Skocz do zawartości

OUTBACK MY 15 - stukające klocki hamulcowe


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.11.2018 o 12:15, mio1 napisał:

Tak jak juz wspomniałem u mnie  stuki nie były po stronie hamulców, początkowo tak myślałem,że to one są winowajcą.  Wjechałem w pracy na podnośnik , mój pracownik siedział za kierownicą z włączonym silnikiem, przyczyną stuków był usterka w układzie kierowniczym.

A możesz napisać coś więcej o tej usterce? I jak nakłoniłeś ASO do jej usunięcia? I ostatnie pytanie: zrobili to na gwarancji?

Bo u mnie stuka prawie od nowości i już mnie szlak trafia za każdym razem jak wsiadam do samochodu. Już myślałem, że 

mam jakąś fobie, gdyż ASO nie widzi problemu. Ale widzę, że nie jestem sam. 

Dodam jeszcze, że jestem już po wymianie tarcz oraz klocków i  nadal stuka i czasem dziwnie trzeszczy przy skręcaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Danielo napisał:

Już myślałem, że 

mam jakąś fobie, gdyż ASO nie widzi problemu. Ale widzę, że nie jestem sam.

 

Moje ASO też nie widzi (słyszy) problemu. Nawet @DZIAŁ TECHNICZNY się włączył i obiecał wsparcie - miałem tylko pojechać do ASO. Pojechałem i nie usłyszeli... niech policzę, to już z grubsza 45 000 km jak hałasuje.

Podjąłem decyzję - bo mam podejrzenia, że zwariowałem i muszę to sprawdzić.

Sprzedaję OBK, kupię nowe auto (nie Subaru) i jak w nim też po wyjechaniu za bramę usłyszę znajomy hałas, to odszczekam wszystko, co napisałem w tym wątku i wszystkich przeproszę a w pierwszej kolejności moje ASO a potem pójdę się leczyć.

Pytanie - co dalej, jeśli będzie cicho?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 13.11.2018 o 14:00, aflinta napisał:

Jeździć i się cieszyć z ciszy :)

 

Jeżdżę i się cieszę! Wreszcie!

 

Alleluja - na szczęście to nie był problem z moją głową, co próbowało mi wmówić ASO, tylko z wadliwym układem hamulcowym w moim OBK.

 

Reasumując - Ten Typ Tak Ma.

 

Temat można zamknąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aflinta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...