezadowolona, żeby nie powiedzieć, zdegustowana ...

 

W tym roku szukam obozu dla młodych grafików komputerowych, mangi itp ... (nie dla zupełnie początkujących, M. coś tam ogarnia w temacie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aga napisał:

Ze swojej strony nie polecam Angloville ... córka była rok temu na obozie w Irlandii i wróciła mocno niezadowolona, żeby nie powiedzieć, zdegustowana ...

 

Widocznie zależy, jak się trafi z anglowilem, bo córka była kilka razy (ale w Polsce) i wracała zadowolona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, GREGG napisał:

 

Widocznie zależy, jak się trafi z anglowilem, bo córka była kilka razy (ale w Polsce) i wracała zadowolona 

No właśnie, nie ma sensu jechać z nimi za granicę bo jadą polskie dzieci w 90%, tak że nie ma co przepłacać. Różnica jest bardzo istotna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z doświadczenia, natomiast znajomego córki - rówieśniczki mojej, od lat jeżdżą z Chrisem. Dobry program, opieka i ogólnie jest nieźle. http://www.chris.com.pl/oferta/lato/

 

Dodatkowo na kilka tygodni do pracy, moja córka zaczęła w ub. lato, była zachwycona własnoręcznie zarobioną pensją, a gdy jeszcze dostała zwrot z US wręcz oszalała z radości. Zawsze to inne pieniądze niż od mamy czy taty, chociaż i tak wylądowały w tym samym zestawie sklepów.:angry:

Edytowane przez gourmet
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aga napisał:

Co roku zastanawiam się co zrobić z dzieckiem w wakacje, mam nastoletnią córkę i nie chcę z nią spędzać całych wakacji ;)

Możesz ją wysłać do mnie:)

 

4 godziny temu, Aga napisał:

Kiedyś jeździła na obozy harcerskie, konne, językowe ... ale od jakiegoś czasu co roku mam problem gdzie ją wysłać...

Może do Zakopanego:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, radekk napisał:

Możesz ją wysłać do mnie:)

Mogę? :P

 

49 minut temu, QbaqBA napisał:

Jeśli ma zajawkę na sporty wodne, to może jakiś kitesurfingowy obóz?

Była namawiana, żagli nie polubiła niestety :facepalm: ... pływać nie lubi ...

 

Chyba ją do pracy wyślę, 16 lat skończy, to może na legalu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aga napisał:

Mogę? :P

Możesz:)

 

3 godziny temu, Aga napisał:

 pływać nie lubi ...

Da się załatwić, wcale nie trzeba namawiać a nagle okazuje się że delikwent z własnej nieprzymuszonej woli zaczyna chętnie płynąć...

nawet jeśli nie widać brzegu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrób Jej Tour de Pologne, w końcu jesteśmy wszędzie. Po dwa dni u każdego, potem pisze książkę i już z górki ^_^ Taka sztafeta Subaru :D

p.s. krów nie mam, nie będzie musiała doić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...