Skocz do zawartości

Regulacja zaworów 2.0 165km


Lu1988

Rekomendowane odpowiedzi

Orear znana firma z Nowego Sącza na literkę C.  Na prawdę dużo o tym temacie tu na forum i nawet o tej firmie :-)  Sam tam byłem ale "na szczęście" skończyło się tylko na sprawdzeniu.....na szczęście znaczy że moja instalacja lpg jak i ogólny stan silnika jest chyba ok....240tyś bez żadnej regulacji a lpg od 40tyś km na EJ20F

Edytowane przez maskun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4/26/2018 o 10:23, maskun napisał:

Orear znana firma z Nowego Sącza na literkę C.  Na prawdę dużo o tym temacie tu na forum i nawet o tej firmie :-)  Sam tam byłem ale "na szczęście" skończyło się tylko na sprawdzeniu.....na szczęście znaczy że moja instalacja lpg jak i ogólny stan silnika jest chyba ok....240tyś bez żadnej regulacji a lpg od 40tyś km na EJ20F

Dzięki za info w takim razie. Nie jeżdżę na lpg, a i przebieg jest jeszcze nie za duży więc się nie martwię. Ale na przyszłość dobrze wiedzieć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.04.2018 o 18:53, Lu1988 napisał:

Polecacie jakiś serwis na Śląsku ? 

 

Katowice na ul. Żeliwnej 41 - znajdziesz. Właściciel bardzo kumaty w sprawach Subaru polecam ale cenowo na pewno w Nowym Sączu będzie taniej - nawet opłaca się jechać i wliczyć paliwo. Taniej nie znaczy gorzej w tym przypadku !! z doświadczenia ilości przerobionych regulacji nawet chyba lepiej :-)   ....nie wiem nie robiłem aż takich statystyk :-P

Na forum znajdziesz jeszcze jakieś inne miejsca i też forumowicze polecali....ja miałem styczność z tymi firmami i bardzo pozytywnie!

 

W dniu 29.04.2018 o 11:58, Orear napisał:

Nie jeżdżę na lpg, a i przebieg jest jeszcze nie za duży więc się nie martwię.

 

...wiesz zawsze warto jednak sprawdzić. Martwić nie będziesz się musiał po sprawdzeniu :-)  Ogólnie jak sama benzyna i jeszcze przebieg niski to raczej spokojnie. Ja też czytałem że 50 - 70 tyś się reguluje - u mnie być może z czasem jak na gazie będzie przybywać kilometrów to będe regulował ale jak narazie EJ20F ręczę na 100% po takim dużym przebiegu wszystkie luzy w tolerancji ze nawet się nie zbliżało do granicy.

Edytowane przez maskun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...