Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.06.2018 o 12:12, Izotom napisał:

P.S. Proponuję następnym razem obniżyć ciśnienie w kołach do około 2,3-2,2 bara max. Po takiej próbie ciśnienie w kołach potrafi wzrosnąć  o 0,3 - 0,4 bara. To mocno utwardza oponę i odczuwa się bardzo mocno każdą nierówność. Ale zawiasu nie zniszczy.

 

Może i tak, ale przed wjazdem nie wiedziałem czego się spodziewać. Zaskoczenie nawierzchnią wyszło w trakcie przejazdu.

 

Lepiej wytłumacz się, jak to się stało, że objechał Was (Ciebie i @Jumpman) Maciek Kot z CVT. Czy był to ukłon w stronę znanych twarzy, czy może w kolejnym skoczku drzemie rajdowe zacięcie, jak w Adamie Małyszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffff, tydzień zleciał.... 

Emocje opadły, czas na podsumowanie! 

Podziękowania za super kolejny zlot dla @Dyrekcja!!!!

Nie byłoby nas tam gdyby nie ogrom pracy jaki co rok wkłada w tą imprezę Pan Dyrektor Witold Rogalski i jego sztab ludzi. 

Dziękujemy!!! 

Osobiście dziękuję Pani Dyrektorowej ( mam nadzieję @Dyrekcja przekaże) za fantastyczny czwartkowy wieczór pełen wspomnień i pogadanek pod namiotem SPRT. :)

Dziękuję również całej obsłudze serwisowej SPRT a głównie Bercikowi -

Jesteś jedyny :biglol:!!! 

Kolejny fantastyczny dluuuuuugi weekend za sprawą SIP który mogłem z Wami przeżyć!!! 

Dzięki za wspólne balety @Aga, @Olusia, @carfit, @beben, @Premo,

@raju@ALEX

@Maras z rodziną :P, i dziesiątkom innym osób których w tym momencie nie wymieniłem.

I na koniec dziękuję za zaproszenie na prawy @kosmit za całokształt, za dwa dni adrenaliny i cztery fantastycznej wspólnej zabawy!!!!

Jesteście wielcy!!!! 

A My jedyni!!!, My jako marka!!!! 

............... SUBARU............

  • Super! 7
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alec Trevelian napisał:

jak to się stało, że objechał Was (Ciebie i @Jumpman) Maciek Kot z CVT

Zarówno ja jak i izotom bylismy od Maćka o okolo 20s szybsi na próbach , ale polozylo nas zwijanie węża rowerek i związany z tym przelicznik ;) to są plejady i takie są zasady.

 

Inna sprawa że Maciek wie do czego służy kierownica i na prawde fajnie jeździ. Ma za soba troche amatorskich startow rowniez mocniejszymi autami, jeszcze niedawno mial swoja rajdowke ale go za bardzo kusiła ;) ale dało się wyczuć że kiedyś wróci do tematu :)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarkoV napisał:

bliżej do piachu niż do szosy  ?  ;)

Mnie czy OBKowi ;)

 

1 minutę temu, kriskristoffers napisał:

No bez przesady, ziemniaków i węgla tam nie widziałem :biglol:

Po sezonie byłeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarkoV napisał:

taki ambaras, ten piach to bardziej teren niż "górka" :P

Byłam 10 razy na Plejadach, pierwszy raz na turystycznej, później 6 razy na szosowej, ostatnie 3 lata na terenowej ... jak już wspomniałam, ta ostatnia to najlepsza z tras :) mimo, że jestem tylko pilotem ;)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Alec Trevelian napisał:

Lepiej wytłumacz się, jak to się stało, że objechał Was (Ciebie i @Jumpman) Maciek Kot z CVT. Czy był to ukłon w stronę znanych twarzy, czy może w kolejnym skoczku drzemie rajdowe zacięcie, jak w Adamie Małyszu?

Muszę powiedzieć, że z dużą przyjemnością przyjąłem zwycięstwo Pana Macieja i jego pilotki. Wypracowali sobie to zwycięstwo na każdym etapie współzawodnictwa: autem jechał tyle na ile auto dawało rady, a na próbach zręcznościowych mobilizacja była na poziomie 110% bo tu zwietrzyli szansę na bardzo dobre wyniki - widziałem na własne oczy. Poza tym dbanie o sen, odpowiednia dieta... Nie to co my :biglol:;)

Mam wrażenie, że więcej zacięcia do rajdów ma Maciej Kot niż Adam Małysz.

Edytowane przez Izotom
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga TURT 487 - Legacy Outback '98 

 

Nasze pierwsze plejady, pojechaliśmy dwudziestoletnim autem totalnie w ciemno i nie zawiedliśmy się - ani na naszym dyliżansie, ani na organizacji i atmosferze.

Oczywiście można by ponarzekać, ale wszystko, co było na ten temat do napisania, zostało już napisane.  Wspomnę tylko bardzo późny start na trasę pierwszego dnia (i konsekwencje o których napisał już @JuNo - przy okazji pozdrawiamy gorąco!) i totalnie kosmiczny system punktacjii. 

 

Szkoda też że załapaliśmy się tylko na jedną próbę z mierzonym czasem (resztę odwołano), bo to właśnie tę próbę zapamiętałem najbardziej. 24 czas wolnossącą krową z automatem i zerwanym przednim stabilizatorem uważam za swój osobisty sukces :) Za rok na bank jedziemy na terenową, jeśli życie pozwoli i pod warunkiem, że damy radę się dopchać w 3 turze.

 

Pozdrowienia dla wszystkich ekip z TURT, których nie odstraszył ten stromy podjazd z pierwszego dnia (ja zaliczeyłem go dopiero za drugim podejściem :P )

 

Dziękujemy wszystkim Organizatorom za wspaniałą zabawę i naprawdę sprawne ogarnięcie tak dużej imprezy.

 

Na koniec, na poparcie słów Baginsa :

W dniu 9.06.2018 o 18:41, Bagginssss napisał:

Dojazd to pikuś, ja miałem przyjemność wyjeżdżać tą samą drogą podczas największego oberwania chmury, ta droga w wąwozie między skarpą a torami zamieniła się w rzekę błota, które cały czas napływało ze skarpy. Forek szedł przez to jak czołg, błoto wylatywało spod kół na metr powyżej dachu, a ja tylko modliłem się żebym nie stanął w miejscu, bo będzie słabo.. I jak już wyjechałem stamtąd, to wtedy naszła mnie taka myśl: za rok nie tur-ter, za rok trzeba jechać na terenową, bo to jest to...:)

 

Tak to wyglądało po deszczu kiedy my jako ostatni się tamtędy przeprawialiśmy. Na zdjęciu woda po łydki, dalej była następna kałuża po kolana z dodatkiem pływających drągów grubości uda, długa na jakieś 40 metrów :D Przez stres zapomniałem zrobić zdjęcia :( Dla Was to pewnie pikuś, ale my się najedliśmy strachu:

6a6b3eadae984.jpg

 

  • Super! 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



I to jest bardzo dobra odpowiedz I na terenowa dawaj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie zachęcamy ludzi.... Tłok będzie :)
Beznadzieja trasa. Dużo ofiar, auta zniszczone..... Nie tędy droga :)


Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...