Skocz do zawartości

Zamiana Radia Harman na to z nawigacją.


Przemek Chudzik

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Kambol napisał:

Nawigacja w tej generacji jest raczej mało użyteczna. ;)

 

Kambol a pomijając nawi reszta lepsza w porównaniu do Harmana?

Wizualnie to z nawi lepiej się prezentuje, jednak jak poza przestarzałą nawi nie ma tam nic ciekawego to nie ma sensu rzeźbić :), może ma ktoś porównanie tych dwóch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania, ale jestem przekonany, że Harman ma lepszy dźwięk niż standardowa jednostka z navi. A navi jest nieużyteczna i właściwie (może poza paroma bajerami komputera podróży) nie ma tam nic, co warte byłoby zamiany. Ale niech się wypowie ktoś, kto na co dzień korzysta z tej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam OBK my17 z fabryczną navi i Harmanem. Szczerze mówiąc spodziewałem się lepszego dzwięku i jego regulacji a co do navi to totalna porażka.Powiem tylko tyle ,że korzystam z tomtoma z dożywotnią aktualizacją. Same auto jest ok ale "stacja multimedialna" to prowizorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nawi używam fona więc jeżeli nie ma tam nic ciekawego w porównaniu do mojej wersji Harman and Kardon to nie ma sensu rzeźbić dla samego wyglądu. Przyznać trzeba jednak że wersja Harman biednie wygląda ale gra świetnie :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja to porażka i nie ma sensu, u mnie też leci navi z phona, ale Harman gra całkiem ok, żeby choć można było bezinwazyjnie jakiegos tomtoma zainstalowac zamiast fabryki....

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia odwrotna sprawa, mam tą bezużyteczną navi, a chce kupić stację z androidem.

Wszystkie to wersja do aut bez OEM navi, czy po dokupieniu kratek nawiewu mi to spasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz może coś bliżej o tej stacji, jak to się w praktyce spisuje, co działa (sterowanie z kierownicy, komputer- zegarek)?
Czytałem trochę na forum subaruoutback.org
Generalnie są ludzie zadowoleni. Ważne żeby wziąć wersję z 2gb ram. Funkcjonalność - to Android więc wszystko możesz załatwić aplikacjami. Sterowanie z kierownicy działa. Komputer - dokladasz obd za parę usd i wszystko masz.


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wygląda jak chińska tesla...
Zawsze można mniejszy model wybrać :-)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki, poczytam, jak się skuszę zdam relacje,

a o komputer to chodziło mi czy dogaduje się w sprawie zegarka (u mnie zależy od ustawionej w nawigacji strefy czasowej) i nie wiem co tam jeszcze może być powiązane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim aucie miałem stację multimedialną 2din, to był chinol i w porównaniu do seryjnego radia to rozmowy telefoniczne bluetooth były słabe. Trzeba mieć na uwadze żeby kupić coś z szybkim prockiem i dużym ramem bo zamiast się cieszyć będziemy się tylko irytować że zamula :).

 

Ten na zdjęciu wygląda kozacko, ciekawe co w środku siedzi?

Edytowane przez Przemek Chudzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...