Jump to content

Starlink


michalp07
 Share

Recommended Posts

A ja w MY17 mam Mirrorlink wyszarzony, mogę uruchomić tylko Starlink, ale i tak nie zawsze działa. A poza tym nie ma żadnych użytecznych funkcji. Po kilku minutach mordęgi z tym dziadostwem dałem sobie spokój. Nie mam cierpliwości do tego.

Link to comment
Share on other sites

Starlink, Mirrorlink i Android Auto to trzy niezależne funkcje. Mirrorlink w zasadzie został skazany na zapomnienie - brak wsparcia w wielu telefonach i brak kompatybilności między wersjami (może się okazać, że masz inną wersję w telefonie i inną w aucie i już nie zadziała). Starlink też specjalnie użyteczny nie jest - bardzo ograniczona ilość i użyteczność aplikacji. Zostaje dosyć sensowne (choć nie idealne) Android Auto... no ale to chyba z końcem 2017 było oferowane. 

Link to comment
Share on other sites

Mirror link tylko po kablu działa, jest kilka aplkacji na telefon które współpracują z tą opcją i na tym koniec. Nie wyświetli się Wam ekran telefonu ot tak na ekranie tego radia jakby sie zdawało. Generalnie jedna nawigacja w sklepie play jest dostępna do tego połączenia a poza nią wszystko inne jest bezużyteczne, chyba że jeszcze muzykę z internetu przez telefon chce ktoś słuchać. No i to było by chyba na tyle jeśli chodzi o funkcjonalność tego "czegoś".

Edited by adamW202
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...