Skocz do zawartości

Wycieraczki


Garibaldi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

3 lata wytrzymały oryginalne wycieraczki. Uważam to za niezły wynik. W poprzednim aucie kupowałem co roku - fakt nie dawałem więcej niż 50 zł za komplet ale czy takie za 150 wytrzymają 3 lata ?????

Co polecacie kupić ? Macie jakieś doświadczenia ? Dać 40 - 80 co roku czy warto jest wydać na jakiegoś boscha 120 - 150  ??? Przełoży się to na żywotność ??

Pozdrawiam.

Edytowane przez Garibaldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Boschem mam złe doświadczenie bo potrafiły często piszczeć.

Ostatnio zamówiłem gumki wymienne do wycieraczek Valeo na aliexpress, zobaczę jak się sprawdzą na wiosnę bo komplet dla 4 aut kupiłem w cenie jednej markowej wycieraczki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kamul napisał:

A z hybrydami DENSO ktoś ma jakieś doświadczenie?

Mam, i chwalę sobie. Wymieniłem po 4 latach na takie same, jak widzę niepotrzebnie bo by jeszcze sporo pociągnęły. Cena adekwatna do jakości - komplet do Forka (450/600) w hurtowni 90 PLN-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jakoś nie mogę dobrać dobrych i trwałych wycieraczek, Denso mówicie? Następnym razem sprawdzę i do jednego i do drugiego auta. Bosch nigdy nie wytrzymał mi nawet dwóch sezonów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Giresse napisał:

Mam, i chwalę sobie. Wymieniłem po 4 latach na takie same, jak widzę niepotrzebnie bo by jeszcze sporo pociągnęły. Cena adekwatna do jakości - komplet do Forka (450/600) w hurtowni 90 PLN-ów.

No to obadam i Ja w takim razie bo na moje obecne (nie wiem nawet jakie bo kupiłem już na aucie :P ) przyszedł już czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamW202 napisał:

Bosch nigdy nie wytrzymał mi nawet dwóch sezonów.  

 

Godzinę temu, FanSub napisał:

Mam podobne doświadczenia. 

Kwestia może tego w jakich warunkach nocuje auto, czy wycieraczki są odrywane od lodu, czy też zawsze siedzą na suchej szybie, czy zbierają pył i błoto... czy się nudzą, czy często widzą słońce, czy może zawsze od zamszonej (północnej strony) :D

 

A z tym Denso to też chętnie zobaczę co to warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Garibaldi napisał:

Witam ponownie.

3 lata wytrzymały oryginalne wycieraczki. Uważam to za niezły wynik. W poprzednim aucie kupowałem co roku - fakt nie dawałem więcej niż 50 zł za komplet ale czy takie za 150 wytrzymają 3 lata ?????

Moje oryginalne w XV wytrzymały 5 lat (80.000 przebiegu) wymieniłem w lutym na Valeo (budżetowe - przód ok. 40 zł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, meci napisał:

Moje oryginalne w XV wytrzymały 5 lat (80.000 przebiegu) wymieniłem w lutym na Valeo (budżetowe - przód ok. 40 zł )

Aż ciężko uwierzyć ale...kiedyś w Mercedesie miałem orginalne pióro i też służyło kilka lat. Niestety XVłoskie wycieraczki tak trwałe nie były. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2018 o 13:50, aflinta napisał:

 

Kwestia może tego w jakich warunkach nocuje auto, czy wycieraczki są odrywane od lodu, czy też zawsze siedzą na suchej szybie, czy zbierają pył i błoto... czy się nudzą, czy często widzą słońce, czy może zawsze od zamszonej (północnej strony) :D

 

A z tym Denso to też chętnie zobaczę co to warte :)

No warunki u nas kiepskie, szczególnie zimą, drogi całe w papce po śniegowej, błocie albo soli i leci to wszystko na szyby. Zanim wycieraczka rozetrze płyn ze spryskiwaczy i zmyje ten syf to robi ze dwa ruchy w ciężkich warunkach:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...