Jump to content

czujnik położenia wału

rydzada
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie.

W moim aucie podmienili czujnik na pożyczony na szybko z innego Subaraka i muszę go teraz oddać. W związku z tym chcę kupić i zamontować w Forku inny, docelowy i o sprawie zapomnieć. Do wyboru są używki ori za +/- 80zł z przesyłką. Jest też DELPHI SS10815 za niecałe 100zł, nówka, odpowiednik m.in. ori Subarowego 22053-AA053. Co wybrać? Cena jest wręcz taka sama.

Edited by rydzada

3 godziny temu, rydzada napisał:

Jak w temacie.

W moim aucie podmienili czujnik na pożyczony na szybko z innego Subaraka i muszę go teraz oddać. W związku z tym chcę kupić i zamontować w Forku inny, docelowy i o sprawie zapomnieć. Do wyboru są używki ori za +/- 80zł z przesyłką. Jest też DELPHI SS10815 za niecałe 100zł, nówka, odpowiednik m.in. ori Subarowego 22053-AA053. Co wybrać? Cena jest wręcz taka sama.

Sprawny oryginalny (może być używka). :D

Edited by WOJO

Skoro tak :)

Przy okazji - wyjęty z mojego silnika ma taki śmieszny guzik po środku - wypukłość, a te do kupienia w necie - nie. Nie kumam, czy to jest to samo?  Czy ja małem jakiś dziwny? W ogóle ten mój na jakiś taki zdemolowany wygląda. Jakby przegrzany od środka i przez to wybauszony/wklęsły.

2018-04-02 15.48.46.jpg

Skoro tak
Przy okazji - wyjęty z mojego silnika ma taki śmieszny guzik po środku - wypukłość, a te do kupienia w necie - nie. Nie kumam, czy to jest to samo?  Czy ja małem jakiś dziwny? W ogóle ten mój na jakiś taki zdemolowany wygląda. Jakby przegrzany od środka i przez to wybauszony/wklęsły.
5ac234dcd4dcf_2018-04-0215_48_46.thumb.jpg.77bb8fca976ef5983e4d0827d30acc2f.jpg
No ja zazwyczaj widziałem normalne płaskie...

A z ciekawości - jakie objawy doprowadziły Cię do czujnika wału korbowego?

Mam inny długi wątek w Techiczny/Forester. Tam są opisana historia. Na 7 i 8 stronie chyba. Metodą wieeelu prób warsztat wymienił też czujnik. Podobno jest poprawa. Częściowa. Ja będę wiedział jak trochę pojeżdżę jutro-pojutrze.