Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, aflinta napisał:

To jest zlot Subaru, nie RSMP (...) Błędy zawsze były, są i zapewne będą.

 

Po przejechaniu kilku rajdów z RSMP zapewniam że poziom organizacji Plejad jest wzorcowy a w wielu przypadkach RSMP by się mogło od SIP uczyć ;)

 

Należy tez pamiętać, że ilość załóg biorących udział w Plejadach jest wielokrotnie wyższa niż w RSMP. ;)

 

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bagginssss napisał:

ona nie rozumie dlaczego tak jest (zresztą ja też, ale ja umiem się pogodzić) i czuje się po prostu oszukana...

Rozmawiałem z Wami pod biurem, nie posłuchaliście rady, co do sposobu przyjmowania wyników ! :wacko::lol:

Różnie to bywało z wynikami w poprzednich latach, system punktacji jest stale dopracowywany, a Dyrekcja nie jest głucha na sugestie zawarte na tym forum.

Jak by było idealnie, to o czym byśmy potem opowiadali ?!

 

Z perspektywy 15 lat powiem tyle:

Trzeba brać udział i się bawić, a wyniki raz są po naszej stronie mocy, raz po tej drugiej !

 

Pozdrawiam tych, co wyniki potrafią przyjmować na klatę :lol:

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Intakwrx napisał:

Rozmawiałem z Wami pod biurem, nie posłuchaliście rady, co do sposobu przyjmowania wyników !

 

no i widzisz @Bagginssss to nie system jest wadliwy tylko plejadowicze  :biglol:

 

8 minut temu, Intakwrx napisał:

Trzeba brać udział i się bawić...

 

i nigdzie nie startowac!

ustalilismy wlasne punktacje:  pr = (t2 - t1)/s  gdzie:

t1 - czas rozpoczecie imprezy

t2 - czas zakonczenia (tzw zgon)

s - ilosc szotow, szot=40ml alkoholu / 250 ml wina / 500 ml piwa

pr - punkt rankingowy

 

otrzymalem lacznie 57 punktow rankingowych (za dwa wieczory) i zajalem zaszczytne 2 miejsce na 15 uczestniczek/uczestnikow zawodow :yahoo:

 

tapatalked

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częścią plejadowej gorączki jest obsmarowywanie wyników - co mielibyśmy robić przez następnych 290 dni? 

Częścią plejadowej gorączki jest narzekanie na cokolwiek.

Częścią plejadowej groączki jest zarzekanie się, że w przyszły roku nie jadę!

Częścią plejdowej gorączki jest remontowanie aut i szykowanie zbrojeń.

Oznacza to, że jest bardzo dobrze! Oznacza to, że uczestnicy emocjonują się tym wydarzeniem i mocno przeżywają.

Nie zabierajmy sobie tego bo zwariujemy! 

  • Super! 2
  • Haha 2
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Intakwrx napisał:

Z perspektywy 15 lat powiem tyle:

Trzeba brać udział i się bawić, a wyniki raz są po naszej stronie mocy, raz po tej drugiej !

 

 

A to jeszcze wywieść można, że jeśli od 666 odejmiem ilość ryb, jakie w Morzu Tyberiadzkim złowił Piotr a zasię pomnożom przez liczbę żeglarzy na okręcie, którym żeglował do Italii Paweł, i podzielim przez długość arki w przybytku Bożym podług księgi Exodus, wyjdzie w języku kapadockim jako żywo „Ioannes Hus apostata”.

 

 ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, OBK CVT napisał:
6 godzin temu, Intakwrx napisał:

Rozmawiałem z Wami pod biurem, nie posłuchaliście rady, co do sposobu przyjmowania wyników !

 

no i widzisz @Bagginssss to nie system jest wadliwy tylko plejadowicze  :biglol:

no właśnie... :D

6 godzin temu, Intakwrx napisał:
17 godzin temu, Bagginssss napisał:

ona nie rozumie dlaczego tak jest (zresztą ja też, ale ja umiem się pogodzić) i czuje się po prostu oszukana...

Rozmawiałem z Wami pod biurem, nie posłuchaliście rady, co do sposobu przyjmowania wyników ! :wacko::lol:

Ależ jak najbardziej posłuchaliśmy i wynik wziąłem na klatę bez problemu, zapewniam że świetnie się bawiłem i zamierzać się bawić w przyszłych latach, co nie znaczy, że nie mogę pokazać, że gdzieś coś nie zagrało, to nie jest narzekanie,

Btw - a co Ty robiłeś pod biurem...? Bo zdaje się, że również byliście tam żeby dyskutować o sposobie liczenia punktów na szosowej... :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Than_Junior napisał:

 ... a jednak pierwsza 10tka to zawsze ci sami :P

 

Chwila, chwila ................ żeby ktoś nie pomyślał, że to znajomi królika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Than_Junior napisał:

Kurcze to jest ciekawe: wg wypowiedzi w tym i w poprzdnich wątkach plejadowych, co roku system punktacji sie zmienia i co roku jest inaczej, ale wciąż  źle ... a jednak pierwsza 10tka to zawsze ci sami :P

 

Hmm.....  to fascynujące !

 

Ja byłem 25-ty w tym roku, moje 5-te miejsce oddałem innym !

Edytowane przez Intakwrx
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cynk na temat Plejad XX !

 

Otóż, narzekających na zbyt długą trasę objazdową na turystyku, oraz zbyt krótki czas na zwiedzanie. Informuje że na Plejadach XX z uwagi na samochody elektryczne, trasa będzie mieć max 300 kilometrów długości, a czas na zwiedzanie będziecie też czasem na ładowanie auta, czyli około 4 godziny. Organizator gwarantuje agregaty Diesla w okolicy największych atrakcji, aby uniknąć walki o gniazda zasilania.

 

:P:D

  • Super! 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...