Skocz do zawartości

Malowanie środków lamp na czarno. hawkeye


Jabol1908

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sikooo11 napisał:

@abecer rób !!! Jak nie zwalisz roboty i ci się nie spodoba oddam ci swoje lampy :biglol:

Dobry pomysł ;), jeszcze zobacze czy wogóle będe to robił 

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie za ile taka przyjemność ;) 

Ja nie mam co ryzykować, wypalone mam plastiki lamp od wewnątrz i czas z tym coś zrobić. Pytanie, gdzie dostanę nowy odbłyśnik i czy coś przy okazji grzebać przy soczewce ? czy jej pod żadnym pozorem nie dotykać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, chudy__ napisał:

Ja już klej mam lakier też i na dniach rozklejam klosze i psikam.

Efekt końcowy pokaże t tym temacie.

Czekam na efekty,  jak nie pokażesz to znaczy że nie wyszło :P. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukciosti napisał:

Za malowanie środków lamp na czarno, usuniecie pomarańczowego plastiku kierunków, usunięcie pomarańczowych pozycji i polerowanie zapłaciłem chyba 300 za dwie lampy.

Tak tylko gdyby komuś jednak się odechciało robić samemu.

Podasz namiar? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamiast piekarnika polecam opalarkę. Nie ma ryzyka przesadzenia z temperaturą i co za tym idzie spowodowania większych szkód w reflektorze.

Ja co prawda nie malowałem wnętrz lamp, bo jestem bardziej praktykiem jak estetą :), ale byłem zmuszony rozebrać jedną, bo przydzwoniłem i pękł klosz. Temat łatwy do ogarnięcia. Można spokojnie skleić na ten sam klej, bo jest elastyczny i wypełnia ładnie całą powierzchnię styku. Po naprawie u mnie nic nie paruje więc jak widać da się ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2018 o 22:15, Simon WRC napisał:

Zamiast piekarnika polecam opalarkę. Nie ma ryzyka przesadzenia z temperaturą i co za tym idzie spowodowania większych szkód w reflektorze.

Ja co prawda nie malowałem wnętrz lamp, bo jestem bardziej praktykiem jak estetą :), ale byłem zmuszony rozebrać jedną, bo przydzwoniłem i pękł klosz. Temat łatwy do ogarnięcia. Można spokojnie skleić na ten sam klej, bo jest elastyczny i wypełnia ładnie całą powierzchnię styku. Po naprawie u mnie nic nie paruje więc jak widać da się ;).

 

@Simon WRC a udało Ci się gdzieś dostać sam klosz lampy? Mam jeden lekko uszczerbiony i nie bardzo uśmiecha mi się o to wymieniać całą lampę a w żadnym sklepie/hurtowni nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Jacu napisał:

@Simon WRC a udało Ci się gdzieś dostać sam klosz lampy? Mam jeden lekko uszczerbiony i nie bardzo uśmiecha mi się o to wymieniać całą lampę a w żadnym sklepie/hurtowni nie znalazłem

Niestety z samym kloszem jest problem. Ja kupiłem lampę za 200pln pozbawioną wszystkich cenniejszych elementów. Z tego co udało mi się ustalić, klosz jest taki sam i pasuje z wszystkich innych wersji hawka sedana i kombi niezależnie od wersji silnikowej i czy jest z ksenonami czy bez. Także wystarczy kupić byle jaką lampę z tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...