Skocz do zawartości

Geometria tylnego zawieszenia?


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

słuchajcie czy w tylnym zawieszeniu też się ustawia geometrie? Pytam, bo będę wymieniał amory z tyłu i ciekaw jestem czy trzeba od razu to robić , czy wstawiamy i heja??

I od razu pytanie - gdzie w Wawie zrobić dobrze i tanio geometrie??Muszę zrobić , bo mam kierownice przy jeździe na wprost skręconą w prawo.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem po zakupie auta by sprawdzić co mam, a potem po wymianie amorków

 

dokładnie tak samo a pozniej po wymianie poduszek maglownicy ale generalnie tak jak pisze Azrael, powinno sie to robic po kazdej ingerencji w zawias no moze poza wymiana łączników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASKO jest OK. Nie wiem, czy najtańszy, ale po ustawieniu tam zbieżności wszystko jest OK. Właściciel sam jeździł ( może znów jeździ) już kilkoma Subarkami, więc można przyjąć, że co nie co wiedzą o tych samochodach. Niektórzy polecali kiedyś jeszcze Biernackiego ( o ile dobrze pamiętam nazwisko) na Chłodnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....kompletan regulacja przód/tył to coś około 120 zł było w Krakowie jak ostatnio robiłem.

Aflinta, gdzie robiłeś tą regulację...na Radzikowskiego?(gdzieś koło Makra?). Słyszałem o nich od Michała z Kr.Jadwigi. Czy ta "kompletna" regulacja i cena obejmuje również kąty pochyleń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachaczu

prof.Miodek zaraz się odezwie :mrgreen:

 

Chwale sobie gosci ktorzy mowia "wymien sobie sworzen na wachaczu i koncowke drazka a potem przyjedz ponownie" niz pajacy ktorzy bezwzgledu na stan zawiasu kombinuja , sciemniaja i kasuja pieniadze .

ja też ...mam nadzieję, że magik do którego pojade też taki będzie. Może profilaktycznie najpierw na szarpaki pojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie naciągają na wymianę części

 

Chwale sobie gosci ktorzy mowia "wymien sobie sworzen na wahaczu i koncowke drazka a potem przyjedz ponownie" niz pajacy ktorzy bezwzgledu na stan zawiasu kombinuja , sciemniaja i kasuja pieniadze .

 

Ups ... To zem pokozol :razz: 5.18 byla , mozg spal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...