Skocz do zawartości

Subaru Outback z USA


Paweł Czartoryski

Rekomendowane odpowiedzi

przyłączam się do pytania.

 

Kierunkowskazy są pomarańczowe. Na górze strumienia świateł mijania jest odcięcie.

 

gdzieś w internecie natknąłem się na opinię, że spokojnie przechodzą ale na 100% okaże się na przeglądzie.

 

na ten moment dorobiłem tylko przeciwmgielne tył i mam zamiar jedynie po takiej przeróbce udać się na przegląd jak tylko znajdę chwilę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie powinny przejść (są symetryczne a eu asymetryczne- prawa świeci bardziej po poboczu), w praktyce - znam kilkanaście osób które jeżdżą różnymi amerykańcami i nigdy nie mieli problemu. Co więcej kilka z nich skusiło się na wymianę na eu, już po jakimś czasie jeżdżenia na wersjach us. Jednogłośnie orzekli że różnicy się nie da zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, recki napisał:

Teoretycznie nie powinny przejść (są symetryczne a eu asymetryczne- prawa świeci bardziej po poboczu), w praktyce - znam kilkanaście osób które jeżdżą różnymi amerykańcami i nigdy nie mieli problemu. Co więcej kilka z nich skusiło się na wymianę na eu, już po jakimś czasie jeżdżenia na wersjach us. Jednogłośnie orzekli że różnicy się nie da zauważyć.

W nowych US podobno światała są już delikatnie asymetrycznie. Gdzieś czytałem, że po ustawieniu mieszczą się w dolnej granicy naszych norm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomimo ważnego przeglądu dla spokoju zastanawiam się nad zmianą reflektorów na EU ( mam 2010r ). W wersji z USa nie mam ksenonów (więc brak samopoziomowania i spryskiwaczy też), a znaleźć lampy EU bez ksenonów - to będzie chyba cud (ASO zabiło mnie ceną). Może ktoś się orientuje czy można ksenony EU przerobić na zwykłe soczewki, czy to straszna rzeźba? Wywaliłbym przetwornice i żarniki i wsadził moje żarówki- da się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...