Skocz do zawartości

rocznica śmierci Mariana Bublewicza


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule tematu napisałem nie dawno była 14 rocznica śmierci wspaniałego kierowcy rajdowego jakim był Marian Bublewicz .. Chciałem sie dowiedzieć czy na forum są jacyś ludzie którzy mieszkają w Olsztynie i wiedzą gdzie jest cmentarz komunalny przy ulicy Poprzecznej.. A pytam o to bo my ludzie z Krakowa wiemy dokładnie gdzie jest Łapanów i gdzie jest pochowany Janusz Kulig. Co roku jak nie częściej pewna grupa ludzi jezdzi tam zapalić znicz pomodlić sie i zostawić pamiątke.. W Olsztynie kibiców rajdowych na pewno tez jest nie mało i dziwi mnie to iz w dniu rocznicy śmierci słynnego Bubla na jego grobie znajdują sie tylko 3 znicze.. Zwracam sie z prośbą o kontakt z kimś z Olsztyna kto poda numer konta gdzie bedą osoby chętne mogły przelać jakieś symboliczne pieniądze by tak owe znicze sie tam pojawiły.. Z góry bardzo dziękuje.. Mam ndzieje ze znajdą sie osoby które będą chciały zapalić znicz na grobie Mariana Bublewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 11 miesięcy temu...

Miałem wtedy 12 lat, byłem u koleżanki i bawilismy sie w doktora gdy usłyszałem wiadomość w radiu... Miałem być na tym rajdzie bo ojciec pracował wtedy w Lądku Zdroj, ale stwierdził, że ma za dużo roboty a samego mnie na odcinku nie zostawi.

 

Wspaniały kierowca, miły człowiek [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Orłowcu i pozwoliłem sobie razem z kolegą Markiem zapalić znicz w imieniu wszystkich forumowiczów.

 

stojąc tam nie sposób sie nie zastanawiać jak to się mogło stać....

 

[*]

Edytowane przez wojtas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Orłowcu i pozwoliłem sobie razem z kolegą Markiem zapalić znicz w imieniu wszystkich forumowiczów.

 

stojąc tam nie sposób sie nie zastanawiać jak to się mogło stać....

 

[*]

Milo bylo sie spotkac. Szkoda tylko, ze z takiej okazji.

A ja w imieniu forum (obydwu) pozwolilem sobie popelnic i zapalic cos takiego

imag0148o.jpg

Edytowane przez marNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Orłowcu i pozwoliłem sobie razem z kolegą Markiem zapalić znicz w imieniu wszystkich forumowiczów.

 

stojąc tam nie sposób sie nie zastanawiać jak to się mogło stać....

 

[*]

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Pamietam jako kilkuletni dzieciak bylem zabierany przez tate na Rajd Kormoran, ogromne wrazenie wywarl na mnie boczny wydech w Sierrze Bubla stojacej w parku serwisowym, do tego stopnia utkwilo mi to w glowie, ze czuje sie tak jakby to bylo wczoraj... Ciesze, sie, ze moglem podziwiac mistrza na zywo w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie Bubla widziałem - atrakcja była zawsze - nie tylko w Walimiu. Kiedys na krakowskim w Myślenicach parkował sierrę tyłem pod hotelem 'zarabie" i nie szło mu to zbyt dobrze ( małe lusterka ,skrzydło. Pogadalismy coś tak:

 

-panie Marianie , krzywo sierra stoi .

-no ,nie wyszło , na kursie słabo uczyli do tyłu.

-ale do przodu za to idzie całkiem dobrze . :)

A na feralnym zimowym oesie czekałem od mety - Bubel nie przyjechal......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej spektakularnym na polskich oesach autem były ziejace z boku ogniem Fordy Bubla i pozniej Janusza.Oba byly w barwach Marlboro i obu już nie ma wśród nas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...