Skocz do zawartości

Reflektory Led lampy Led soczewka led


MateuszWwa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Nie znalazłem tematu,  a jestem bardzo ciekawy czy może ktoś ma swoim aucie i jak to się sprawdza.  Mianowicie soczewki Led koito https://hidretrofit.pl/sklep/soczewki-koito-biled/

Mam w legacy przecież lampę z soczewka to pewnie można by wymontowac taka.  

Bo mam ból hehe toyota auris lepiej świeci w nocy niż legacy.  W niej właściwie zwykle mijania świecą jak drogowe... Pytanie czy legac  może tak świeci jak nowy reflektor Led bo zdaje się tam jest taka ledowa  soczewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że co,  nie osiągne w żaden sposób poziomu świecenia  nowych aut? Z tego co pokazują na zdjęciach filmach to ta soczewka jest na to lekarstwem,  odblysnik  wiem że trzeba odświeżyć.  Ale nie chodzi mi o przywrócenie do stanu fabrycznego który i tak będzie lipny,  w porównaniu do tego co dziś dają nowoczesne reflektory, tylko o coś dużo ponad. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MateuszWwa napisał:

Czyli że co,  nie osiągne w żaden sposób poziomu świecenia  nowych aut? Z tego co pokazują na zdjęciach filmach to ta soczewka jest na to lekarstwem,  odblysnik  wiem że trzeba odświeżyć.  Ale nie chodzi mi o przywrócenie do stanu fabrycznego który i tak będzie lipny,  w porównaniu do tego co dziś dają nowoczesne reflektory, tylko o coś dużo ponad. 

jak zmienisz cały układ soczewki i źródło światła to osiągniesz, ale to będzie niezgodne z homologacją dla lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MateuszWwa napisał:

Czyli że co,  nie osiągne w żaden sposób poziomu świecenia  nowych aut? Z tego co pokazują na zdjęciach filmach to ta soczewka jest na to lekarstwem,  odblysnik  wiem że trzeba odświeżyć.  Ale nie chodzi mi o przywrócenie do stanu fabrycznego który i tak będzie lipny,  w porównaniu do tego co dziś dają nowoczesne reflektory, tylko o coś dużo ponad. 

 

Może mamy inne pojęcie lipności ale moim zdaniem sprawna lampa (legacy 05) z przyzwoitą żarówą nie odbiega od aut obecnie sprzedawanych. U mnie było już tak że niewygodnie się jeździło w nocy, pomimo że z zewnątrz lampa wyglądała super. Wymiana na nowe i mam dzień przed autem - przepaść. A w starych odbłyśnik się kruszył w rękach, po warstwie odblaskowej nie było śladu. 

A po zabiegu nie obawiam się kontroli (wprawne oko mundurowe z daleka pozna leda, ponoć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MateuszWwa napisał:

Cześć 

Nie znalazłem tematu,  a jestem bardzo ciekawy czy może ktoś ma swoim aucie i jak to się sprawdza.  Mianowicie soczewki Led koito https://hidretrofit.pl/sklep/soczewki-koito-biled/

Mam w legacy przecież lampę z soczewka to pewnie można by wymontowac taka.  

Bo mam ból hehe toyota auris lepiej świeci w nocy niż legacy.  W niej właściwie zwykle mijania świecą jak drogowe... Pytanie czy legac  może tak świeci jak nowy reflektor Led bo zdaje się tam jest taka ledowa  soczewka

wymieniasz soczewkę na tą biled Koito czy też inną wycinasz kawałek blaszki z obecnej soczewki i cieszysz się posiadaniem nielegalnych ledów.
Jak masz trochę luźnej kasy to 1400zł i ci hidretrofit przerobi

 

 Przedliftowe z pokazanym kawałkiem do wycięcia. http://carheart.ru/products/biksenonovye-linzy-morimoto-28-dyujma-dlya-subaru-legacy-bl-bp/

tu amerykańska inspiracja ;)   https://forums.nasioc.com/forums/showthread.php?t=2412893


Tu masz jak poliftowe przerabiali na HID Morimoto https://www.hidplanet.com/forums/forum/showoff/projector-retrofits/1443737-2009-subaru-legacy-hid-retrofit
 

Edytowane przez Bartosz-B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

wstepnie jestem zadowolony z realizacji, zobaczymy jak to sie sprawuje w zimie w sniegu oraz w deszczu bo ponoc z tym sa problemy. 

Za jakis czas powiem cos wiecej, napewno jest widniej o niebo. spodziewałem sie dluzszego strumienia ale zeby nie oslepialo to musi byc jak jest. 

IMG_20180924_221752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Oczkoo15 napisał:

@Bartosz-B Koniecznie załóż temat w dziale "Nasze Subaru". Jestem śmiertelnie ciekaw twojego projektu :hi:

Sorry za OT ;)

dzięki ale nie mam takie potrzeby, listę pytań które znajdą się w temacie już mogę sam napisać także nie widzę sensu :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździlem dziś trochę i jest naprawdę super po ostatniej regulacji :) nie muszę już wytężac ślepi by ujrzeć pieszego itd  też się przypatrywalem że nikt nie mruzy oczu jak świece z boku itd i naprawdę wszystko wygląda jak najbardziej  seryjnie. 

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...