Skocz do zawartości

rocznica śmierci Mariana Bublewicza


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W necie krąży filmik z próby wyciagania go z auta łomami itp...Inne klatki były ,inne zabezpieczenia medyczne ,inne czasy...Ech :(

 

ach....kiedyś wielokrotnie... oglądałem ten film....przykre jest To, ze nie było takiego zaplecza w tamtych czasach...jak dziś....a szkoda!!!!

 

i nawet klatki są dzisiaj bezpieczniejsze w autach rajdowych....

 

kiedyś się zastanawiałem ....czy gdyby Bubel miał wtedy klatkę np: Custom Cuges....."wyszedłby z tego bez większych obrażeń"...!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

 

 

W necie krąży filmik z próby wyciagania go z auta łomami itp...Inne klatki były ,inne zabezpieczenia medyczne ,inne czasy...Ech :(

ach....kiedyś wielokrotnie... oglądałem ten film....przykre jest To, ze nie było takiego zaplecza w tamtych czasach...jak dziś....a szkoda!!!!

 

i nawet klatki są dzisiaj bezpieczniejsze w autach rajdowych....

 

kiedyś się zastanawiałem ....czy gdyby Bubel miał wtedy klatkę np: Custom Cuges....."wyszedłby z tego bez większych obrażeń"...!!!!!

ZTCP (z ówczesnych relacji w mediach) to doznał obrażeń wewnętrznych, m.in. chyba układu moczowego, których nie byli w stanie zaopatrzyć w powiatowym szpitalu do którego trafił.

Pechowo zawinął się wokół drzewa. To chyba nawet nie kwestia klatki, a konstrukcji samej Sierry.

 

Pamiętam ten wypadek, choć byłem wtedy dzieckiem. Szkoda chłopa. Zawsze był uśmiechnięty.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spotkanie z ówczesnym idolem nastąpiło na targach motoryzacyjnych w poznaniu, miałem chyba 12 lat (rok przed jego wypadkiem). Pamiętam jego uścisk dłoni przy przekazaniu mi na kartce ze sierrą w kolorach marlboro jego autografu, która została zalaminowana i mam ją do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • szubaru zmienił(a) tytuł na rocznica śmierci Mariana Bublewicza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...