Skocz do zawartości

64 Rajd Polski- 8- 10 czerwca 2007 jednak bez WRC !!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Oto parę fotek:

 

Yo! Wklejać fot to Ty bracie nie umiesz :twisted:. Nie dość, że wkleiłeś do bani, że nic się nie wyświetla, to jeszcze linki są do miniaturek.

 

Odsyłam do pewnego przyklejonego wątku:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=106383

 

:twisted:

Ale szybciej chodzi to: http://www.fotosik.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeden zna jakieś tajne pisma. Drugi coś wie, ale nie powie. Obaj mają różne "kontakty" i "dojścia", a na mnie, prostym forumowiczu, psy wieszają, że nie wiem, jak się grzecznie pytam jak jest...

 

zadne tajne pisma, a broszurki wysylane niegdys do potencjalnych sponsorow przez KH ;)

 

A co michal ma na mysli, tego autentycznie nie wiem :( Ze niby co? Holkowi wystarczy pstryknac palcami i juz ma sponsora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nic już nikomu nie musi udowadniać jeżdżąc w tym kraju (a na pewno "kibicom od chipsów" którzy w przeważającej większości mówili na g*wno czekolada w czasie gdy zdobywał pierwsze tytuły mistrzowskie)

 

Uwielbiam, kiedy w dyskusji pojawiaja sie takie argumenty... Znakomicie swiadcza o poziomie osobie je piszacej... :roll:

I bardzo mi sie podoba tekst o tym, ze Holek nic juz nikomu nie musi udowadniac. Powinien lezec i pachniec i byc noszony na rekach do konca zycia. To takie typowo Polskie myslenie. Nie wiem co w takim razie powinien robic Sebastian Loeb, ktory zapewne po raz kolejny zdobedzie mistrzostwo świata. Ja obstawiam, ze zostanie nastepnym papiezem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam, kiedy w dyskusji pojawiaja sie takie argumenty... Znakomicie swiadcza o poziomie osobie je piszacej... :roll:

I bardzo mi sie podoba tekst o tym, ze Holek nic juz nikomu nie musi udowadniac. Powinien lezec i pachniec i byc noszony na rekach do konca zycia. To takie typowo Polskie myslenie. Nie wiem co w takim razie powinien robic Sebastian Loeb, ktory zapewne po raz kolejny zdobedzie mistrzostwo świata. Ja obstawiam, ze zostanie nastepnym papiezem.

akurat niespecjalnie Ciebie miałem na myśli pisząc poprzednią wypowiedź(wiem, że jesteś troszkę :wink: starszy) ale skoro Cie to tak zabolało to profilaktycznie mówię sorry...

zdania jednak nie zmienię. KH jest (zaraz po S. Zasadzie) najbardziej znanym i utytułowanym polskim kierowcą... i nadal bardzo szybkim... szybszym od 99,9% aktualnie dużo jeżdżących kierowców. zaraz pojawi się argument, że jest szybki tylko na swoim terenie. a ja twierdzę, że sama znajomość tras nie wystarczy żeby wygrać większość odcinków w eliminacji mistrzostw europy... ja mógłbym rok mieszkać na tych odcinkach a takich czasów nawet topowym autem bym nie robił... bo po prostu nie umiem i pewnie psychika mi na to nie pozwoli. przypomnę nieśmiało że KH ma zdaje się 46 lat... i nadal umie (lepiej niż inni) poradzić sobie tak z autem jak i psychą żeby tak szybko jechać w lesie...

i dlatego krew mnie zalewa jak na przeróżnych forach internetowych słyszę wypowiedzi o chipsach a w profilu autora widać wiek - 15 lat. a coś mi mówi, że większość ludzi w młodym wieku nie zainteresowałaby się rajdami gdyby nie to, że w pewnym momencie Hołek był faktycznie "wszędzie".

Simon1 porównanie do Loeba niezbyt szczęśliwe... powiedz za 10 - 15 lat, że Loeb tak na prawdę nie umie i nie umiał nigdy jeździć i niech wsiądzie i udowodni jaki to jest kozak... wtedy Seby będę bronił tak samo jak dzisiaj Hołka.

 

P.S. typowo polskie to jest IMO krytykowanie kogoś za to, że próbuje wszelkimi możliwymi sposobami zdobywać kasę na coś co kocha robić. powinien przecież zarabiać na starty chodząc do fabryki na nocne zmiany i nie "drażnić" wspaniałych polskich kibiców swoją obecnością w środkach masowego przekazu... :roll:

jak masz Simon1 jakiś dobry pomysł jak zdobyć budżet na poziomie 200k USD na jeden rajd do Mistrzostw Świata (bo tyle mniej więcej kosztował start wurcem pod koniec lat 90) to się nim podziel... może przynajmniej forumowi rajdowcy z niego skorzystają.

P.S.2

Simon1nie odbieraj tego co piszę jako ataku na Ciebie. jak to ma w podpisie pewien zbanowany forumowicz "opinie są jak dziury w d*pie - każdy ma własną" i pewnie Twojej opinii o Hołku nie zmienię... ale próbować mogę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielegala...jade nielegalaaalalalaaa..

korciło mnie żeby opisać rajd widziany moimi oczyma..ale mając na uwadze zażartą dysputę..chyba odpuszcze. tak tylko w kilku, żołnierskich słowach:

- Svenlund..poezja

- Klaudia.."odważne" stwierdzenie że jest się najszybszym kierowcą w tym kraju..

- Park serwisowy..hmm jest nad czym popracować..

-wrażenia...bezcenne :mrgreen:

 

a teraz pozdrowienia, kiwki i kiwaczki..dla wyjechanych w grupie, widzianych i tyko słyszanych.Zofiji- taktyka i wyszukiwacza super noclegowni, dla "zielonego głosu w Twoim domu" :mrgreen: , Basi za śmiechawko- głupawki i moczenie nóg w stawie w Mikołajkach :mrgreen: oraz dla ...Szerszenia :twisted:

 

dla widzianej Gracowej i Graca oraz Kiszki Serwisowej..oraz wszystkich innych przemieszczających się uświnionymi Szuwarami

 

 

p.s Było SUUUUPER..uprasza się o wprowadzenie zasady regularności na takie imprezy przynajmniej raz w miesiącu..nie ma to jak uśmiech na twarzy i piach w zębach.. :mrgreen:

aaa zostałam fanką pasty do zębów o smaku cytrynowym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pozdrowienia, kiwki i kiwaczki..dla wyjechanych w grupie, widzianych i tyko słyszanych.Zofiji- taktyka i wyszukiwacza super noclegowni, dla "zielonego głosu w Twoim domu" , Basi za śmiechawko- głupawki i moczenie nóg w stawie w Mikołajkach oraz dla ...Szerszenia

 

dla widzianej Gracowej i Graca oraz Kiszki Serwisowej..oraz wszystkich innych przemieszczających się uświnionymi Szuwarami

 

Podpinam sie do pozdrowień :wink: dzieki dla Michała i Magdy za świetna logistykę :cool: i wesołe towarzystwo,

Moni poranne poszukiwanie wodnika szuwarka :wink: i wieczorne piwkowanie w Mikołajkach

i Barta za cenne wskazówki :mrgreen::mrgreen:

 

aaa zostałam fanką pasty do zębów o smaku cytrynowym

:mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, po B16 ma być ponoć Murzyn ... :roll:

 

 

:mrgreen:

 

WuRC, jesteś o jednego papę w Malachiaszu w tył. B16 jest oliwkowy (Benek, benedyktyni, kongregacja wiary i inne takie są związane z oliwkami), po nim już tylko Piotr Rzymianin i rozsypka KRK ;>

 

Ale na straży zawsze będzie stał KTK.

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto parę fotek:

 

Yo! Wklejać fot to Ty bracie nie umiesz :twisted:. Nie dość, że wkleiłeś do bani, że nic się nie wyświetla, to jeszcze linki są do miniaturek.

 

Odsyłam do pewnego przyklejonego wątku:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=106383

 

:twisted:

 

No wiedziałem, że człowieka publicznie pojadą :twisted:. Według tego Twojego opisu robiłem :!: :mrgreen:. Także albo ja jestem... :oops:, albo ten opis jest... (nie napiszę bo pasek dostanę :mrgreen: )

 

Ale się poprawię. Byłem wczoraj u Bilex'a - pokazał, wytłumaczył, to się nazywa podejście pedagogiczne :mrgreen:

 

Teraz będzie próba :shock:

 

dscn3970ym8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, po B16 ma być ponoć Murzyn ...

 

WuRC, jesteś o jednego papę w Malachiaszu w tył. B16 jest oliwkowy

 

O czym wy gadacie? Przeciez jest Murzyn!

Ratzinger_coa.png

 

 

A KH od dawna byl "uwielbiany".

 

Zreszta wiekszosc kierownikow bardzo sie "lubila". A jakich opowiesci mozna bylo sie nasluchac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale miniaturkę to ja mam jak wkleję cały kod z imageshack, ale oznaczonego jako

"Thumbnail for forums (1)" a nie "Thumbnail for forums (2)"

Przecierz jest miniaturka to nie wiesz który wklejałeś? Ja wklejam chyba z (1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...