Skocz do zawartości

Starlink


michalp07

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w MY17 mam Mirrorlink wyszarzony, mogę uruchomić tylko Starlink, ale i tak nie zawsze działa. A poza tym nie ma żadnych użytecznych funkcji. Po kilku minutach mordęgi z tym dziadostwem dałem sobie spokój. Nie mam cierpliwości do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starlink, Mirrorlink i Android Auto to trzy niezależne funkcje. Mirrorlink w zasadzie został skazany na zapomnienie - brak wsparcia w wielu telefonach i brak kompatybilności między wersjami (może się okazać, że masz inną wersję w telefonie i inną w aucie i już nie zadziała). Starlink też specjalnie użyteczny nie jest - bardzo ograniczona ilość i użyteczność aplikacji. Zostaje dosyć sensowne (choć nie idealne) Android Auto... no ale to chyba z końcem 2017 było oferowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirror link tylko po kablu działa, jest kilka aplkacji na telefon które współpracują z tą opcją i na tym koniec. Nie wyświetli się Wam ekran telefonu ot tak na ekranie tego radia jakby sie zdawało. Generalnie jedna nawigacja w sklepie play jest dostępna do tego połączenia a poza nią wszystko inne jest bezużyteczne, chyba że jeszcze muzykę z internetu przez telefon chce ktoś słuchać. No i to było by chyba na tyle jeśli chodzi o funkcjonalność tego "czegoś".

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dzień dobry,
Czy ten serwis Subaru Starlink działa normalnie ?
bo zainstalowałem to na telefonie, ale mam tak komunikat na pulpice "service unavaliable",
oraz czy można zainstalować też i użyć tej aplikacji MySubaru w wersji europejskiej ? (widziałem tylko wersje usa i kanada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...