Skocz do zawartości

24 marzec - Ułęż - II puchar toru


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 922
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

01. vert

02. blue76

03. abt

04. carfit

05. daniel

06 alex

07.Rallymen

Vert, plizzzz, obwieść, że mam wszystkie winy darowane, a między nami jest "szorstka przyjaźń", bo ja przyjadę tylko z 1 ochroniarzem (starszy syn), bo młodszy wraca z Walii dopiero 4 dni później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0. vert - organizuje nie jezdzi.

Pomysl jest taki ze by zorganizowac szkolenie plus dlugi OS z fotokomorka.

na pewno bedzie cos nowego !

tym razem MAX 25 kierowcow

 

 

01. blue76

02. abt

03. carfit

04. daniel

05. alex

06.rallyman ( przygotuj sie na solowe z carfitem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0. vert - organizuje nie jezdzi.

Pomysl jest taki ze by zorganizowac szkolenie plus dlugi OS z fotokomorka.

na pewno bedzie cos nowego !

 

 

Pomysł jest zacny. Proponuję, aby to była próba bardzo techniczna, a nie na prędkość, przyspieszenie i odwagę(choć tej raczej nikomu tu nie brakuje). Trasa dobrze zapachołkowana, zaoponowana, czytelna, a oskara bym dał za umieszczenie schematu próby (dokładnego) w internecie kilka dni przed imprezą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

06.rallyman ( przygotuj sie na solowe z carfitem)

Będę z obstawą, ale jako człek honorny nie odmówie w razie czego satysfakcji. Bronią powinny być Subarki, ale jestem otwarty na wszelkie sugestie sekundantów. Vert, jako pomysłodawcę, proszę Cie w razie czego na sekundanta... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0. vert - organizuje nie jezdzi.

Pomysl jest taki ze by zorganizowac szkolenie plus dlugi OS z fotokomorka.

na pewno bedzie cos nowego !

 

 

Pomysł jest zacny. Proponuję, aby to była próba bardzo techniczna, a nie na prędkość, przyspieszenie i odwagę(choć tej raczej nikomu tu nie brakuje). Trasa dobrze zapachołkowana, zaoponowana, czytelna, a oskara bym dał za umieszczenie schematu próby (dokładnego) w internecie kilka dni przed imprezą.

 

proba szkoleniowa dla amatorow tez bedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaję też pod dyskusję pomysł startu lotnego. Przy starcie "zatrzymanym", a zwłaszcza na suchym, przyczepnym asfalcie, na porażkę są oczywiście skazane osoby nie majace w najbliższych planach wymiany sprzęgła. Fotokomórka mogłaby być ustawiona zaraz za pierwszym, ostrym (wolnym) zakrętem. Aha, i zadnego objeżdżania beczek, tylko OES z prawdziwego zdarzenia, rajdowy, bez KJS-owej pachołkolandii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaję też pod dyskusję pomysł startu lotnego. Przy starcie "zatrzymanym", a zwłaszcza na suchym, przyczepnym asfalcie, na porażkę są oczywiście skazane osoby nie majace w najbliższych planach wymiany sprzęgła. Fotokomórka mogłaby być ustawiona zaraz za pierwszym, ostrym (wolnym) zakrętem. Aha, i zadnego objeżdżania beczek, tylko OES z prawdziwego zdarzenia, rajdowy, bez KJS-owej pachołkolandii!

 

Rallyman ja Cie proszę, zorganizuj może sam cos po swojemu, a nie " ucz ojców dzieci robić"

beczka nie , start z miejsca nie, techniczny a żeby nie za szybki, .Nie rozumiem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku ! mam propozycje.moze ty to zorganizujesz ?

 

To samo chciałem napisać :roll:

 

Rallymen, zlituj się - do SJS czy Al'a też piszesz z propozycjami organizacji prób?

Tak, jest niepisana zasada, że sugestie uczestników są mile widziane, choć oczywiście nie muszą byc brane pod uwagę. Tu jest inaczej, wiec poddaję sie regulacji Organizatora. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rallyman ja Cie proszę, zorganizuj może sam cos po swojemu, a nie " ucz ojców dzieci robić"

beczka nie , start z miejsca nie, techniczny a żeby nie za szybki, .Nie rozumiem :evil:

W tej kwestii wypowiedział się już Organizator i ja się oczywiście dostosowałem. Obiecuję zorganizowac pojeżdżawkę. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszam, szczegóły później na FORUM. Pozdrówka!PS. Na "mojej" pojeżdżawce sugestie potencjalnych upalaczy bedą bardzo mile widziane. Impreza po kosztach, "non profi".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Safety Car, wciąłeś kilku z listy:

 

0. vert - organizuje nie jezdzi.

00. Norveg - safety car & organization

 

01. blue76

02. abt

03. carfit

04. daniel

05 alex

06.Rallymen

07. dawid

08. mati

09.Gazik

 

co ja bym zrobił bez Ciebie sąsiad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...