Jump to content

Konfiguracja Iphone z Subaru - problemy

Gazik
 Share

Recommended Posts

Tytuł wątku ogólny żeby więcej osób zajrzało ;) i podzieliło się swoimi doświadczeniami.

Po przesiadce z zupełnie analogowego Legacy IV do Forka MY18  postanowiłem pozbyc się uchwytu na smartfona na szybie i podłączyć mojego IPhone 6S do  stacji multimedialnej.

Mam parę pytań związanych z działaniem  a raczej niedziałaniem niektórych funkcji. 

1. Niektóre połączenia przychodzące są identyfikowane inne nie - w ksiązce kontaktów te nr sa przypisane do rozmówców - Natomiast przy przychodzącym połączeniu nie sa identyfikowane.

2.Nie potrafię skonfigurować skrzynki odbiorczej wiadomości sms - coś trzeba udostępnić w Iphonie by transferowało smsy?

3. Czy jest mozliwość by komunikaty głosowe z Yanosika czy Google maps - były słyszane w głośnikach podczas słuchania radia? Udało mi się jedynie uzyskać to przy wyborze jako żródła dzwięku "Audio BT"

4. Po podłaczeniu USB - yanosik zupełnie głupieje - jakby gubił GPS ( prędkość 0 - znika mapa nawigacji) - Google maps na chwilke się gubi ale

potem wraca do pracy. 

Nie wiem czy jest to wina Iphone"a , Subaru, czy mojej niewiedzy ale będę wdzięczny za pomoc i info jak to ogarniacie u siebie

Edited by Gazik

4 godziny temu, Gazik napisał:

3. Czy jest mozliwość by komunikaty głosowe z Yanosika czy Google maps - były słyszane w głośnikach podczas słuchania radia? Udało mi się jedynie uzyskać to przy wyborze jako żródła dzwięku "Audio BT"

W androidzie trzeba zmieniać kanał dźwięków z multimediów na alarmy/powiadomienia czy coś takiego

Edited by Karenz

Dzięki, Pozmieniam w ustawieniach aplikacji i zobaczymy czy to u mnie zadziała

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

6 godzin temu, Gazik napisał:

1. Niektóre połączenia przychodzące są identyfikowane inne nie - w ksiązce kontaktów te nr sa przypisane do rozmówców - Natomiast przy przychodzącym połączeniu nie sa identyfikowane.

Ktoś tu na forum wspominał, że numer powinien być zapisany łącznie z kodem kraju.

• 2 weeks later...

Jedyne co mi się udało ogarnąć to komunikaty głosowe aplikacji podczas słuchania radia. ( W googlach oprócz komunikacji po BT trzeba ustawić odtwórz jako rozmowę BT.

Nikt inny nie ma problemó z Iphonami?

• 2 weeks later...
W dniu 13.04.2018 o 21:53, Gazik napisał:

Nikt inny nie ma problemó z Iphonami?

Mam dokładnie te same problemy ... pkt 1-3

Forester 18MY + iPhone7

Co do podłączenia przez USB to problemów nie zauważyłem. Janosik działą ok, z tym, że nie używam google maps a automape. 

• 4 months later...
  • 5 months later...