Skocz do zawartości

Hotele na wypad z rodziną do 250km od W-wy


kamul

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam fajnego miejsca na odpoczynek i SPA dla swojej 2+1 (obecnie roczek w sobotę :) ), wypad weekendowo ewentualnie 3 noce.

Nasze wymagania:

do ok.250km od Warszawy

Dobra droga, autostrada lub szybkiego ruchu bez jakichś remontów, znanych stref korkowych etc. Podróż subaru jest super, ale nie zawsze doceniona przez najmłodszego :P 

Hotel z wyżywieniem i strefą dla dzieci (płytki basenik, bo młody jeszcze nie chodzi, jakieś kulki, strefy zabaw i plac, animacje też mile widziane).

SPA czyste i działające.

Dobre śniadania i obiadokolacje (a przynajmniej śniadania).

Może akurat ktoś szukał czegoś podobnego.

Cenowo jestem otwarty, choć jak jakaś oferta jest na traveliście czy innej promocji to tym lepiej.

 

Obecnie znalazłem w Olsztynie: Hotel Przystań i Marina Club, ale na kierunki jesteśmy otwarci.

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lukciosti napisał:

Zerknij na http://www.palaczelechow.eu.

Nie byłem tam, ale znam kilka osób, które były i chwaliły.

Dzięki a z dziećmi te osoby były?

 

Polecono mi jeszcze Hotel Skansen, ale ponoć dla nieco starszego dziecka i najlepiej albo śnieżna zima, albo jak już jest słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamul napisał:

Dzięki a z dziećmi te osoby były?

 

Polecono mi jeszcze Hotel Skansen, ale ponoć dla nieco starszego dziecka i najlepiej albo śnieżna zima, albo jak już jest słońce.

Dzieci były i były zadowolone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Dottoree napisał:

Dzieci były i były zadowolone ;)

Dzięki za info, ale tak przeglądam i jest jeszcze jedna bardzo ważna dla mnie rzecz (której akurat chyba w tym obiekcie nie ma, przynajmniej jak przeglądam rezwracje online). Jako, że już w sylwestra utopiłem ładną kwotę, ze względu na rozchorowanie się malucha to do w miarę bliskiego terminu pobytu musi być bezkosztowe (albo prawie) odwołanie rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31 stycznia 2018 o 15:30, kamul napisał:

Obecnie znalazłem w Olsztynie: Hotel Przystań i Marina Club, ale na kierunki jesteśmy otwarci.

 

Mieszkam nieopodal i bywam w restauracji. Oczywiście co kto lubi, ale moim zdaniem jest dobrze. Jest taka jedna zaleta tego miejsca, (którą niestety nie każdy przybytek może się pochwalić), a mianowicie powtarzalność. Jak już coś z ich menu lubisz i masz na to ochotę, to będzie to właśnie takie, jak lubisz ;). Obiekt jest położony nad jeziorem, jakby pogoda sprzyjała, można sympatycznie pospacerować. Restauracji w okolicy też jest kilka. Ze spa nie korzystałem bo akurat nie bardzo lubię, ale opinie znajomych, którzy tam gościli (bez dzieci) były takie, że ogólnie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, już po wyjeździe.

 

Z kilku względów tj.

- dojazd

- brodzik dla dzieci

- sala zabaw + animator

- menu dla dzieci

 

wybrałem Przystań w Olsztynie, z Warszawy dojazd zajął ok. 2h - nie śpieszyłem się wcale. Droga cały czas prosto przez Łomianki, na drodze jedynie 2 odcinkowe pomiary i ok.10km remontów przed samym Olsztynem.

Hotel fajnie położony, pokój był z widokiem na zamarznięte jezioro. Jedzenie i obsługa bardzo dobra. Z zabiegów SPA żona jak i Ja jesteśmy zadowoleni. Pokój w stylu a la loft, choć nie do końca.

Na wyposażeniu pokoju łóżeczko i podgrzewacz dla malucha + zestaw kawowy. No i przede wszystkim atmosfera, gdyż to co najważniejsze to na wyjeździe czułem się jak gość a o to w tym wszystkim chodzi. Dodatki w postaci małego szlafroczka i ręczniczka dla malucha czy też płyn do kąpieli specjalnie dla niego to jeden z mocnych plusów :) 

Także polecam na rodzinny wyjazd. Okolica też fajna choć mróz w okolicach -20st C nie pozwolił się tym do końca nacieszyć.

 

Na kolejne wyjazdy pewnie wypróbuję co innego, ale tu było raczej warto.

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...