Skocz do zawartości

gt 2000r. sonda lambda


maxiur1999

Rekomendowane odpowiedzi

witam pacjent gf gt 2000r. 218km (na 3 calowym wydechu),mam lambdę z lutowanymi kablami-pali zadużo,                           

pytanie jakiej firmy fabrycznie montowana była lambda,                                                                                                                                           

jakiej firmy ew. polecacie zakup,                                                                                                                                                                                             

jaka jest cena oem w serwisie

z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam^_^

Edytowane przez maxiur1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2018 o 09:23, maxiur1999 napisał:

Przez OBD , zmieniłem ja no i polutowalem kable ,początkowo spalanie spadło ,ale po jakimś czasie luty sie pewnie stopiły i spalanie wzrosło ,chce zmienic lambde i stąd moje pytania

Tylko w ten sposób nie na pewno wiesz cos o sondzie. Sprawdziłeś kostki elektryczne od sondy? NIeraz zaśniedzieją i wskazania są do kitu. Po drugie domowe lutowanie to nie najlepszy pomysł ,bo tworzą się ogniwa elektrochemiczne i nieraz są przekłamania przy tych małych napięciach. Zlikwiduj te luty i połącz na próbę kabelki na dobrą skrętkę :).

Poza tym sondy nie-OEM nieraz Ecu nietoleruje.

Edytowane przez respect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...