Skocz do zawartości

OBK SBD 2011 Hałas/Buczenie kół


Hedgehog

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam Outbacka z dieslem z 2011 roku. Od początku serwisowany tylko w ASO, wszystko fabryczne. 

Ostatnio zakupiłem do samochodu nowe opony letnie Yokohama Geolandar - po ich założeniu samochód od okolic 60km/h stał się bardzo głośny. Odgłos jest mniej więcej jak hałas toczenia, jakby opony były bardzo głośne, ale nie przypominam sobie, żeby wcześniej tak było. 

 

Czy ktoś ma pomysł co to może być? Czy łożysko może generować podobny dźwięk?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2018 o 12:36, Hedgehog napisał:

Cześć,

 

mam Outbacka z dieslem z 2011 roku. Od początku serwisowany tylko w ASO, wszystko fabryczne. 

Ostatnio zakupiłem do samochodu nowe opony letnie Yokohama Geolandar - po ich założeniu samochód od okolic 60km/h stał się bardzo głośny. Odgłos jest mniej więcej jak hałas toczenia, jakby opony były bardzo głośne, ale nie przypominam sobie, żeby wcześniej tak było. 

 

Czy ktoś ma pomysł co to może być? Czy łożysko może generować podobny dźwięk?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Pozdrowienia

 

Po wywaleniu Geolandar-ów i wstawieniu Continental rożnica niebo a ziemia, niestety ale fabryczne opony do najlepszych nie należą, poszukaj w na TF ,aczkolwiek może to łożyska generują hałas. Jezeli po wymianie opon hałas wzrósł to obstawiam opony. Wstaw auto na podnośnik i rozpędź koła może uda się wyłapać które łożysko hałasuje jeśli czujesz że to łożysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...