Jump to content

Regulacja zaworów 2.0 165km

Lu1988
 Share

Recommended Posts

Orear znana firma z Nowego Sącza na literkę C.  Na prawdę dużo o tym temacie tu na forum i nawet o tej firmie :-)  Sam tam byłem ale "na szczęście" skończyło się tylko na sprawdzeniu.....na szczęście znaczy że moja instalacja lpg jak i ogólny stan silnika jest chyba ok....240tyś bez żadnej regulacji a lpg od 40tyś km na EJ20F

Edited by maskun

W dniu 4/26/2018 o 10:23, maskun napisał:

Orear znana firma z Nowego Sącza na literkę C.  Na prawdę dużo o tym temacie tu na forum i nawet o tej firmie :-)  Sam tam byłem ale "na szczęście" skończyło się tylko na sprawdzeniu.....na szczęście znaczy że moja instalacja lpg jak i ogólny stan silnika jest chyba ok....240tyś bez żadnej regulacji a lpg od 40tyś km na EJ20F

Dzięki za info w takim razie. Nie jeżdżę na lpg, a i przebieg jest jeszcze nie za duży więc się nie martwię. Ale na przyszłość dobrze wiedzieć. ;)

• 2 weeks later...
W dniu 29.04.2018 o 18:53, Lu1988 napisał:

Polecacie jakiś serwis na Śląsku ? 

Katowice na ul. Żeliwnej 41 - znajdziesz. Właściciel bardzo kumaty w sprawach Subaru polecam ale cenowo na pewno w Nowym Sączu będzie taniej - nawet opłaca się jechać i wliczyć paliwo. Taniej nie znaczy gorzej w tym przypadku !! z doświadczenia ilości przerobionych regulacji nawet chyba lepiej :-)   ....nie wiem nie robiłem aż takich statystyk :-P

Na forum znajdziesz jeszcze jakieś inne miejsca i też forumowicze polecali....ja miałem styczność z tymi firmami i bardzo pozytywnie!

W dniu 29.04.2018 o 11:58, Orear napisał:

Nie jeżdżę na lpg, a i przebieg jest jeszcze nie za duży więc się nie martwię.

...wiesz zawsze warto jednak sprawdzić. Martwić nie będziesz się musiał po sprawdzeniu :-)  Ogólnie jak sama benzyna i jeszcze przebieg niski to raczej spokojnie. Ja też czytałem że 50 - 70 tyś się reguluje - u mnie być może z czasem jak na gazie będzie przybywać kilometrów to będe regulował ale jak narazie EJ20F ręczę na 100% po takim dużym przebiegu wszystkie luzy w tolerancji ze nawet się nie zbliżało do granicy.

Edited by maskun