Skocz do zawartości

64 Rajd Polski- 8- 10 czerwca 2007 jednak bez WRC !!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za rallyonline.pl - wypowiedź V Isika po 4ech OSach :

 

Volkan Isik (25. miejsce): Jesteśmy na wycieczce. Nie jedziemy szybko, sprawdzamy ustawienia i zgrywamy się z pilotem, ponieważ mieliśmy problemy podczas zapoznania i nie opisaliśmy jednej z szykan. Odcinki specjalne są bardzo trudne, jedziemy powoli i staramy się utrzymać na drodze. Widziałem, że w wielu miejscach kierowcy ścinają po trawie, ale nie wiem dokładnie gdzie. Czasem tną nawet aż do rowu, ale ja tak nie robię i skupiam się na bezpiecznej jeździe.

 

Czy tak powinien się wypowiadać gość z numerem 1 na aucie ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec po co grzal?

też tego nie rozumiem

OS 1 Załoga nr 44 Trembicki - poza drogą

OS 1 Załoga nr 44 Trembicki - poza drogą - zawodnicy OK

OS 2 Załoga nr 3 Kuzaj - poza drogą - zawodnicy OK

OS 2 przerwany - karetka na odcinku

OS 99 przerwany - wolny przejazd

OS 2 przerwany - wolny przejazd

OS 2 Załoga nr 12 Kajetanowicz - urwane koło

OS 2 - od załogi 1 nadano czas 17:02,7

OS 2 Załoga nr 12 Kajetanowicz/Wisławski - urwane koło podczas wolnego przejazdu

 

Już wiem:

To nie był błąd, ani głupota, tylko po prostu pech - powiedział Maciej Wisławski po przygodzie na odwołanym OS 2. W Lancerze Kajetana Kajetanowicza i "Wiślaka" doszło do urwania koła. Zwycięzcy Elmotu zakończyli udział w etapie.

 

- Gdybyśmy jechali ten odcinek specjalny w normalnym rytmie, to na hopie byśmy wylądowali dalej, poza kamieniem, dosyć płaskim, który urwał nam ucho mocujące prawy tylny wahacz. To ucho było aluminiowe, czy z jakiegoś stopu. Normalnie pękło i koniec. Zwyczajny pech. Auto przyholują na lawecie, zreperują i jutro chcemy skorzystać z SupeRally.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w szoku co wyprawia Hołek, koles który raz w roku siedzi w rajdówce łomocze polską czołówkę jak chce, gdyby nie podobno niesłusznie przyznana kara prowadziłby w rajdzie :shock: , duzy respekt dla tego gościa :shock:

 

oczywiscie rewelacyjnie jedzie svedlund i całkiem niezle travaglia pokazujac naszym ze nie trzeba znac oesów na pamiec. Szkoda bo to oznacza ze jednak nasi nie są specjalnie szybcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w szoku co wyprawia Hołek, koles który raz w roku siedzi w rajdówce łomocze polską czołówkę jak chce, gdyby nie podobno niesłusznie przyznana kara prowadziłby w rajdzie :shock: , duzy respekt dla tego gościa :shock:

 

oczywiscie rewelacyjnie jedzie svedlund i całkiem niezle travaglia pokazujac naszym ze nie trzeba znac oesów na pamiec. Szkoda bo to oznacza ze jednak nasi nie są specjalnie szybcy

Z jedenastego miejsca awans na drugie. Super. I to w takiej obsadzie.Dla mnie był i jest Mistrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w szoku co wyprawia Hołek, koles który raz w roku siedzi w rajdówce łomocze polską czołówkę jak chce, gdyby nie podobno niesłusznie przyznana kara prowadziłby w rajdzie :shock: , duzy respekt dla tego gościa :shock:

 

oczywiscie rewelacyjnie jedzie svedlund i całkiem niezle travaglia pokazujac naszym ze nie trzeba znac oesów na pamiec. Szkoda bo to oznacza ze jednak nasi nie są specjalnie szybcy

 

Znajomośc trasy "na pamięć" to olbrzymia przewaga przy bardzo ograniczonym treningu dla zawodnikow z zagranicy , dlatego należy ich na tym specyficznym rajdzie docenić :!:

Pamiętajcie ze nikt kto nie "przeszedł na piechote" wysokiej trawy na cięciach nie zaryzykuje przejazdu po niej na rajdzie a to dla "miejscowych" bardzo duży zysk :cool:

Niestety to pojedyńczy występ naszych kierowcow i za granicą (poza dawnym KDL-em) praktycznie nie istniejemy i nie istnieliśmy :sad:

AK

ps.Nowe Os-y w dniu jutrzejszym spowodują , że Hołek prawdopodobnie bedzie pierwszy :wink: to przecież Jego zawód :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się zrobiło ciasno z sekundami...

Krzychu i Oskar jutro będą ostro po garkach cisnąć o Zwycięstwo! :twisted::twisted::twisted:

a ja kończę piwko i grzecznie spać... jakby nie było jutro człowiek będzie pojazd mechaniczny prowadził a Niebiescy rozstawili tyle tego sprzętu do fotografii że ja p... tralala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Nowe Os-y w dniu jutrzejszym spowodują , że Hołek prawdopodobnie bedzie pierwszy :wink: to przecież Jego zawód :mrgreen:

 

 

Czyzby nuta zazdrosci?:P

 

Staram się wytłumaczyć o co chodzi ze znajomościa trasy przez zawodnika :cool:

 

Zazdrości żadnej (w końcu na Rajdzie Polski jako ME byłem 2 razy II i raz III w generalce) raczej pytanie co dalej...bo lata lecą.... :mrgreen:

AK

ps. ja juz o "te lata" jestem mądrzejszy i patrzę na to inaczej bo znam kulisy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...