Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani

 

Bardzo zmartwił mnie fakt, że nie mamy gdzie podziać się z imprezą Wcześniaków. To znaczy mamy gdzie, ale podzieleni już nawet nie wiem na ile grup. Plejady to my i jedność dlatego powinniśmy wszyscy razem spędzić te piękne chwile. Ruszyłem trochę starą mózgownicą i udało mi się namierzyć optymalną lokalizację, może nie na miejscu w bazie zlotu, czy 100m od niej, ale wg właściciela "obiektu" może pomieścić dziesiąt aut i set osób :). Zamiast błąkać się po lasach/szałasach, nizinach/dolinach spotkajmy się razem w jednym miejscu.
 

Lokalizacja: Parking A, Podzamcze Partyzantów 8

https://www.google.com/search?client=firefox-b&q=parking+podzamcze+partyzantów+8&sa=X&ved=0ahUKEwiN5ryXypzbAhVBZlAKHZikBHgQuzEICigA&biw=1524&bih=866

 Sprawa pilna, bo jestem po wstępnej rozmowie z Właścicielem. Przejrzyjcie proszę informację, zdjęcia i w miarę szybko wyraźcie swoją opinię. Koszty "użyczenia" parkingu są uzależnione od podania informacji ile i jak.

 

Proszę w formie listy wpisać ile osób i ilość aut. Na łące podobno można poszaleć, ale szczegóły trzeba ustalić z Właścicielem. Jeżeli większość głosów będzie typu "za daleko, za zielono, za dużo tlenu - odpuszczam sprawę pilotowania tego przedsięwzięcia i wtedy zostaje opcja "każdy sobie". Myślę, że @Rafaelo pomoże mi ogarnąć temat, bo z tego co wiem jest od poniedziałku, a ja od wtorku na miejscu.

 

To tyle czekam na błyskawiczny odzew, bo my tu gadu-gadu a Chińczyków przybywa :D

 

 

 Lista Wcześniaków Parking Podzamcze

1. kriskristoffers/1 osoba/1 auto

2.

   

Edytowane przez kriskristoffers
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kriskristoffers tez będę od wtorku wiec pomogę ci ogarnąć jeśli reszta akceptuje taki pomysł. Pozdrawiam

 

 Lista Wcześniaków Parking Podzamcze

1. kriskristoffers/1 osoba/1 auto

2.Rafaelo 2osoby 1auto

   

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ze sie pojawiaja chetni do organizacji. Tylko Jedno zasadnicze pytanie - czy nie lepiej organizowac przy jakims hotelu coby potem umeczone zwloki mozna bylo zlozyc w lozku i spokojnie doprowadzic sie do stanu /chwilowej/ trzezwosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vexus napisał:

Kriss nie zniechęcają się tak szybko:) działaj z tematem a my dowozimy napitki i coś na ruszt:evil2:

To dopisz się do listy :biglol:

Godzinę temu, Aga napisał:

Z pewnością będzie .... i na Białą Damę też będzie :lol:

A Biała Dama się nie zapisze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kriskristoffers napisał:
19 godzin temu, Aga napisał:

pojawia się kiedy chce i znienacka ;)

... z okrzykiem "tada!!!!!!!" :biglol:

Ja nie krzyczę :ph34r: ... zasadniczo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Taka sytuacja.

Wszystko dopięte na ostatni guzik. Urlop na plejady, nasze 9, wyjazd, prom, przegląd u Carfita zabukowany już w lutym żeby było pewne i akurat dzisiaj

w drodze do pracy posypały się hamulce, tzn. zerwany klocek hamulcowy w lewym tyle i zerwany/uszkodzony tłoczek co spowodowało wyciek płynu hamulcowego.

Wiem że klocki były już na wykończeniu ale miałem nadzieję że dotrwają do poniedziałku do serwisu :unsure:

Tylko z ręcznym podjechałem do ASO Subaru z nadzieją że coś da się zrobić ale niestety, jak to w Szwecji, pomijając brak wolnego terminu, brak części.

Czas dostawy, trzy dni robocze.

Na plejady i tak przyjedziemy, tylko autem żony. Niestety, nie Subaru.

Czy jest możliwość uczestnictwa w zlocie na trasie tur-ter nie Subaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafaelo napisał:

@kriskristoffers ogarniemy temat tak jak wczoraj pisaliśmy i kto będzie to będzie emoji4.png Kameralnie się zrobi i wszystko Pozdro

Wiedziałem brachu, że na Ciebie zawsze można liczyć :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miecho napisał:

Witam,

 

Taka sytuacja.

Wszystko dopięte na ostatni guzik. Urlop na plejady, nasze 9, wyjazd, prom, przegląd u Carfita zabukowany już w lutym żeby było pewne i akurat dzisiaj

w drodze do pracy posypały się hamulce, tzn. zerwany klocek hamulcowy w lewym tyle i zerwany/uszkodzony tłoczek co spowodowało wyciek płynu hamulcowego.

Wiem że klocki były już na wykończeniu ale miałem nadzieję że dotrwają do poniedziałku do serwisu :unsure:

Tylko z ręcznym podjechałem do ASO Subaru z nadzieją że coś da się zrobić ale niestety, jak to w Szwecji, pomijając brak wolnego terminu, brak części.

Czas dostawy, trzy dni robocze.

Na plejady i tak przyjedziemy, tylko autem żony. Niestety, nie Subaru.

Czy jest możliwość uczestnictwa w zlocie na trasie tur-ter nie Subaru?

Przykrość ...

 

Wasze uczestnictwo powinno być możliwe, ale to zależy od Biura Zlotu. Napisz maila do nich o zaistniałej sytuacji. Niestety, jak sądzę, nie będziecie klasyfikowani.

Musisz o to jednak zapytać w Biurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

Przykrość ...

 

Wasze uczestnictwo powinno być możliwe, ale to zależy od Biura Zlotu. Napisz maila do nich o zaistniałej sytuacji. Niestety, jak sądzę, nie będziecie klasyfikowani.

Musisz o to jednak zapytać w Biurze.

Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...