Skocz do zawartości

Nie działa wyświetlacz i lusterka Justy 2004


marcinmurawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.  Kupiłem Subaru Justy 2004 4x4 Mam problem z wyświetlaczem i regulacją lusterek. Wyświetlacz przestał działać po tym jak odłączyłem akumulator .bo miałem do pospawania wydech. Po podłączeniu nie działa  wyświetlacz i regulacja lusterek. Sprawdziłem bezpieczniki  i kupiłem używany wyświetlacz. Niestety nie działa. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dokładnie ten sam problem robiłem dziś takie subaru olej i filtry no i wszystko było ok do czasu kiedy odlaczylem akumulator i spawalem wydech po podłączeniu wyświetlacz nie działa z tym ze lusterka u mnie działają pomoże ktoś rozwiązać ten problem

W dniu 14.03.2018 o 16:03, marcinmurawa napisał:

Witam serdecznie.  Kupiłem Subaru Justy 2004 4x4 Mam problem z wyświetlaczem i regulacją lusterek. Wyświetlacz przestał działać po tym jak odłączyłem akumulator .bo miałem do pospawania wydech. Po podłączeniu nie działa  wyświetlacz i regulacja lusterek. Sprawdziłem bezpieczniki  i kupiłem używany wyświetlacz. Niestety nie działa. 

Rozwiązałes ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Na forum elektrody znalazłem wpis od bliźniaka subaru ignisa ,, po kilkukrotnym rozłączeniu akumulatora i włączeniu stacyjki wszystko ustąpiło, wyświetlacz i radio działa. Dziwna sprawa ale jest ok.,, ale u mnie to nie poskutkowało.

Edytowane przez marcinmurawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...