Skocz do zawartości

Impreza 2.0 R wagon poduchy amortyzatorów tył


Kubexx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Kupiłem wczoraj całe zawieszenie tyle do imprezy 2.0 160 KM w kombi. Jakie moje zdziwienie było, jak wyciągnąłem amora i przy skladaniu wszystkiego okazało się, że nowe poduchy ( Monroe MK291L oraz R) wyglądem odbiegają od tych będących dotychczas.

Po rozmowie z sprzedawcą twierdził, ze tak jest w katalogu i jakimś crosie ( czymkolwiek to jest). Podawał mi później różne nr poduch ale żadne nie pasowały wyglądem jak porównywałem zdjęcia z tym co miałem zaznaczone.

Ostatecznie zamontowałem wszystko, ale stoi strasznie wysoko po montażu. Nie miałem okazji się jeszcze przejechać bo.... zostawiłem klucze od auta u kumpla w garażu <_<

 

Według katalogu Iparts, te kupione poduchy są do forka i legasia, jednak szukając na iparts poduch po modelu auta, pokazuje poduchy KYB o bardzo podobnej konstrukcji ( KYB SM8101) jak te Monroe.

I teraz pytanie, czy jest szansa, że tył usiądzie po paru KM czy czeka mnie wymiana poduch ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niby tak, ale te poduchy Monroe mają taki talerzyk na którym się te sprężyny opierają, a nie bezpośrednio na konstrukcji. Poduchy powinny być inne, ale już zostawiłem tak jak zmontowałem. Stoi wyżej trochę wyżej niż był. 

Jeżeli ktoś chce wiedzieć jak wyglądają oryginalne poduchy to mogę wrzucić później fotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...