Skocz do zawartości

Spryskiwacze reflektorów Forek SH


mati2610

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio po zrobieniu trasy w góry zobaczyłem brak zaślepki spryskiwacza.

Okazało sie że brakuje też takiego łacznika klapki z dyszami. Wszedzie sie wypytałem i okazuje sie ze podobno 

trzeba kupił całośc z dyszami plus zaślepke i wynosi to około 450zł. Klapke dokupiłem za 25zl do malowania ale

dysze mniej niż 280zł nie kosztują, zreszta po co mam kupować skoro są dobre.

Prosze o jakąś radę lub może ktoś wie jak i czy da sie załatwić ten łacznik klapki z dyszami.?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pablo40 napisał:

Jesli są dobre to na co łącznik. :huh:Ta część która przytrzymuję zaślepkę to cześć dyszy, która  się złamała. Pozostaje zakup całego spryskiwacza. 

Nie widać żadnego wyłamania. tylko wypadł łacznik. w lewym mi tez i on wypadl a w prawym siedzi. zaslepka sie zatrzaskuje właśnie w nim. Wygłada na to że ona tez sie gdzies w srodku zatrzaskuje.

IMAG1640[1].jpg

IMAG1641[1].jpg

Dla zainteresowanych tematem. Rozłożyłem spryskiwacz na dysze, łącznik oraz zaślepkę. Nic tam sie nie wyłamuje. Zaślepka odpada

czasami sama a czasami z łacznikiem (takim motylkiem) co ja łączy z dyszami spryskiwacza. Nie wiem dlaczego ta część nie występuje osobno?

a może występuje tylko nikt o tym nic nie wie.

W każdym razie na zdjęciu wszystko widać. Łącznik można wyjąć i włożyć zpowrotem bez uszkodzenia niczego.

 

IMAG1650[1].jpg

IMAG1649[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...