Skocz do zawartości

Lusterka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w posiadaniu Subaru Legacy 2006 SE. Auto kupilem w UK i chce je zarejestrowac w PL. Doszly mnie sluchy, ze nie da sie wymienic wkladow lusterek na EU z UK tylko trzeba kupic cale nowe lusterka. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, m_dz said:

Wkład lusterka na pewno jest dostępny, ale czy jego zakres pracy (wychylenie) będzie wystarczający dla ruchu prawostronnego, to jedynie po jego przetestowaniu (po zamontowaniu) można będzie stwierdzić!

Dzieki. By uzyskac przeglad do rejestracji musza byc wklady europejskie. Reszte mozna juz chyba ustawic manualnie. Generalnie chodzi mi o to, ze ktos usilnie mi wmawia, ze wklady nie pasuja do lusterek z UK i trzeba kupic cale lusterka. Mam wrazenie, ze to naciaganie.

On 08/02/2018 at 6:48 PM, Oczkoo15 said:

Da się wymienić sam wkład lusterka :) 

Dzieki, ja wiem, ze da sie wymienic tylko czy wklady beda pasowac ;) ktos usilnie mi wmawia, ze wklady nie pasuja do lusterek z UK....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo zależy jakiego kształtu są lusterka lub inaczej którą wersję masz lusterek z kierunkami czy starszą bez kierunków. Do starszej przelliftem dasz radę zainstalować same szkło i ok; do nowszej wersji sam kształt/ obrys lewego jest chyba inny niż prawego - tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...