Skocz do zawartości

Konfiguracja Iphone z Subaru - problemy


Gazik

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł wątku ogólny żeby więcej osób zajrzało ;) i podzieliło się swoimi doświadczeniami.

Po przesiadce z zupełnie analogowego Legacy IV do Forka MY18  postanowiłem pozbyc się uchwytu na smartfona na szybie i podłączyć mojego IPhone 6S do  stacji multimedialnej.

 

Mam parę pytań związanych z działaniem  a raczej niedziałaniem niektórych funkcji. 

1. Niektóre połączenia przychodzące są identyfikowane inne nie - w ksiązce kontaktów te nr sa przypisane do rozmówców - Natomiast przy przychodzącym połączeniu nie sa identyfikowane.

2.Nie potrafię skonfigurować skrzynki odbiorczej wiadomości sms - coś trzeba udostępnić w Iphonie by transferowało smsy?

3. Czy jest mozliwość by komunikaty głosowe z Yanosika czy Google maps - były słyszane w głośnikach podczas słuchania radia? Udało mi się jedynie uzyskać to przy wyborze jako żródła dzwięku "Audio BT"

4. Po podłaczeniu USB - yanosik zupełnie głupieje - jakby gubił GPS ( prędkość 0 - znika mapa nawigacji) - Google maps na chwilke się gubi ale

potem wraca do pracy. 

 

Nie wiem czy jest to wina Iphone"a , Subaru, czy mojej niewiedzy ale będę wdzięczny za pomoc i info jak to ogarniacie u siebie

Edytowane przez Gazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gazik napisał:

3. Czy jest mozliwość by komunikaty głosowe z Yanosika czy Google maps - były słyszane w głośnikach podczas słuchania radia? Udało mi się jedynie uzyskać to przy wyborze jako żródła dzwięku "Audio BT"

W androidzie trzeba zmieniać kanał dźwięków z multimediów na alarmy/powiadomienia czy coś takiego

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gazik napisał:

1. Niektóre połączenia przychodzące są identyfikowane inne nie - w ksiązce kontaktów te nr sa przypisane do rozmówców - Natomiast przy przychodzącym połączeniu nie sa identyfikowane.

Ktoś tu na forum wspominał, że numer powinien być zapisany łącznie z kodem kraju.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedyne co mi się udało ogarnąć to komunikaty głosowe aplikacji podczas słuchania radia. ( W googlach oprócz komunikacji po BT trzeba ustawić odtwórz jako rozmowę BT.

 

Nikt inny nie ma problemó z Iphonami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.04.2018 o 21:53, Gazik napisał:

Nikt inny nie ma problemó z Iphonami?

 

Mam dokładnie te same problemy ... pkt 1-3

Forester 18MY + iPhone7

 

Co do podłączenia przez USB to problemów nie zauważyłem. Janosik działą ok, z tym, że nie używam google maps a automape. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...