Skocz do zawartości

Legacy IV późna reakcja na gaz


Przecier

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie zaobserwowałem u siebie takie zjawisko, że silnik dość późno reaguje na gaz, to znaczy wciskam gaz i dopiero po ok 1-2 s jest reakcja silnika, kolejna rzecz to, że świeci mi się czek cały czas i mruga zielony napis "CRUSE", a nie wywala żadnego błędu z silnika bo sprawdzaliśmy. Co może być????

Jeśli chodzi o moc auta, to zapier.... był problem z muleniem ( myślałem że to ten problem z cofaniem zapłonu ale chyba jednak u mnie to nie występuje już ) :) ale przegoniłem auto dość mocno i teraz ma kopa, i zbiera się super zwłaszcza od 4500 obrotów czuć moc, tylko ta skrzynia długa masakrycznie :) Ale wracając do tematu późnej reakcji na gaz, jakieś pomysły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro świeci się "CEL", miga "CRUISE" i pewnie jeszcze symbol kontroli trakcji, to błąd jakiś jest, tylko może skaner do niczego. Trzeba odczytać czymś lepszym.

Masz A/T, czy M/T? Może coś nie tak z czujnikiem położenia gazu (o ile taki jest u Ciebie).

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega Ci napisał- CEL=błąd. Dodatkowo cruise znaczy że tempomat jest nieaktywny bo jest problem z silnikiem. Skaner do bani bo nie umie odczytać. Nie pamiętam czy w twoim roczniku jeszcze są (zdajesie mnie sie że są ) ale kostki pod kierownicą do wymrugania mogą pomóc jak nie masz dostepu do innego skanera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki, Żadna kontrolka od trakcji nie mruga i wątpię abym ją miał, tą trakcje bo nie mam nigdzie wyłącznika jej nawet, a co do skanera to możliwe, że słaby, podjadę do serwisu Subaru i tam sprawdzę. mam MT skrzynie. Dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...