Skocz do zawartości

XV Zlot Plejad AD 2018


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  No pięknie.. tak pytałem gdzie nowy wątek i zaspałem... aaaaa....!

Dzień Dobry wszystkim...

Widziałem tam spekulacje co do list startowych.

Propozycja: Zróbmy ich XV :D tak urodzinowo! 

 

Haha! za to pierwszy na 6tej stronie :D

Edytowane przez marivip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czarne_Koronkowe napisał:

Ale my nie obstawiamy ile kuni będzie miało STI MY20 tylko gdzie będą XV Plejady :biglol:

Ale to już jest pewne gdzie będą teraz możemy hazard czynić :lol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chojny napisał:

Czyli jednak Gdańsk ;)

To dla zmyłki :P

Zegar na stronie zlotu różni się o dwie sekundy :lol:

 

 

4 minuty temu, marivip napisał:

@Aga coraz ładniejsze te zegary robisz :)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym w ogóle spowodowana jest ta mgiełka tajemnicy w okół miejsca zlotu? :)

Wiem, że miejsce zlotu pojawiło się przez chwilę w pierwszym poście gumy ale czemu zostało to wyedetyowane a wszyscy którzy widzieli trzymają to dla siebie?

Czytałem ten wątek od początku do końca chyba 3 albo nawet 4 razy i nie czuje się ani trochę mądrzejszy co do tego gdzie będzie tegoroczny zlot :P więc jeśli ktoś będzie w stanie mi wyjaśnić tą całą sytuację to będę wdzięczny :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Waldek Woźny napisał:

Czym w ogóle spowodowana jest ta mgiełka tajemnicy w okół miejsca zlotu? :)

Wiem, że miejsce zlotu pojawiło się przez chwilę w pierwszym poście gumy ale czemu zostało to wyedetyowane a wszyscy którzy widzieli trzymają to dla siebie?

Czytałem ten wątek od początku do końca chyba 3 albo nawet 4 razy i nie czuje się ani trochę mądrzejszy co do tego gdzie będzie tegoroczny zlot :P więc jeśli ktoś będzie w stanie mi wyjaśnić tą całą sytuację to będę wdzięczny :drinks:

To proste - ostatnio było mało miejsc, nie wszyscy się załapali, więc teraz wszyscy, którzy wiedzą to siedzą cicho sza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

27 minutes ago, Czarne_Koronkowe said:

To proste - ostatnio było mało miejsc, nie wszyscy się załapali, więc teraz wszyscy, którzy wiedzą to siedzą cicho sza!

Nie rozumiem tylko jak wiedza o lokalizacji ma zapewnić komuś miejsce na plejadach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Waldek Woźny napisał:

nie czuje się ani trochę mądrzejszy co do tego gdzie będzie tegoroczny zlot :P więc jeśli ktoś będzie w stanie mi wyjaśnić tą całą sytuację to będę wdzięczny :drinks:

W takim razie musisz poczekać do 1 kwietnia :P ... a że to akurat Prima Aprilis, to niczego nie możesz być pewny tego dnia :mrgreen:

 

3 minuty temu, Waldek Woźny napisał:

Nie rozumiem tylko jak wiedza o lokalizacji ma zapewnić komuś miejsce na plejadach ?

Ci co wiedzą, to wiedzą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
38 minut temu, Waldek Woźny napisał:

Czym w ogóle spowodowana jest ta mgiełka tajemnicy w okół miejsca zlotu? :)

Tradycja :)

Na początku tematu nie było w ogóle, bo nikt nie wiedział do chwili ogłoszenia, że będzie coś takiego jak Zlot.

Później ogłaszaliśmy zaproszenia na Zlot ok. 2 miesięcy przed samym wydarzeniem ( to tak mniej więcej aby móc sensownie zaplanować czas).

Ze wzrostem popularności Zlotu zintensyfikowała się także dyskusja na temat nadchodzącego wydarzenia na tych lamach.

Zaczęto też dyskutować o miejscu kolejnego Zlotu jeszcze zanim sami podjęliśmy finalną decyzję, podpisaliśmy umowy.

Przedwczesna informacja o miejscu Zlotu mogłaby powodować negatywne dla całości skutki, jak np. :

- miejsca w przewidywanym na bazę hotelu / ośrodku byłyby blokowane przez potencjalnych uczestników + "przyległości"; efekt : hotel stwierdzając tak duże zainteresowanie mógłby generalnie podnieść ceny; ilość miejsc dla faktycznych uczestników mogłaby ulec ograniczeniu. itd.

- znając miejsce niektórzy "nadgorliwi" mogliby już wcześniej zapoznawać się z lokalizacją. A że trasy przebiegają często przez miejsca wyłączone z normalnego ruchu ...

Jak by nie było - pewnego roku wypadło nam ogłosić zapisy w dniu 1 kwietnie. Nie wszyscy potraktowali to poważnie, lecz ... stało się kolejna tradycją.

Tak więc przez wiele lat sam Zlot obrósł już w bardzo wiele tradycji ( jak i ta, że wątek Zlotowy na Forum może otworzyć tylko forumowicz @guma   - ja, prowadząc SIP nie mam takich uprawnień :) ).

Kto wie, może korzystając ze zbliżającego się Zlotu wyliczyć wszystkie takie Zlotowe tradycje ( może stać się "ściągą" dla nowych uczestników - takie Vademecum dla tych, którzy pierwszy raz ...  parafrazując Wittlina )

 

Pozdrowienia

  • Dzięki! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...