Skocz do zawartości

Subaru Legacy BC ( 89-90 - przedlift )


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, chojny napisał:

Nie mam pojęcia co to za auto i kto „je robił”.

To było moje wolne tłumaczenie autora, no bo jak 250, to tylko @carfit :biglol:

 

"Samochód w niespotykanym stanie, regularnie serwisowany w Carfit Nowy Sącz, unikatowy i mega doinwestowany a przy tym dający niesamowitą frajdę. Osiągnięcie nim prędkości rzędu 250km/h nie stanowi najmniejszego problemu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiadomo co to za auto, czy oryginał, czy drut, czy przeszczep, jakie graty, jak z budą. 

 

Określenie:

 

Subaru Legacy I 

 

TURBO by Colin McRae

 

i dalej opis:

 

Jego historia pisała się na trasach rajdowych – Colin McRae zdołał w Subaru Legacy wygrać Rajd Nowej Zelandii ’92, 

 

ma się nijak do historii, bo Colin takim nie startował, nikt takim nie startował bo "polift" nie startował w mistrzostwach.

 

To jak wystawić GTka i napisać ze nim Colin coś wygrał. 

 

Zero konkretnych informacji o samochodzie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy prywatny spot w weekend, ale nie wiem, czy dam radę odtajnić konstrukcję - moja wiedza w tym temacie jest znikoma.

BTW. sprzedawcy zawsze koloryzują, taki zawód ;) wiem coś o tym -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, BartZ napisał:

Jasne, tylko w przypadku takich aut trzeba to robić z głową i ze smakiem. 

 

 

Dokładnie. 

 

Tylko pozytywnie zafiksowany wariat  się zainteresuje takim autem a jak wariat to wie o tym aucie pewnie więcej niż właściciel, wiec takie bajki tylko zniechęcają poważnego nabywcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, chojny napisał:

ylko pozytywnie zafiksowany wariat  się zainteresuje takim autem a jak wariat to wie o tym aucie pewnie więcej niż właściciel, wiec takie bajki tylko zniechęcają poważnego nabywcę ;)

No to ciekawe co ja - zdecydowanie wariat - kupiłem :(, bo wiedza Sprzedającego Gin Hayate jest po stokroć większa od mojej na temat danego modelu i motoryzacji jako takiej, ze szczególnym uwzględnieniem japońskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Guliwer napisał:

No to ciekawe co ja - zdecydowanie wariat - kupiłem :(, bo wiedza Sprzedającego Gin Hayate jest po stokroć większa od mojej na temat danego modelu i motoryzacji jako takiej, ze szczególnym uwzględnieniem japońskiej.

 

A nie wiem. Jak ogłoszenie sprzedaży było napisane jak Twoja relacja zakupu to obstawiam Daewoo Tico, które grało we wszystkich częściach Szybkich i Wsiekłych ale również w Bullicie :P

 

Facet w ogłoszeniu pisze bzdury i pierdoly a naklejki na aucie tym bardziej od czapy, jak z Allegro i o tym piszemy z BartemZ. 

 

Choc jak piszesz, może znajdzie się taki co uwierzy :thumbup:

 

Jakis czas temu oglądałem padakę/cudaka, za chora kasę a opowieści sprzedającego były tak żenujące, ze poprosiłem aby nic więcej nie mówił. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już dobrze, nie kupię B) i cieszę się, że na Was można polegać, mówię poważnie.

A na temat mojego zakupu trochę się droczyłem :biglol: Jak obiecałem jutro się wyjaśni, jedyne co wiadomo do tej pory, że to Subaru :yahoo: i to YT, bo inaczej bym tutaj nie śmiecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (ze 2 lata temu) to była fabryczna, ultrarzadka edycja McRae :D I kosztował 40-50 tyś. Także auto może być i ładne, ale sprzedawca mitoman na pewno.

 

@Guliwer - mam i dziadka i XT. To zupełnie inne auta. Nie myśl czy żałować, tylko na drugie odkładaj ;)

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...