Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, chojny napisał:

 

Nie doceniasz przebiegłości SIP! :evil2:

 

To są znaki, loga znane z koszulek z dotychczasowych zlotow ale kombinuj dalej ;) 

Domyślam się, że to byłoby za proste:), choć w tych grafikach jakieś tam sugestie zawsze były:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kosoo napisał:

Domyślam się, że to byłoby za proste:), choć w tych grafikach jakieś tam sugestie zawsze były:)

Z tym się zgadzam, ale @chojny miał na myśli, że obecna grafika jest jeszcze z zeszłego sezonu (Łomnica k. Jeleniej Góry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czarne_Koronkowe napisał:

Z tym się zgadzam, ale @chojny miał na myśli, że obecna grafika jest jeszcze z zeszłego sezonu (Łomnica k. Jeleniej Góry).

Może masz rację, szczerze mówiąc nie pamiętam jakie logo było przed zapisami na Łomnicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kosoo napisał:

Może masz rację, szczerze mówiąc nie pamiętam jakie logo było przed zapisami na Łomnicę...

To Ty nie śledzisz wątku plejadowego siedząc w koszulce plejadowej popijając kawkę z kubeczka plejadowego?! Phi! :D

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Czarne_Koronkowe napisał:

To Ty nie śledzisz wątku plejadowego siedząc w koszulce plejadowej popijając kawkę z kubeczka plejadowego?! Phi! :D

Bliżej 1 kwietnia będę śledził baczniej hehe. A swoją drogą to jeśli wybierasz się na XV zlot i będzie po drodze to zapraszam znowu do jazdy przez Zieloną Górę:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na mapkę na stronie zlotu i zobaczcie lokalizacje poprzednich Plejad. I oto ukaże się Wam biała plama od wielkopolskiego, poprzez kujawsko-pomorskie, mazowieckie na lubelskim kończąc :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na mapkę na stronie zlotu i zobaczcie lokalizacje poprzednich Plejad. I oto ukaże się Wam biała plama od wielkopolskiego, poprzez kujawsko-pomorskie, mazowieckie na lubelskim kończąc :biglol:
Kriss wklej to w wątek!


Swoją drogą właśnie zerknąłem do Archiwum, i chodź wtedy jeszcze nie marzyłem o Subaru to spoko podsumowanie :

Zlot w cyfrach:

55

samochodów szosowych

41

samochodów terenowych

20

tablic rejestracyjnych wyłowiono z potoku

9

(około) prostowanych felg

1

zestaw kół wypożyczyło Subaru Import Polska w celu umożliwienia udziału w rajdzie

1

chłodnica wymieniona

0

wypadkóworaz maksimum zadowolenia.

Best moment : 9felg i jedna chłodnica :)


Jak tu dzisiaj spokój...
Od wczoraj totalna cisza...
A ja dzisiaj kręciłem się w okolicy..
Ale o Plejadach też cichosza.. a8effe6e3ff6dbe9c12093ecded55eff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Michał Krupa napisał:

tak się zastanawiam - jak ruszą zapisy to mogę już nie mieć forka, może uda się już zamówić xv ale vinu to napewno jeszcze mieć nie będę :(

A wyrobisz się z XV na plejady? My zamówiliśmy w zeszłym tygodniu i będzie dopiero na koniec czerwca. Ale może to kwestia koloru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Michał Krupa napisał:

tak się zastanawiam - jak ruszą zapisy to mogę już nie mieć forka, może uda się już zamówić xv ale vinu to napewno jeszcze mieć nie będę :(

 

 

W takiej sytuacji warto się kontaktować z biurem zlotu ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...