Skocz do zawartości

Przeglądy - czy warto w ASO ?


Garibaldi

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, mattom napisał:

A tak przy okazji, orientuje się ktoś  jaki jest aktualny koszt przeglądu po 15.000 km ?

Z poprzednich wpisów -  tabelkę kosztów max. - 1474,90 zł brutto, ale tam nie ma daty z jakiego to jest okresu.

 

 

przy 15.000km placilem 120€

przy 30.000km placilem 204€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mattom napisał:

A tak przy okazji, orientuje się ktoś  jaki jest aktualny koszt przeglądu po 15.000 km ?

Z poprzednich wpisów -  tabelkę kosztów max. - 1474,90 zł brutto, ale tam nie ma daty z jakiego to jest okresu.

dzwon do ASO . Rozbierzności cenowe są olbrzymie i z tego co tu czytam wynoszą do 500zł w zależnosci od regionu ASO itp

 

22 godziny temu, spawalniczy napisał:

Bo to były inne klocki. W nowym XV są inne zaciski i inne klocki. Trwałość, to raczej nie jest ich priorytet.

to prawda. Niestety w przypadku tych poprzednich klocków zazwyczaj do wymiany z pierwszymi klockami była też tarcza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mattom napisał:

Z poprzednich wpisów -  tabelkę kosztów max. - 1474,90 zł brutto, ale tam nie ma daty z jakiego to jest okresu.

 

Tak jak koledzy piszą, nie patrz na tą tabelkę, tylko dzwoń do swojego ASO. Mnie pierwszy przegląd kosztował ok. 1/2 tej kwoty ale ze Świnoujścia do Mikołowa trochę daleko ;) A tabelka wisi na stronie od lat i IMO jej zadaniem jest głównie odstraszanie potencjalnych klientów. SIP nie zatrudnia mistrzów marketingu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OA77 napisał:

przy 15.000km placilem 120€

 

 

Tylko mogę pomarzyć o 120EUR.

 

Co do dzwonienia, to pogadam a i tak później skasują po swojemu.

W ASO Jelenia Góra miałem ustalony (nawet miałem na mailu)  hak z montażem za 3900 zł a tuż przed jak trudno było mi się wycofać podnieśli do 4300 zł.

Tak więc pozostał mi ASO Szczecin (bo z Jeleniej Góry już nie skorzystam). Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mattom napisał:

 

Tylko mogę pomarzyć o 120EUR.

 

Co do dzwonienia, to pogadam a i tak później skasują po swojemu.

W ASO Jelenia Góra miałem ustalony (nawet miałem na mailu)  hak z montażem za 3900 zł a tuż przed jak trudno było mi się wycofać podnieśli do 4300 zł.

Tak więc pozostał mi ASO Szczecin (bo z Jeleniej Góry już nie skorzystam). Zobaczymy.

Ja za hak z montazem w Subaru w wersji stalej zaplacilem rowno 1000€ czyli podobnie

Edytowane przez OA77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, OA77 napisał:

Ja za hak z montazem w Subaru w wersji stalej zaplacilem rowno 1000€ czyli podobnie

 

Bardziej  chodzi mi o to że umówiliśmy się na konkretna cenę którą zmienili wykorzystując sytuacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mattom napisał:

Bardziej  chodzi mi o to że umówiliśmy się na konkretna cenę którą zmienili wykorzystując sytuacje :)

A nie zmienili przypadkiem modelu haka albo nie dołożyli wiązki elektrycznej o której wcześniej zapomnieli w wyliczeniach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aflinta napisał:

A nie zmienili przypadkiem modelu haka albo nie dołożyli wiązki elektrycznej o której wcześniej zapomnieli w wyliczeniach? 

 

Nie sądzę, ponieważ wcześniej chciałem zniżki (kupowałem razem z samochodem) i powiedzieli że to już po rabacie. W cenie było wszystko hak i wiązka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2020 o 17:56, mattom napisał:

A tak przy okazji, orientuje się ktoś  jaki jest aktualny koszt przeglądu po 15.000 km ?

Z poprzednich wpisów -  tabelkę kosztów max. - 1474,90 zł brutto, ale tam nie ma daty z jakiego to jest okresu.

Pod koniec grudnia zapłaciłem 1164,60 PLN, z filtrem kabinowym premium, rabat z powodu uczestnictwa w Klubie Subaru wyniósł 204,40 PLN.

W dniu 1.02.2020 o 18:16, OA77 napisał:

 

 

przy 15.000km placilem 120€

przy 30.000km placilem 204€

Czyżby to EU które wstawiłeś opisując "skąd jestem" to był kraj który przegrał wojnę? To mogło by tłumaczyć. ;)

 

No chyba, że tych 120 eurosów to tylko za sam tylko przegląd po 15kkm bez części i oleju. Ja za tą usługę zapłaciłem trochę ponad 500 PLN czyli tyle samo i nie mam żalu, że siła nabywcza pieniądza w krajach strefy euro jest wyższa niż złotówki w Polsce.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Pod koniec grudnia zapłaciłem 1164,60 PLN, z filtrem kabinowym premium, rabat z powodu uczestnictwa w Klubie Subaru wyniósł 204,40 PLN.

Czyżby to EU które wstawiłeś opisując "skąd jestem" to był kraj który przegrał wojnę? To mogło by tłumaczyć. ;)

 

No chyba, że tych 120 eurosów to tylko za sam tylko przegląd po 15kkm bez części i oleju. Ja za tą usługę zapłaciłem trochę ponad 500 PLN czyli tyle samo i nie mam żalu, że siła nabywcza pieniądza w krajach strefy euro jest wyższa niż złotówki w Polsce.

Kompletny przeglad z gratami przy 15.000 za 120€, a wojne przegrali tylko militarnie, gospodarczo wygrali i trwa to juz 75 lat jesli juz chcesz rozmawiac o faktach, ale tutaj wole o subarakach, starczy mi polityki w TV kazdego dnia ...,

mam nadzieje ze nie jestes z 'tych' ktorzy maja pretensje do innych ze nie mieszkaja w Ojczyznie?, zreszta ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, ja tylko porównuję i jak już uprzedzająco napisałem, nie mam za złe że złotówka ma mniejszą siłę nabywczą w swojej Ojczyźnie niż euro w swojej a zarabiać trzeba i tam i tu. Nie po drodze mi do strefy euro ale może gdyby zaplanował wyjazd a po drodze przegląd na 30kkm to pewnie bym zaoszczędził. Jak przy zastąpieniu fitlra powietrza filtrem Mann'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, OA77 napisał:

starczy mi polityki w TV kazdego dnia ...,

Jakiś czas temu, żeby mieć pełen obraz i swoją ocenę rzeczywistości, oglądałem wszystkie kanały TV. Teraz nie oglądam i jestem szczęśliwy, a moje życie się nie zmieniło :thumbup:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Nie nie, ja tylko porównuję i jak już uprzedzająco napisałem, nie mam za złe że złotówka ma mniejszą siłę nabywczą w swojej Ojczyźnie niż euro w swojej a zarabiać trzeba i tam i tu. Nie po drodze mi do strefy euro ale może gdyby zaplanował wyjazd a po drodze przegląd na 30kkm to pewnie bym zaoszczędził. Jak przy zastąpieniu fitlra powietrza filtrem Mann'a.

Filtr Mann jest dobry nie dlatego ze jest tanszy ale dlatego ze nie przepuszcza czastek PM, bodajze 2.5 oraz 10 do wnetrza kabiny co ma przelozenie na nasze pluca w porownaniu do Subarowskiego ktory jest gorszej jakosci i drozszy,

gdyby Mann kosztowal tyle samo albo i wiecej niz Subaru tez bym kupil z uwagi na zdrowie, w koncu mamy tylko jedno, a co do Euro w Polsce, hmm, nie jestem politykiem ale bez Euro gospodarka sie nie rozwija tak jak powinna, pomijajac kolesiostwo stolkowe wszedzie gdzie sie da..., a do tego dzisiaj przeczytalem ze Macron klepie Polske po ramieniu obecnie, podczas gdy od samego poczatku plul na Polske jak tylko objal urzad,

politycy powinni go teraz kopnac w 4 litery ale zapewne jak zawsze bedzie lizanie .....szkoda slow

  • Zmieszany 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blixten napisał:

Jakiś czas temu, żeby mieć pełen obraz i swoją ocenę rzeczywistości, oglądałem wszystkie kanały TV. Teraz nie oglądam i jestem szczęśliwy, a moje życie się nie zmieniło :thumbup:

trzeba Tobie nalac sznapsa za te swiete slowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...