Skocz do zawartości

czujnik położenia wału


rydzada

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

W moim aucie podmienili czujnik na pożyczony na szybko z innego Subaraka i muszę go teraz oddać. W związku z tym chcę kupić i zamontować w Forku inny, docelowy i o sprawie zapomnieć. Do wyboru są używki ori za +/- 80zł z przesyłką. Jest też DELPHI SS10815 za niecałe 100zł, nówka, odpowiednik m.in. ori Subarowego 22053-AA053. Co wybrać? Cena jest wręcz taka sama.

Edytowane przez rydzada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rydzada napisał:

Jak w temacie.

W moim aucie podmienili czujnik na pożyczony na szybko z innego Subaraka i muszę go teraz oddać. W związku z tym chcę kupić i zamontować w Forku inny, docelowy i o sprawie zapomnieć. Do wyboru są używki ori za +/- 80zł z przesyłką. Jest też DELPHI SS10815 za niecałe 100zł, nówka, odpowiednik m.in. ori Subarowego 22053-AA053. Co wybrać? Cena jest wręcz taka sama.

Sprawny oryginalny (może być używka). :D

Edytowane przez WOJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak :)

Przy okazji - wyjęty z mojego silnika ma taki śmieszny guzik po środku - wypukłość, a te do kupienia w necie - nie. Nie kumam, czy to jest to samo?  Czy ja małem jakiś dziwny? W ogóle ten mój na jakiś taki zdemolowany wygląda. Jakby przegrzany od środka i przez to wybauszony/wklęsły.

2018-04-02 15.48.46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak
Przy okazji - wyjęty z mojego silnika ma taki śmieszny guzik po środku - wypukłość, a te do kupienia w necie - nie. Nie kumam, czy to jest to samo?  Czy ja małem jakiś dziwny? W ogóle ten mój na jakiś taki zdemolowany wygląda. Jakby przegrzany od środka i przez to wybauszony/wklęsły.
5ac234dcd4dcf_2018-04-0215_48_46.thumb.jpg.77bb8fca976ef5983e4d0827d30acc2f.jpg
No ja zazwyczaj widziałem normalne płaskie...

A z ciekawości - jakie objawy doprowadziły Cię do czujnika wału korbowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny długi wątek w Techiczny/Forester. Tam są opisana historia. Na 7 i 8 stronie chyba. Metodą wieeelu prób warsztat wymienił też czujnik. Podobno jest poprawa. Częściowa. Ja będę wiedział jak trochę pojeżdżę jutro-pojutrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...