Skocz do zawartości

Zapytanie o maske legacy 2004


Ptaku291

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki. Sam prubowalem sie wpatrywac w zdjecia z wielu ogloszen ale nie bylem w stanie rozruznic.
 
Ndst

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adrian713 napisał:

Nie będzie pasowała 

"Nie będzie pasowała, bo?"

 

2 godziny temu, Ptaku291 napisał:

Witam. Jestem posiadaczem subaru legacy IV z 2004r. Mialem niedawno przykre zajscie na drodze z sarenka w roli glownej. Chcial bym zapytac czy maska od modeli IV FL tez bedzie pasowala do mojego ,,przed liftu"?

Dzieki pozdrawiam

Numer maski przedlift oraz polift jest dokładnie taki sam - 57229AG0009P.

Dołóż proszę odrobinę uwagi przy pisaniu. :D

 

2 godziny temu, Piskoor napisał:

Ndst

Przez chwilę musiałem się zastanawiać, co ten skrót oznacza.

Chyba jestem już stary... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zazulwwa napisał:

Poliftowa pasuje jak najbardziej ale ż kompletem tj lampami, błotnikami i zderzakiem o grillu nie wspominając

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Zastanów się jeszcze raz...

Zderzak jest inny, grill jest inny, światła są inne, ale maska jest dokładnie taka sama.

Dlaczego zatem (jeżeli potrzebuje tylko maski) miałby wymieniać razem ze zderzakiem, błotnikami, światłami i grillem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie teraz przerabiam ten problem. Mianowicie w polifcie jest inny błotnik. Maskę założy Ale będzie miał szpare jak Adamek między jedynkami. Zmiana blłotnika wiąże się z wymianą lamp na inne. To natomiast z wymianą zdarzaka, a jak zmieni zderzak to musi wymienić grill. Po to właśnie samochody przechodzą facelifting żeby producent mógł zarabiać na częściach.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Tutaj zdj z mojej wymiany4146a8ec2d101a39039c9951988b587b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zazulwwa napisał:

Ja właśnie teraz przerabiam ten problem. Mianowicie w polifcie jest inny błotnik. Maskę założy Ale będzie miał szpare jak Adamek między jedynkami. Zmiana blłotnika wiąże się z wymianą lamp na inne. To natomiast z wymianą zdarzaka, a jak zmieni zderzak to musi wymienić grill. Po to właśnie samochody przechodzą facelifting żeby producent mógł zarabiać na częściach.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Tutaj zdj z mojej wymiany4146a8ec2d101a39039c9951988b587b.jpg

Nikt Ci nie kazał zakładać maski od SBD o numerze 57229AG0109P w miejsce pasującej 57229AG0009P.:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WOJO napisał:

Dlaczego? :D

Bo nie :P

 

 

 

Ztcw nie pasuje, w każdym razie do mojego OBKaIII na pewno (podobno :mrgreen: ) nie pasuje poliftowa maska, m.in. ze względu na inne oczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Aga napisał:

Bo nie :P

 

 

 

Ztcw nie pasuje, w każdym razie do mojego OBKaIII na pewno (podobno :mrgreen: ) nie pasuje poliftowa maska, m.in. ze względu na inne oczy ;)

OBK ma jeszcze inny numer maski 57229AG0209P, ale tak samo jak w Legacy ten sam numer jest w przed i polifcie.

Oczy są faktycznie różne, ale jedynie na linii błotników. Dalej się będę upierał, że maska jest taka sama w obrębie modelu (Legacy/OBK/SBD).:D

Oczywiście cały czas piszemy o wersjach EU.

Edytowane przez WOJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WOJO napisał:

Dalej się będę upierał, że maska jest taka sama w obrębie modelu (Legacy/OBK/SBD).:D

Maska z OBK jest inna niż z Legacy pod względem wytłoczeń (OBK ma przetłoczenia, Legacy nie ma). W związku z tym są zamienne w obrębie Legacy/Outback w tych samych modelach/rocznikach ;)

 

Być może masz rację, a mnie ktoś kiedyś wprowadził w błąd ;) aczkolwiek to powyższe jest pewne, jeden Forumowicz złożył do Spec.B maskę z OBK kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, WOJO napisał:

Nikt Ci nie kazał zakładać maski od SBD o numerze 57229AG0109P w miejsce pasującej 57229AG0009P.:D

Na chłopski rozum, maska z polifta do przedlifta powinna pasować numery są takie same, dlaczego więc maska z dyszla do przedlifta nie pasuje (jak widać na zdjęciu), a do polifta pasuje, sam sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska z polifta nieważne czy PB czy ON jest taka sama. Nr są inne gdyż na SBD jest wlot powietrza i tyle. 

Maska podejdzie do PB z przedlifta ale w komplecie z błotnikiem, co również wiąże sie z wymiana zderzaka i świateł.

 

Pytanie jest proste do wymiany masz tylko maskę czy jeszcze coś innego tj zderzak, grill

Porównaj sobie ceny masek z Pb(na allegro do policzenia na palcach jesnej ręki) a SBD których jest cała masa do tego "w kolorze"

Policz lakiernika do każdego elementu, i oceń czy warto wymienić kompletny przód czy zostać w przedlicie.

Mi przy wymianie maski grilla lampy i zderzaka taniej było pójść w polifta "w kolorze"

Dla pamięci maska w Legacy jest allu a więc jak mówi klasyk:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zazulwwa napisał:

Maska podejdzie do PB z przedlifta ale w komplecie z błotnikiem, co również wiąże sie z wymiana zderzaka i świateł.

Czyli nie podejdzie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ostatnio szukalem maski do '05 leg. i porownywalem z moja w '08 OBK i sa inne, ale nie porownywalem z legacy bo zalozylem ze legacy i obk maja takie same maski.

 

Tak wiec przedliftowa legacy i poliftowa OBK sa inne :) 

 

Co zreszta Aga chyba napisala pierwsza , wiec w zasadzie ten post nic nie wnosi?

 

to to umcyk umcyk umcyk, parampapmpam juz sziadam i dziekuje...

 

 

W dniu 3/17/2018 o 12:15, Aga napisał:

Czyli nie podejdzie :P

 

 

Podejdzie tak jak i szyberdach ale w komplecie z dachem,

...kobiety strasznie zawsze komplikuja proste sprawy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...