Jump to content

Legacy IV-wszystko o nawigacji

Recommended Posts

W dniu 25.02.2018 o 10:36, Tinuviel napisał:

Strona 12 i strona 30, moduł x34-405 (HEATER CONTROL / switch unit) wygląda na oddzielną płytkę ale to byłoby dobrze żeby ktoś bardziej obytyw w temacie potwierdził. 

Wygląda, że jest pomyślnie. Odpowiedź jest na filmie (od 13:32):

Pozostaje kwestia tego połączenia panelu klimy z radiem, ale eksperyment autora pokazuje, że (przynajmniej na panel A/C) jego brak wpływu nie ma.

Chyba trzeba zamawiać :)https://www.ebay.com/itm/Ksize-double-DIN-Stereo-Dash-Kit-for-Subaru-Legacy-Outback-2006-2009-/172847119768

Edited by Kambol
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Którą ramkę? mam taką z dziurą 100x200 w miejsce seryjnej navi ale mam też srebrną na dwa din w miejsce seryjnego radia     Najlepsze miejsce na radio 1 din (jeśli nie masz albo nie ch

Tak mapy są, najnowsze z mapą Polski z 2013 roku.   Nawigacja po lifcie troszkę się różni.  Po lifcie są inne modele radia (po 2006 roku). Warto również wiedzieć że z jednego roc

Przerabiałem temat - moim zdaniem najlepsza opcja, chociaż czaso i pieniądzochłonna. Po czasie- warto   

Posted Images

5 godzin temu, Tinuviel napisał:

Gosc na tym filmiki mowi ze czarna ma osobna navi a sfebrna nie, czy to mozna dlumaczyc na przedlift/polift?

Dokładnie tak. Przedliftowe radio gniazdo sterowania klimatyzacji ma w miejscu wskazanym na filmie.

GX-201LHF2.jpg

Moment.. bo na tym filmiku owszem panel klimy wymontował ale co z tego jak on jest na tej olbrzymiej płytce? Przecież zostawiając ją radio 2DIN nie wejdzie... 

Edit: nie ważne - widzę że dalej to rozbiera :)

Ma ktoś na sprzedaż tanioradio poliftowe? :D 

Edited by Tinuviel
10 godzin temu, Tinuviel napisał:

Ma ktoś na sprzedaż tanioradio poliftowe? :D 

mam, tylko panel klimatyzacji sie nie swieci ;)

tak wyglada od srodka ;-)

5ab181c92d63b_2018-03-2014_14_41.thumb.jpg.9a89608f4778238b90356dcb1d506651.jpg

Edited by skrzypekQ4
19 minut temu, skrzypekQ4 napisał:

mam, tylko panel klimatyzacji sie nie swieci ;)

tak wyglada od srodka ;-)

5ab181c92d63b_2018-03-2014_14_41.thumb.jpg.9a89608f4778238b90356dcb1d506651.jpg

Nie swieci w sensie nie dziala czy nie swiecie w sensie nie ma podswietlania? :)

Ale tylko podświetlenia czy brak cyferek? Po ciemku zapal mu w oczy latarka i zobacz czy widać cyferki. Podświetlenie panel dostaje od radia a cyferki dostaje po wiązce od sterowanie temp.

29 minut temu, skrzypekQ4 napisał:

juz tego nie sprawdze, od tygodnia w aucie siedzi "nowy" uzywany panel :-) 

Gdzie/jak kupiłeś jeśli można spytać? :) Jak szukałem (pobieżnie) to widziałem tylko z całym radiem.

• 5 months later...
3 minuty temu, Bonless napisał:

Ma ktoś może doświadczenia z adaptacją po lliftowego panelu sterowania klimą w przed lifcie? 

Wypinasz jeden, wpinasz drugi. :D

Godzinę temu, Bonless napisał:

Jak tak to super :) Wersja US też jest zamienna?

Nie ma tak dobrze.  Są drobne różnice.

Podaj rocznik biorcy i dawcy wraz z oznaczeniami modeli.

1 godzinę temu, WOJO napisał:

Nie ma tak dobrze.  Są drobne różnice.

Podaj rocznik biorcy i dawcy wraz z oznaczeniami modeli.

Chcę zamontować w LGT z 2006r z dwustrefową klimą, numerów nie znam bo jeszcze nie wyciągałem radia. Dawcy też jeszcze nie kupiłem, bo na razie badam temat.

Pewnie na poważnie za audio będę się zabierał w przyszłym roku.

Cały czas zastanawiam się gdzie zamontować radio. W ostateczności zrobię to w schowku między nawiewami, chociaż fajnie by było jak by udało się zaadoptować panel sterowania z polifta i radio zamontować w miejscu seryjnego.

• 2 weeks later...
W dniu 8.09.2018 o 21:07, dr.elich napisał:

Czy macie może namiar na tą ramkę z JP?

Którą ramkę?
mam taką z dziurą 100x200 w miejsce seryjnej navi ale mam też srebrną na dwa din w miejsce seryjnego radia

W dniu 9.09.2018 o 18:26, Bonless napisał:

Cały czas zastanawiam się gdzie zamontować radio. W ostateczności zrobię to w schowku między nawiewami, chociaż fajnie by było jak by udało się zaadoptować panel sterowania z polifta i radio zamontować w miejscu seryjnego. 

Najlepsze miejsce na radio 1 din (jeśli nie masz albo nie chcesz navi) jest tutaj https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/n292479452
z dwa din w tym miejscu sporo dłubania bo przeszkadza stalowa konstrukcja w desce i trzeba rzeźbić

Cytat

Tutaj już kilka razy widziałem i na pewno będzie: (szkoda tylko, że strona w języku japońskim) 

https://auctions.yahoo.co.jp

PS. Nawet taki wynalazek znalazłem: :)

https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/324726539

można przerobić tą żeby był OEM look a nie jakieś carbony
https://page.auctions.yahoo.co.jp/jp/auction/p633906129

Na próbę zamontowałem magiczną ramkę i faktycznie dwa telewizory wyglądają słabo

266.jpg
267.jpg

Edited by Bartosz-B
  • Like 2
16 minut temu, przemyslawn napisał:

Ma ktoś z was oryginalną navi w swoim aucie ? Jest tam opcja przestawienia języka ?

Nie.